Şimdi Ara

Ekran kartı tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 4 gb ram,intel core2Quad CPU Q8300,2.50 ghz işlemcili,nvidia GTS250 1 gb 256 bit DDR3 ekran kartlı GİGABYTE EP45T-UD3LR DDR3 ana kartı olan 64 bit bir bilgisayarım var.
    500 tl ye kadar bütçem var bana directx11 destekli son çıkan oyunları full ayarlarda kasmadan oynayabileceğim bir ekran kartı lazım nvidia olmalı tavsiyelerinizi bekliyorum? teşekkürler şimdiden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zarbo257 -- 22 Şubat 2013; 2:25:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Zarbo257

Arkadaşlar 4 gb ram intel2.50 ghz işlemcili nvidia GTS250 1 gb 256 bit DDR3 ekran kartlı GİGABYTE EP45T-UD3LR DDR3 ana kartı olan bir bilgisayarım var.
    500 tl ye kadar bütçem var bana directx11 destekli son çıkan oyunları full ayarlarda kasmadan oynayabileceğim bir ekran kartı lazım nvidia olmalı tavsiyelerinizi bekliyorum? teşekkürler şimdiden.

MSI N660 Twin Frozr 2GD5/OC GTX660 2GB GDDR5 192 Bit Ekran Kartı

bu kartı düşünebilirsin
  • ZOTAC GTX660 GDDR5 2GB 192BIT NVIDIA GEFORCE DX11 EKRAN KARTI

bir de bu var ikiside bütçenize göre alabileceğiniz en iyi nVidia kartlar ama amd düşünürseniz bu fiyata 256 bit kartlar da alabilirsiniz.
  • Teşekkürler tavsiyeleriniz için saydığım özelliklerde benim bilgisayarda tek düşük kalan ekran kartı değil mi full ayarlarda oynayabilmem için oyunları?
  • quote:

Teşekkürler tavsiyeleriniz için saydığım özelliklerde benim bilgisayarda tek düşük kalan ekran kartı değil mi full ayarlarda oynayabilmem için oyunları?

güç kaynağı kaç watt ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaDMaxiBo

quote:

Teşekkürler tavsiyeleriniz için saydığım özelliklerde benim bilgisayarda tek düşük kalan ekran kartı değil mi full ayarlarda oynayabilmem için oyunları?

güç kaynağı kaç watt ?

Şimdi cahilliğimi mazur gör lütfen ama nereden bakabilirim o güç kaynağının kaç wat olduğuna?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MaDMaxiBo

quote:

güç kaynağı kaç watt ?

Şimdi cahilliğimi mazur gör lütfen ama nereden bakabilirim o güç kaynağının kaç wat olduğuna?

kasanın kapağını açarsanız üstünde yazar en kolay yol bu 2 dk nızı alır
  • quote:

güç kaynagınız da yeterli ise ekran kartını da yeniledğiniz takdirde güncel oyunları full ayarlarda olmasada medium ayarlarda oynayabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ucabor

http://www.vatanbilgisayar.com/sapphire-11199-16-40g-hd7870-gddr5-2gb-256bit-amd-radeon-dx11-ekran-karti/productdetails.aspx?I_ID=64391

Bu kart dururken nvidia alınmaz.

Yukarıda yazdığım özelliklerle ekran kartını da değiştirdiğim takdirde yinede medium da mı oynarım oyunları o zaman komple pc yi değiştirmek gerek...4 çekirdek 2.50 ghz işlemci 4 gb ram o kadar da kötü değil gibi geliyoer bana birtek ekran kartım düşük bu sisteme göre sanırım...
  • quote:

http://www.vatanbilgisayar.com/sapphire-11199-16-40g-hd7870-gddr5-2gb-256bit-amd-radeon-dx11-ekran-karti/productdetails.aspx?I_ID=64391

Bu 7870 660 dan iyidir ama 660Ti den iyi değil ama ikisi arasından bende bunu alırdım.
  • quote:

quote:

Yukarıda yazdığım özelliklerle ekran kartını da değiştirdiğim takdirde yinede medium da mı oynarım oyunları o zaman komple pc yi değiştirmek gerek...4 çekirdek 2.50 ghz işlemci 4 gb ram o kadar da kötü değil gibi geliyoer bana birtek ekran kartım düşük bu sisteme göre sanırım...

İşlemciyle ram sorun olmaz. Monitörünüze göre değişir 1080p monitörünüz varsa çoğu oyun high medium arası. 720p ise highda akıcı oynarsınız. İncelemeler mevcut. Fakat amd driver özürlü olduğu için her driverda fps artışı olur. Güncel incelemelere bakınız forumda.
  • quote:

quote:

söylediğim şey bütün oyunlar için geçerli değil tabiki istisna oyunlar için geçerli örn bf3 metro 2033 vs bunları full ayarda oynayamazsınız yoksa merak etmeyin söylenen kartların açamayacağı oyun yoktur sizi 4 sene kadar götürür bu oyunları da açarsınız tabiki ama çözünürlük oynanır seviyede olur çok aşırı bir çözünürlük beklemeyin.
  • http://www.vatanbilgisayar.com/Ekran%20Kart%C4%B1/zotac-zt-61102-10m-gtx650-ti-gddr5-2gb-128bit-nvidia-geforce-dx11-ekran-karti/productdetails.aspx?I_ID=62693

Bu kartın siparişini verdim umarım yanlış yapmamışımdır vatan da çalışan kuzenim sistemime ve bütçeme bakarak en iyisinin bu olduğunu söyledi crysis 3 ve Assasins's creed 3 yüklü pc de yarın kart elime geçicek test edip bakıcam memnun kalmazsam 10 gün içinde iade edebiliyorum öyle birşey olursa dediğiniz kartlardan birini seçicem teşekkürler tavsiyeler için :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.