Şimdi Ara

EKREM İMAMOĞLU BİNALİ YILDIRIM ORTAK YAYINI 16 HAZİRAN 2019 | 21:00 (TEKRARI EKLENDİ) (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.255
Cevap
4
Favori
123.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
149 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki

EKREM İMAMOĞLU BİNALİ YILDIRIM ORTAK YAYINI 16 HAZİRAN 2019 | 21:00 (TEKRARI EKLENDİ)

(En Son Oy Tarihi: 25.7.2020)
Giriş
    Bu seviyeye ulaşmak için 200 ışık yılına ihtiyacımız var 🤣

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Binalinin şu rakamı beni şaşırtı matematik olarak çok doğru gibi yeniden sadece bir ilçede fark 13 bine düştüyse İstanbulu tamamen sayılmasıyla fark kapanır gibi geldi bana çok mantıklı gibi sice ben e gecenin en önemli cevabı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Binali cevap veremedikçe iftira atma yoluna giriyor.Zaten papağan gibi aynı şeyleri tekrarlıyor.
  • Kimse burada siyasilerin kölesi değil. İmzan ne güzel... Türk örf ve adetlerine göre büyüğe saygı duyulur. 20 küsür yaşında gençler klavye başında babaları yaşında adamlara ismiyle hitap edemez. Türk örf ve adetlerine uymaz. Saygısızlıktır.

Biz bile kendimize muhalif diyoruz ama rakip siyasetçiye Binali diye seslenmiyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reguse -- 16 Haziran 2019; 22:10:29 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • EKREM İMAMOĞLU BİNALİ YILDIRIM ORTAK YAYINI 16 HAZİRAN 2019 | 21:00 (TEKRARI EKLENDİ)
  • Blokla geç prim verme yeni trol

• Ben ne bileyim kardeşim’ler Binali açısından çok yanlış oldu.

• İmamson ateş ediyor ♥️

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cem

Daha açılış konuşmasında bile babalar günü mesajı verememiş binali, sonradan izledim. Bunun sonucu belli geçlik, bintane Binali gelse İmamoğlu yapamıyacak belli. İmamoğlu sayın yıldırım diyor, binali arkadaş diye sesleniyor. Böyle birşey varmı ya, sanki kahvede kendi aralarında konuşyorlar. Milyonlar izliyor sizi hatırlayırım binali bey...
    Dostum onun patronu Kasımpaşa li halk diliyle çaldılar diyen adam o.

• 3 dakika çok az 6 dakkika anca yetiyor devam edince
  • Muhafız. kullanıcısına yanıt
    Tarafsız gözükmek için taraflı gözüküyor

• sanırım Binali Yıldırım izmirdeki su ve kanalizasyon oranlarıyla örnek veriyor:)

EKREM İMAMOĞLU BİNALİ YILDIRIM ORTAK YAYINI 16 HAZİRAN 2019 | 21:00 (TEKRARI EKLENDİ)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gael -- 16 Haziran 2019; 22:11:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-ACF8F4F94

Yapma ya. O vakit başkan olan tüm devletin verileri kopyalasin. Öyle bir hikaye var mı. Verileri kopyaladin

Bütün devlet yerleskelerinin bilgileri.
    Bütün yer altı alt yapısı bilgileri
    Tüm kişisel adres bilgileri. Tabi adresle beraber kimlik bilgileri
    Tüm askeri alanların alt üst yapı bilgileri
    V.s v.s

Istanbul artvindeki köy mu ki kafana göre tüm bilgileri kopyaliyorsun

Alıntıları Göster
    Kozmik odayı sokak kapısı gibi açarkende bu kadar duyarlımıydın sen

• quote:

Orijinalden alıntı: GasiOr

Geçersiz oylar sayıldığı için o kadar fark kapandı.

AKP'liler daha çok geçersiz, yanlış oy kullanmış. Şaşıracak bir şey değil. Eğitim oranı düştükçe AKP oranı artıyor.

Sondaj yaptıkları sandıklarda ise fark yaratacak oy farkı olmadı, hatta bazılarında Ekrem İmamoğlu'nun oyu arttı.

Zaten bu nedenle YSK sondajdan vazgeçip mazbatayı verdi.

En son bahane kalmayınca ihaleyi sandık başkanlarına yıktılar.
    Yahu geçersiz oylar sayılıp 10 bin civarı azalırken bunları yanlış sayanlar nasil yanlış sayıyor desenize. ?

Akp seçmeni yanlış atmış olsa o oylar sonradan chp üyelerinin de hazır bulunduğu yeniden sayımda nasıl oldu da geçerli oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: AirSupport

Hocam zaten oturumun başından beri bunu konuşuyorlar. Bir ilerleme göremedim programın başından beri.

Alıntıları Göster
    Nasıl konuşuyorlar? Zamanın öyle geçmesi ayrı soruya verilen cevapla süre dengesi önemli. İmamoğlu tüm süresini bir önceki sorudan yarım kalan açıklamalarına ayırdı. Ya dakika daha fazla olacaktı yada ek süre olacaktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-ACF8F4F94

Yapma ya. O vakit başkan olan tüm devletin verileri kopyalasin. Öyle bir hikaye var mı. Verileri kopyaladin

Bütün devlet yerleskelerinin bilgileri.
    Bütün yer altı alt yapısı bilgileri
    Tüm kişisel adres bilgileri. Tabi adresle beraber kimlik bilgileri
    Tüm askeri alanların alt üst yapı bilgileri
    V.s v.s

Istanbul artvindeki köy mu ki kafana göre tüm bilgileri kopyaliyorsun

Alıntıları Göster
    Imamoğlu hukuksuz bir işlem ya yapmışsa neden akp suç duyurusunda bulunmadı, iç işleri soruşturma açmadı ya da savcılar araştırma başlatmadı?

• söz kesme, moderasyon kurallarına uymama, moderetöre "bey" diye hitap etmeyi bırakma, rakibine karşı saygısızca hitaplar ve kelimeler kullanma gibi eylemler; hiç şaşırmayacağımız üzere akp adayı binali yıdırım tarafından hayata geçirilmiştir. bunlar münazara nedir bilmezler ki. baskıcı tutumlara alışmışlar. tüm hücrelerinden saygısızlık ve cehalet akıyor.
  • son 2 dak kala gelmiş Bimali.Bir insan tarihi bir açık oturuma neden geç kalır?Demek ki İstanbulu yönetmek konusunda pek ciddi değil.
  • Ben programı yarısında izlemeye başladım; gözlemim şu yönde: Yıldırım soruları maalesef farklı anlayıp ona göre cevap veriyor, Küçükkaya da soruyu Yıldırım'ın tam anlamasını ve ona göre cevap vermesi açısından müdahalede bulunuyor.
  • 10 iq formata devam ediyorlar hala yazık
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.