Şimdi Ara

Ekrem İmamoğlu: Türkiye için Açıklanan Vefat Sayısının Elli Kadar Fazlası Sadece İstanbul’da Var (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
265
Cevap
2
Favori
17.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
310 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

büyüklerimiz akp gitsede bir gün ölücek niye dalga geçiyim bunla, piskolojin bozulmuş açık acını devletten çıkartıyon elinden geleni yapmış devletimiz, ben bir kusur göremedim beğenmiyorsan özel hastaneye git..

1000 defa test yaptır babana özel doktor tut,özel oda tut,ünlü proflara göster, cüzdanın kalınlığına bakar o devletten bukadar.. 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 15 Kasım 2020; 22:54:44 >
  • kerimcem K kullanıcısına yanıt

Benim babaannem şeker hastasıydı devlet hastanesinde ameliyat olduktan sonra vefat etti.

Amcam akciğer kanserinden ameliyat oldu, o da kısa bir zaman sonra vefat etti.

Babamın halası rahim kanserinden ameliyat oldu oda vefat etti. Ve evet hepsi devlet hastanesiydi.

Babam az daha devlet hastanesinin ihmali sonucu ölüyordu. Şimdi sittir git, devlet elinden geleni yapmış de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BigCLawRex

Benim babaannem şeker hastasıydı devlet hastanesinde ameliyat olduktan sonra vefat etti.

Amcam akciğer kanserinden ameliyat oldu, o da kısa bir zaman sonra vefat etti.

Babamın halası rahim kanserinden ameliyat oldu oda vefat etti. Ve evet hepsi devlet hastanesiydi.

Babam az daha devlet hastanesinin ihmali sonucu ölüyordu. Şimdi sittir git, devlet elinden geleni yapmış de.

gençlik pınarı aşısı çıkıcak yakında bekle dünyaya çivi çakıcaklar.. 

Hala konuşuyor aktroll. La neyin savunmasını yapıyorsun? Ayak parmağımda olan bir rahatsızlıktan devlet hastanesinde doktora gittim, adam aynen şöyle dedi. "34 yıllık ortopedistim böyle bir rahatsızlık görmedim" tanı koyamadı.

Özel'e de gittim, en azından ordaki "bir sorun var ama" diyebildi o da tanı koyamadı.

İnternet de uzun uğraşlar sonucu araştırmam sonucu "Morton Nöroma" denen bir rahatsızlık olduğunu öğrendim. Bu gittiğim 34 yıllık ortopedist kaç kişiyi mağdur etmiştir bir düşün şimdi.

Mide bulandırıyorsunuz, artık yandaş gördünmü kafa göz dalasım geliyor. O derece yani.

• Burada yazdığım bazı mesajlarımda devlet olarak bahsetsemde, asıl muhatap aldığım devlet değil şuan ki devlet'i yöneten hükümetir. Hükümet değişir, devlet baki kalır.

• BigCLawRex B kullanıcısına yanıt
    Hocam öncelikle babanız için geçmiş olsun diğer yakınlarınız içinde Allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun babam karşıdan karşıya geçerken araba çarptı kalça kemiği kırıldı devlet hastanesinde ameliyat oldu yanlış ameliyattan dolayı hem ayağı 4 cm kısaldı hem de sakat kaldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 15 Kasım 2020; 21:12:11 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARACABEYY

Hocam öncelikle babanız için geçmiş olsun diğer yakınlarınız içinde Allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun babam karşıdan karşıya geçerken araba çarptı kalça kemiği kırıldı devlet hastanesinde ameliyat oldu yanlış ameliyattan dolayı hem ayağı 4 cm kısaldı hem de sakat kaldı.

Teşekkür ederim, size de geçmiş olsun. Babanızda umarım en kısa zaman da eski sağlığına kavuşur.

Bildiğim kadarıyla kemik uzatma ameliyatları yapılabiliyor. Yalnız babanız yaşadıklarından sonra tekrar ameliyat'a sıcak bakar mı bilemem.

Şahsen ben nerem ağrırsa ağrısın hastane'ye gitmekten çekinir oldum.

Hocam çok teşekkür ederim yaşı 77 olduğu için tekrar bir ameliyatın hayati tehlikesi yüksek olduğundan bünyenin kaldıramasi zor olacağı icin böyle yasamak zorunda fakat hep şunu söylerim işini severek, ozenerek yapacaksın eğer zoraki yapacaksan yapma o işten başarı olmaz sonuç bir canın zor şartlarda hayatı surdurmesi şeklinde devam ediyor.

• uA-kktc kullanıcısına yanıt

Allah kolaylıklar versin. Ankara'da geçen hafta arkadaşımın covid pozitif dedesi için 2 gün yoğun bakım beklendi, yatırıldıktan 2 gün sonrada çoklu organ yetmezliği sebebiyle vefat etti maalesef. Ankara'da benzer şekilde anlayacağınız.

• KARACABEYY K kullanıcısına yanıt

Üzüldüm hocam. Babanızın yaşı baya varmış, ameliyat kesinlikle düşünmeyin.

Yemin ederim empati yeteneğinden yoksun, sırf yazmış olmak için yazan insanları gördükçe sinirim bozuluyor. Son 1.5 yıldır kulaklarım çınlıyor. Zaman, zaman gözüm seğriyor, sinirlendiğim zaman elim ayağım titriyor. Ola ki bir gün şu konu da yaşadığım olayın benzerini gerçek hayatta yaşarsam sonu iyi bitmeyecek. Bir gün fena patlayacağım yani.

Tekrar size ve tüm derdi, kederi olan insanlara geçmiş olsun diler, en kısa zaman da Covid'den muzdarip vatandaşlara sağlık, sıhhat, afiyet dilerim.

Hocam Allah razı olsun, Allah tüm hastalara şifa versin hocam diğer konu için de canınızı sıkmayın ağzınıza, klavyenize yazık değiştirmek zor onun için yoklarmış gibi varsayın.

• adam babasının kalp krizini,ısrarla çıkan negatif raporunu siyasi partiye bağlayan şahıslarda sorun vardır bu sorunda piskolojiktir, bir ortamda açsa karşısındaki insan güler yani, belli sinirleri piskolojisi yıpranmış biri gibi yazılarından belli,bence gitsin yardım alsın hayatındaki tüm negatiflerin günah keçisini bulmuş gibi oda akp.

acaba bir ortama girince babam akp yüzünden kalp krizi geçirdi diyebiliyormu burdaki gibi? desinde piskolog nosunu tutuştururlar eline ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 15 Kasım 2020; 22:18:25 >
  • Hocam önce sakinleşin, tedirgin olduğunuz çok belli oluyor, kerimcem nickli kişinin yanlış bir şey söylediğini düşünmüyorum. Babanızın covid19 testi negatif çıktığına sevineceğinize sinirlenmişsiniz.
    Hatta dua edin negatif çıkmış, yoksa hastaneye kaldırıldığında iyi bakmazlardı. ayrıca özele de falan hiç gidemezdiniz.

• danger-gddr D kullanıcısına yanıt

Konudaki tüm mesajlarımı okumamışsınız. Rica ediyorum bir göz atın, sonra tekrar mesaj yazın.

• covid testiniz pozitif çıkarsa devletin sizle ilgileneceğini hastaneye yatıracağını sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Türkiye de koşar adımlarla geçen sene çoğu ülkenin yaşadığı sıkıntıya doğru gidiyor.
    nasıl ki geçen haftaya kadar ülkedeki ekonomi çok iyi deyip durumu kabullenemeye çalıştıysa bu hükümet aynısını sağlık için de yapıyor.
    akp’e gönül vermiş babama anneme her görüşmemizde haftalardır dikkat edin hastaneler doldu devlet ilgilenmiyormuş dediğimde yok ya bu chp’nin saçmalıkları derlerdi ama maalesef geçen hafta teyzem ve ailesine bu hastalık bulaşmış, annemin aktardığına göre teyzemin durumu ağırlaşmış ciğerlere kadar inmiş konuşamıyor ve zor nefes alıyor izmir’de hastanelere gitmişler (ya da aramışlar anneme sormadım detayını) ama yer olmadığı için yatışı olmamış.
    böyle bir cehennemi yaşayan teyzem ve ailesi akp sağlık bakanlığına göre önemli bir hasta olmayıp açıklanan sayılarda ilan edilmiyor, en son görüştüğümde hala ilaçları bekliyoruz diyorlardı inşallah gelmiştir artık. hastaneye yapabilmesi için herhalde yoğun bakım durumuna gelmeli.
    yani ister kabul etsinler ister etmesinler artık hastanelerde yer olmadığı aşikar sayıyı da gizleyerek başarısızlıklarını örtbas etmenin derdindeler.

Daha "iddia" yazmasını bilmiyorsun. Doğru yazmayı öğren önce.

• An itibariyle İstanbul'da tüm devlet hastanelerin kapasitesi tamamen bitti.

Denizli'de bitti. Bursa'da bitti.

Bu şehirlerde hastaneye yatmak için sıra bekleniyor. 2-3 gün acil serviste bekleyenler var. Hasta seçimi de yakın.

Atatürk havalimanına sahra hastanesi kurulacak.
    Hani zeydan başkanla dalga geçiyordunuz ya durum bu.

Şu ana kadar dayanması tamamen doktor ve sağlık görevlilerin inanılmaz fedakarlığı ile olmuştu.

Na bu kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 15 Kasım 2020; 22:36:58 >
  • Bugün Youtube da Ekrem İmamoğlu'nun ingilizce konuştuğu bir vedeo'su nu izledim. Sözde çok iyi ingilizce biliyormuş. Palavra çıktı. Bildiğimiz orta öğrencisi aksanı ile konuştu.

Adam yalancının teki.

Zaten Muharrem İnce kendisi de söyledi, CHP için, yalanın merkezi oldular diye.

Bence Ekrem İmamoğlu'da tam Kemal Kılıçdaroğlu'nun yerini alablecek, geleceğin CHP lideri. Aynı kişiliğe sahipler ikiside.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.