Şimdi Ara

EKREM COŞKUN ET DÖNER 120GR 10 TL DENEMEYEN KALMASIN (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
821
Cevap
15
Favori
181.861
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ekrem Coşkun asıl mesleği sigortacılıktır. Ticari zekası çok yüksek biridir ve zengindir. 4 5 yıl önce Torku sponsorlugunda iskender işine girdiler. 2 yıl önce 15 liraya 100 gram iskender + patates kızartması + turşu + soslu közlenmiş soğan + mevsim salata + lavaş + sütlaç veriyorlardı. Kola da satıyorlardı. Kolanın ayranın fiyatı 2 liraydı. O zamanda fiyat performans odaklıydı. Sonra Torkuyla yollarını ayırdılar. Torku şuan kendi dönercisini açtı. Torku Doğrudan Döner diye. En son yediğimde 70 gramı 7 liraya satıyordu ve Ekrem Coşkun dan daha lezzetliydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TinyAngel -- 13 Temmuz 2019; 6:16:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaş adam kilosu 80 tl ye et pişirip satıyor tabiki yağ oranı fazla olacak vs f/p oranına bakacaksın adam bu döneri bu şekilde satabiliyorsa tavuk döner denen şeyi bundan sonra kesinlikle yemem gider yağlı et döneri yerim birazda çok alırım sanki sabah akşam ek dönermi yiyorum....
    Etlik aşşağıeğlenceye açıldı fiyatları görünce dedim açılışa özel heralde kampanya var ama öyle deilmiş gerçekten bu fiyata adam bunu satıyor parası olan aşşağı eğlencede özler dönerden yesin gidipde özler döneri burayla boşuna kıyaslamasın orası ayrı burası ayrı

• Kızılayda meşrutiyette açıldığından beri fırsat buldukça gidiyorum. Eti burada bahsedildigi gibi çok yağlı değil belki de yeni açıldığındandır. Tavuk dürümü 8 tl ye satıyorlar. 10 liraya buradan et döner yemek daha mantıklı tavsiye ederim

• beyler bıkmadınız mı yahu?
    hergün döner mi yenir?
    tamam yedik yemedik değilde...bu et döner işi bildiğin lokmacılara döndü artık
  • Section8 kullanıcısına yanıt
    hayırlı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: primum non nocere

Her şey iyi güzel de başlıkta da yazıldığı gibi 120 gram 10TL olan seçenek neden en fazla tercih ediliyor anlamış değilim.
    100 gram 8TLolduğuna göre, 120 gram da 9.6TL olmalıydı.
    Ben de Ankara'da gidiyorum . Kafamda hep bu orani yaptigimdan ya 150 gr ya da 100 gr yiyorum . 125 olmasi lazimdi 10 liralikin millet duz hesap diye tercih ediyor. Bizimki sayisalci kafa iste :D

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Lezzet olarak eksik, döner tadı alamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: edgar1899

Bir kez yedim ve bir daha gitmeyi düşünmüyorum. Fiyatına göre et oranı iyi olabilir ancak ilk olarak çok yağlı, ikinci olarak tuzlu ve aslında en önemlisi sürüm çok olduğu için döneri çok hızlı keserek baya baya pişmeden lastik gibi çiğ servis ediyorlar.
    Et pisince yag ve su kaybeder. Gramajdan fazla kaybetmesin diye cig veriyorlar. Ucuz donercilerin bir kisminda genel politika bu.

• Bütün şubelerde gecerlimi?

• Biraz yağlı olması dışında lezzetli bence. 250 gr döner 20 liraya baska yerde yiyemezsiniz. 80-100 gr kuru kuru dönerleri 20-25'e satıyorlar Kızılayda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynen hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: man utd

Adanada kebapçı piyasası nasıl? Ortalama bir kebapçıda ne kadar porsiyon?
    15-25 arası yerine göre. Ben her gittiğimde burada yerim tek kişilik servis bu, fındık lahmacun 2 tane normalde 1ini çekmeden önce gömmüşüm
    EKREM COŞKUN ET DÖNER 120GR 10 TL DENEMEYEN KALMASIN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edgar1899 -- 13 Temmuz 2019; 11:55:2 >

• Sektörün icindeki bir yakınımdan aldığım bilgiye göre çiğ dönerin geliş fiyatı Torku 60tl/kg., diğerleri 40 tl/kg. imiş. Pişirim esnasında 10% kayip oluşuyor.

• yağlı gerçekten ama et tadını alıyorsunuz en azından, bu fiyata bedava.

torkuyu eskiden kullanıyordu da bir kaç ay önce değiştirmişti sanki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 13 Temmuz 2019; 10:49:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: edgar1899

15-25 arası yerine göre. Ben her gittiğimde burada yerim tek kişilik servis bu, fındık lahmacun 2 tane normalde 1ini çekmeden önce gömmüşüm

Alıntıları Göster
    Hocam bu menu kac lira ve hangi restoran gayet iyi gozukuyor.

• bayilik için 250 bin + kdv istiyorlarmış
  • Mecidiyeköy meydana 5 dklık yürüme mesafesinde profilonun biraz aşağısına yeni açıldı. 12 TL'ye 150 gram favorim. Alırken yağı az olsun, yağsız olsun diye rica ederseniz az yağlı taraflarından koyuyorlar, patates turşu salata gibi şeyler yok ekmek arası döneri soğanlı ya da soğansız alabiliyorsunuz. Yarın öbür gün eti köpek eti vs diye haberler çıkmazsa bu politikada devam ederse 15 TL'ye tavuk döner satan dolandırıcılar iflas bayrağını çeker.

• Betalaktam B kullanıcısına yanıt
    Şehir dışında biraz mobilyacılar sitesi içinde, Adananın en meşhur yerlerinden birisidir. Kardeşler Bolkepçe olarak geçiyor foursquare de var bakabilirsiniz. Diğer yerlerin 1,5 olarak 30-35 liraya sattığı ebatta, şubatta gittim ayranla birlikte 25 liraydı en son.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edgar1899 -- 13 Temmuz 2019; 11:55:46 >
  • Sivas'taki şubelerine bu fiyata döner satamazsın diye ihtarname gelmişti.
    EKREM COŞKUN ET DÖNER 120GR 10 TL DENEMEYEN KALMASIN
    Kaynak:https://www.buyuksivas.com/ihtarnamesi/

Denedim döner tadı yok eti marine yapmamışlar galiba maliyeti azaltmak için ve normalden fazla yağlıydı. 60-65 gr tavuk dönerin 6-7 tl olduğu zamanda tercih edilir.

• Çiftlik döner daha iyi. Yakında tüm Türkiye'ye yayılır. Fiyat aynı

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.