Şimdi Ara

Ekrem İmamoğlu: Türkiye için Açıklanan Vefat Sayısının Elli Kadar Fazlası Sadece İstanbul’da Var (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
265
Cevap
2
Favori
17.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
310 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Merak ediyorum.

Özel bir mülk içinde parti veren gerizekalılara ibb ne yapmalı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doğru olma payı yüksek şöyle ki; Dün yani 15/11/2020 günü, Salihli Devlet Hastanesine test yaptırmak üzere başvurdum, KBB doktoru Elif hanım, çalışıp çalışmadığımı sordu, çalışıyorum dedim, 10 gün rapor verdi ve test yaptırdı, test sonucum negatif çıktı. Fakat raporda yazan ibare şuydu; İŞ KAZASI. İŞ...

• Geçen yıllarda bulaşıcı hastalık nedeniyle ölenlere göre çok aşırı bir artış var anlamına geliyor başkanın söyledikleri.

Çok sayıda bulaşıcı hastalık vardı fakat bunca yıllık veri günlük bunca ölümü göstermiyor.

Siz anlamak istemezseniz zaten size anlatmak gerçekten çok çok zor. Hakaret de ayıp da işte onu da anlatmak zor.

Hele ki şizofreni bir rahatsızlık ve bunu hakaret unsuru olarak kullanmak da nereden baksan yanlış.

Neyyyyse.

• quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

E onun hesabını hükümetten soracaksınız

Hocam benim dikkat çektiğim mevzu hesap sormak filan değil, bende önlemler alınsın, ailelere yardım edilsin istiyorum fakat bugün yasak kararları alındığında ve gerekli yardımlar yapılmadığında ne olacak ? Ben bunu sorguluyorum. Elbette hesap soruyorum fakat şu saçma ötekileştirme tavrından bir çıkın ya :) Farklı konuşan herkesi bi sınıfa sokup, ee bunu hesabını hükumetten soracaksınız diyorsun ? Sen kimsin beni kim olarak görüyorsun ki ? hayırdır yani ?

• quote:

Orijinalden alıntı: waleur5

ee banane aga napayım vergi alırken iyidi ? Aile başına en az asgari ücret yardım yapılmalı ve 1-2 ay full yasak gelmeli istanbula

Aga vergiyi ben mi alıyorum ? Burada yazanların çoğundan hatta hepsinin toplamı kadar vergi ödüyorum, bende normal şartlarda yardımların yapılması gerektiğini biliyorum, fakat bu yardımlar yapılmadığında ve yasaklar geri geldiğinde, o ailelerin hangi birini doyuracaksınız ?

Ben farklı bir şey konuşuyorum, yüzlerce hükumeti eleştiren var bende aynısını yazmak yerine farklı bir şey yazıyorum, tabi öyle olunca hemen bir düşmanlık algılanıyor :) Ben diyorum evet devlet herkese yardım etmeli, peki edemiyorsa ne olacak diyorum ?

• tla776 T kullanıcısına yanıt

aynı soruyu ben sana soruyum bakan bey ne yapabilir istanbul için...  birşey istiyorsa herkes için istesin.

• oyuncu11790 kullanıcısına yanıt
    Düşmanlikla alakasi yok hocam senin ne kdar vergi odedigin de bizi çok alakadar etmiyor sonuçta hepimiz ne kadar verginiz varsa ödüyoruz az yada çok bu karşılaştırma olayini anlamadim? Evet farkli bisey yazmissin ama oda uygulanirsa oda sknti benim yazdigim uygulanirsa benimkide sıkıntı nerden baksak elimizde kalıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • K110 kullanıcısına yanıt

çok kasmış ekrem abi ingiliz kraliçesi türkiyede türkçemi konuşuyorki. 

• quote:

Orijinalden alıntı: waleur5

Düşmanlikla alakasi yok hocam senin ne kdar vergi odedigin de bizi çok alakadar etmiyor sonuçta hepimiz ne kadar verginiz varsa ödüyoruz az yada çok bu karşılaştırma olayini anlamadim? Evet farkli bisey yazmissin ama oda uygulanirsa oda sknti benim yazdigim uygulanirsa benimkide sıkıntı nerden baksak elimizde kalıyor

Hocam vergi kıyası değil yaptığım, herkes verdiği paranın hesabını soracaksa benimde hesap soracak çok şeyim var diyorum. Yani aynı şeyi konuşuyoruz fakat ben farklı bir noktaya daha değiniyorum.

Benim düzenli gittiğim berberim, pandemi sürecinde çok zor durumlara düştü elemanlarının maaşını ve kirasını ödeyemedi, hiç bir yardım sınıfına dahil değillerdi. Bu adamın yeni de bebeği vardı, şimdi hocam ben yasakları savunuyorum, evet bir an önce sağlıklı olalım toplum olarak fakat bu adamlara ne olacak ? Bu adamlar gibi milyonlarca insan ne olacak ?

Sen ben tokuz rahatız diye bunları görmezden geldiğimiz anda ülke olarak hiçte iyi bir yere gidemeyiz.

• babus0606 kullanıcısına yanıt

Evet hiç bir set yapamazlar. İçişleri bakanliğinin gorevi neydi peki.

Koyulan kuralların denetlenmesi kimin işi?

güldürmeyin insanı hangi kurala uydular ben vekilim diiyip polise ağzına gelen hakaretleri küfürleri ettiklerini unuttukmu. 

• babus0606 kullanıcısına yanıt

Sap ve zamani karistirma.

Ozel mülkiyete bir partiye herhangi bir belediye nasil yaptirim uygulayabilir.?

bir bakan istanbul için nasıl bir önlem almalı bir örnek verirmisiniz.

• Diyelimki eksik anlatiliyor siz millet olarak uzerinize duseni hakkiyla yapiyormusunuz maske mesafe temizlik v.s hergun dolaştığınız sokaklarda milletin umursamaz tavrını gördüğünüz halde...burada siyasi uzman kesilirsiniz

• Çevremde de milletin umru değil virüs falan insanlar yeri yalayarak geziyor kimseye bir şey olmuyor. Pandemi kadar dinamikleri anlaşılması zor kompleks bir olgu yok heralde. Kimse hiç bir şeyi bilmiyor mutlak belirsizlik

• quote:

Orijinalden alıntı: matrix-61

Diyelimki eksik anlatiliyor siz millet olarak uzerinize duseni hakkiyla yapiyormusunuz maske mesafe temizlik v.s hergun dolaştığınız sokaklarda milletin umursamaz tavrını gördüğünüz halde...burada siyasi uzman kesilirsiniz

kardes devlet mi millet icin, millet mi devlet icin. her felekatte ben devleti kurtarmak zorunda miyim? bir kere de devlet elin altina tasina koysun da beni dusunsun. bir kere yalan soylemesin arkadas. ben bu ulkede covid'ten dolayi 1 gunde kac kisi oluyor, kac kisi positif, kac kisi hastta bunlari dogru ogrenmek istiyorum. neyi kimsen sakliyorlar.

• Başında olduğu mezarlıklar genel işleri her gün gelen mevtayı bilir ama neden öldüğünü bilmez kaza gasp kanser başka nedenlerle de gelenler olur ölüm raporuna baksın kesin istatistik yapsın boş boş konuşmasın İmamoğlu hizmetleri yapamayıp Corona üzerinden siyaset yapıyor gözü başkanlık da yok yemezler hizmetin yoksa yukarı çıkarmazlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.