Şimdi Ara

EKREM COŞKUN ET DÖNER 120GR 10 TL DENEMEYEN KALMASIN (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
821
Cevap
15
Favori
181.864
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Etin kilosunu 40 dan tedarik ediyorlar.80 e satıyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: E.w.i.f.K

Sivas'taki şubelerine bu fiyata döner satamazsın diye ihtarname gelmişti.

Kaynak:https://www.buyuksivas.com/ihtarnamesi/

Denedim döner tadı yok eti marine yapmamışlar galiba maliyeti azaltmak için ve normalden fazla yağlıydı. 60-65 gr tavuk dönerin 6-7 tl olduğu zamanda tercih edilir.
    Kudursun şerrolar. Evimizin yanında yıllardır 24 liraya 100 gr et döner satan eleman Ekrem coşkun geldikten sonra 10 TL ye çektiler fiyatı. Yıllardır bizi keriz yerine koyup silkelemişler demek ki. Beter olsunlar.

• Hiç et tadı alamadım sadece soğan çok yavan oluyor fiyatı uygun fakat bilemedim lezzetsiz ve terazinin üstü yağlı olduğu için herkese 5-10 gram az koyuyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ank.da pitirak gibi heryere yayıldı biranda.kimdir necidir bilinmez ama emekli ve öğrenci tayfasindan bayabir rağbet görüyor.ins bı alicengiz yoktur.

• Ankaradakilere rağbet yüksek, ben daha denemedim ama ne zaman önünden geçsem içerisi dolu. Ne yapsın millet gidip hosta da 22-23 lira vereceğine buradan yiyor. Ben de ilk fırsatta deneyeceğim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hz.haha

Bu mesaj silindi.
    bu trollerin sonu ne zaman gelecek?
  • 5 Kişilik aileyiz arada yarım kilo alıp evde pilav üstü yapıyoruz gayet uygun oluyor. Bizim buradaki şubenin yanında iskenderci var en son yarım ekmek dönerin fiyatını 17-18 lere çıkarmıştı ekmeğin içerisinde neredeyse döner yok derece böyle fırsatçılara iyi oldu
  • Yağlı yağlı diye sızlanıyorsunuz da o ete asıl tat veren yağdır.
    Yağsız olsa bu sefer de semsert, kupkuru, lastik gibi döner diye şikayet edeceksiniz.
    Ette yağ olmazsa olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: E.w.i.f.K

Sivas'taki şubelerine bu fiyata döner satamazsın diye ihtarname gelmişti.

Kaynak:https://www.buyuksivas.com/ihtarnamesi/

Denedim döner tadı yok eti marine yapmamışlar galiba maliyeti azaltmak için ve normalden fazla yağlıydı. 60-65 gr tavuk dönerin 6-7 tl olduğu zamanda tercih edilir.
    1 sayfa yazı yazmışlar, bir tane hukuki dayanakları yok. Bir de yazısız hukuk kuralları(kendilerince adam ....) diye yazmış utanmadan. Ne zaman bu memlekette vatandaşın hakkını arayan bir kuruluş olacak çok merak ediyorum.

• İyi de et döner tadı yok ki dönerde yağlı olmasına rağmen bi et döner tadı gelmiyor. Birçok tavuk döner özellikle soslu olanlar ekrem coşkun dönerinden daha lezzetli.

• HunterInTheNight kullanıcısına yanıt
    Yazanların hukukla alakası yokta o yüzden Aslında rekabet kanunundan mantıklı dayanak oluşturulabilir ama çapları yetmemiş. Sivasta zaten bildiğim kadarıyla tehdit etmiş ve taşlatmışlardı ekrem coşkunu.
  • Devamlı gider yerim. Herkesin hakkı

• Ben de fiyatından ve içerideki yoğunluktan dolayı merak edip yedim. Bir daha kesinlikle yemem

Yiyene de niye yiyorsun demem. Afiyet olsun.

• Çin tuzu var mı içerisinde bilginiz var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: uyaran

bu trollerin sonu ne zaman gelecek?

Alıntıları Göster
    Senden büyük troll mü var çakma peygamber

• edgar1899 kullanıcısına yanıt
    manzara çok iyi

• dolcia kullanıcısına yanıt
    Döner döner den yemiştim tantuni GİB yağlıydı buda öyledir çok yağlıdır yağı çıkınca aynı para diğerleri

• HmB_SaL kullanıcısına yanıt
    https://youtu.be/HrERqfgzoQI

• Biz öğrenciler için bulunmaz nimet 80 gr döneri 20 tl ye satan kazıkçı esnaf düşünsün.

• man utd kullanıcısına yanıt
    Adanadan sonra hiçbir yerde gözüm doymuyor sofraya bakınca ya da gözümün doyması için orada ödediğimin 3 katını vermem lazım.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.