Şimdi Ara

Ekrem İmamoğlu'na suikast girişimi | İBB ve Soylu'dan farklı açıklamalar (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
280
Cevap
0
Favori
15.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
80 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Halktan yana oldukça, rantçılara karşı durdukça tehlikede.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kangaetemo kullanıcısına yanıt

İyi oldu blokladım tümünü.

• Akp yandaşlığı yapanlara trol diyenler (-ki öyleler) aynı şeyi düşünmeden, fikir üretmeden siz de yapınca cehape ve imam trollüğü yapmış oluyorsunuz. Yani kafanız aktrollerle aynı çalışıyor bunu anlamanız o kadar zor ki...

• Hiç inanmadım

• olayın destekçileri kimler, durum gayet açık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nerdeyse blokladığım tüm aktroll'ler konuya üşüşmüşler.

Konuya dönersek olmayacak şey değil. Tamam bir RTE değil İmamoğlu ama köşebaşındaki bir dükkanın esnafı da değil. Kanal İstanbul gibi birçok rant kapısı ve taksi plakası sahipleri gibi mafyavari oluşumların karşısında duran Türkiye'nin en büyük şehrinin belediye başkanı.

• Çok da yanlış değil, bu ülkede zamanında gördük 2 seçim arası nerelerde nasıl bombalar patladı, sonra seçim kazanılınca nasıl bir anda durdu! falan.

• Ekrem İmamoğlu'na suikast girişimi | İBB ve Soylu'dan farklı açıklamalar

Bakalım işin rengi ne çıkacak.

• Daeş(işid): Ekrem İmamoğlu kim?
  • Bu haber ortaya atıldığı an Eko çıkıp böyle bir durum yok genel bir durum herhangi bir gişim olmadı deseydi iyiydi.

Ama o bekledi iyice bir ekmeğini yiyim sonra ibb siteden nir açıklama yaparız o zamana kadar yiyen yer ;)

Samimiyet 0 ;)
  • OOO tüm aktroller gelmiş, mıknatıs gibi konu valla :D

• quote:

Orijinalden alıntı: murat1981pls

Oda tv cumhuriyet tele1...yalancinin mumu yatsiya kadar bile yanmadi

Malum belediye medyası, çok da şey etmemek lazım.

İnce: "Yalanın kurgu merkezi CHP Genel Merkezi'dir".

• İmam ile Mansur vatandaşların en büyük umudu gibi görünüyor. Şer odaklarının saldırması normaldir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Treth

Bu haber ortaya atıldığı an Eko çıkıp böyle bir durum yok genel bir durum herhangi bir gişim olmadı deseydi iyiydi.

Ama o bekledi iyice bir ekmeğini yiyim sonra ibb siteden nir açıklama yaparız o zamana kadar yiyen yer ;)

Samimiyet 0 ;)
    İstanbullu olarak memnunmusunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: hapocod

İstanbullu olarak memnunmusunuz?

Alıntıları Göster
    Adamın bana faydası yada zararı yok. Belediyeyi hangi partinin yönettiği benim için ne değiştirir ki ;)

Ekrem geldiğinden beri şehir aynı şehir tekrar seçilsede yerine başkası gelsedw fark etmez benim için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Treth

Adamın bana faydası yada zararı yok. Belediyeyi hangi partinin yönettiği benim için ne değiştirir ki ;)

Ekrem geldiğinden beri şehir aynı şehir tekrar seçilsede yerine başkası gelsedw fark etmez benim için.

Alıntıları Göster
    Aferim, hiç değilse klasik argumanlari saymadin. Çöp, su, elektrik, yol falan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hapocod -- 2 Aralık 2020; 9:53:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hapocod

Aferim, hiç değilse klasik argumanlari saymadin. Çöp, su, elektrik, yol falan.

Alıntıları Göster
    Çöp su gibi basit işleride yapamayacaklarsa girmesinler hiç bu işe
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2K23

Oda tvnin gündem değiştirme çabaları:)

Daraldılar çünkü, cinsel tacizler, yolsuzluklar, hayali söyleşiler.

benim anlamadığım chpden bi ismin taciz olayı olduğu zaman sizin kesim bütün chpyi tacizci olarak yaftalarken esenyurt belediye baskanı necmi kadıoglunun ifşası çıktığında üç maymunu oynuyorsunuz, tepkini aynı sekilde ona gösterdin mi acaba? halktan bile saklandı o video, hemen ardından necmi istifa etti zaten ama sebebi neymiş saglık sorunlarıymıs ahaha :D o chpli her ne ise cezasını cekmeli ama bu konularda genelleme yapılmaz, necmi yaptı diye bütün akp belediye baskanlarını tacizci olarak yaftalayalım o zaman, mantıklı mı sence? iktidarın medyaya sahip oldugu ne kadar belli baksana, necmi kadıoglunun olayında tek bir tv kanalı bile haber yapmadı, belki senin de haberin yoktur..

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.