Şimdi Ara

EKREM İMAMOĞLU BİNALİ YILDIRIM ORTAK YAYINI 16 HAZİRAN 2019 | 21:00 (TEKRARI EKLENDİ) (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.255
Cevap
4
Favori
123.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
149 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki

EKREM İMAMOĞLU BİNALİ YILDIRIM ORTAK YAYINI 16 HAZİRAN 2019 | 21:00 (TEKRARI EKLENDİ)

(En Son Oy Tarihi: 25.7.2020)
Giriş
  • kapanis icin binaliye sans verdiler. sora sora gitti veritabani sordu :D

ulan git canan`i sor bari. ne kadar salakca bir soru idi.

ekrem baskan gitti, bin aliden alinti ile cevap verip topu 90 na takti
  • E ben de aksini savunmuyorum ki. Yazdıklarımı okuduğuna emin misin? Akpli falan sandın sanırım beni?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adv11

Ekrem algıda seçici heralde 25 belediyeyi kazandık diyor Binali hala neden bilbordlara astınız diyor, cevap alamadım diyor nasıl anlatalım bilmiyorum ki
    e ozaman çıkıpta "çaldılar" diye aglamayacaksın. daha seçim bitmeden afişleri asıyorsan . çaldılar diye aglamanın anlamı yok.
  • Adamin sözü bolunurken iyi oluyor ama deme rakibi konusurken agzini acmadi adam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adv11

Ekrem algıda seçici heralde 25 belediyeyi kazandık diyor Binali hala neden bilbordlara astınız diyor, cevap alamadım diyor nasıl anlatalım bilmiyorum ki
    Belediyeler kazandı, binalinin bir şey kazandığı yok. Neden billboardlarda kaybeden kişinin resmi varda kazanan belediyelerin ismi dahi yok?
    Bu cevabı cevap olarak kabul ediyorsan diyecek bir şey yok.
  • Fox ÇÖKTÜ !
  • quote:

Orijinalden alıntı: V-for-vandetta

Binaliye dikkat ettiniz mi. Sanki gizli kulaklığı var oradan birşeyler söylüyorlar gözlerine Vs dikkat edin birşey dinliyor gibi. Gözlerini sağa sola hareket ettirdikten sonra hemen kağıtlardan birşey arıyor
    İyice sapıttınız

• stone2627 kullanıcısına yanıt
    Peki nasıl soruşturma olacaktı başka türlü.
    Veriler kopyalanıp bir yere koyulacakki, araştırılırken verilerde değişik yapılırsa bu açıkca görülsün ne değiştiriliyor
    Bu kadar mı cahilsiniz, anlamıyorsunuz

• Binali bu 10 dakikalık arada benden bu kadar hadi eyv diyip gidebilir gibime geliyor. İkiside çok gerildi format gereği rahat da değiller sunucuya saldırmaya başladılar zaten ufaktan, yanlış 1 format malesef.
  • stone2627 kullanıcısına yanıt
    Niye hadi len ordan?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oyları kim çaldı sorusu arada kaynadı. En sağlam buradan vurulacaktı. İnşallah tekrar sorar Ekram Başkan.

• kim abdülhamiti savunuyor ona göre pozisyon alıcam?

• Küçükkaya'ya yükleniyorsunuz ama zor iş arkadaş neredeyse İstanbul seçmeninin %95 oyu karşısında oturuyor..
  • Binali Yıldırım özetle : ben bilmem ona sor çaldılar ben bilmem polis bulsun soruyu anlamadım ama cevap vereyim su getirdik 25 yılda

Özetle hiçbir soruya net cevap vermiyor Ekrem İmamoğlu gerçekten çırpınıyor güzel şeyler için 25 yıldır yönettiğin ilde neden indirim yapmadınız diye soru soruyor bakınız burası çok önemi Binali soruya biz 25 yılda su getirdik tesis yol metro yaptık diyor kahvede olsan kalkar gidersin tartışmamak için

• Bunu kim yaptı la

EKREM İMAMOĞLU BİNALİ YILDIRIM ORTAK YAYINI 16 HAZİRAN 2019 | 21:00 (TEKRARI EKLENDİ)

• Ben ingiltere der geçerim

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deresay -- 16 Aralık 2020; 23:45:18 >
  • 3dakika süre çok kısa kaldı 5dakika olmalıydı

• quote:

Orijinalden alıntı: oksygen

O programı Rasim Ozan Kütahyalının sunması gerekirdi.

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.