Şimdi Ara

Ekran kartı takınca oyun açmama hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlıkta da belirttiğim gibi garip bir sorunla karşılaştım. Birkaç sefer pubg mobili pcye indirdim oyun açılmadan oyunda atıyordu. Sebebini anlayamadım. Uğraşmayı bıraktım.
    Bugün yeni kasam geldi sistemi taşırken ekran kartsız olarak ilk çalıştırdım, birde oyunu deneyeyim dedim ve oyun sorunsuz açıldı oyuna girdim oynadım. Ekran kartını taktığımda ise yine aynı şekilde oyun açılırken oyundan attı. Sebebi nedir anlayamadım. Ekran kartı sürekli kullandığım bir kart değil. Ekran kartı değiştirirken veya bir sorun olduğunda kullandığım yedek kartım. Önceden gta 4 ets 2 cs go vs oyunları oynuyordum.

ekran kartı zotac gts 250
    Ekran kartı takınca oyun açmama hatası

• ekran kartının işletim sistemine uyumlu son sürüm driver ını bulup yükle. kablo onboarda takılıysa hariciye tak. bios tan onboard ı iptal etmeyi dene.
  • quote:

Orijinalden alıntı: start_system

ekran kartının işletim sistemine uyumlu son sürüm driver ını bulup yükle. kablo onboarda takılıysa hariciye tak. bios tan onboard ı iptal etmeyi dene.
    Onboard dan görüntü alırken ekran kartı takılı değildi zaten. Nvidia sitesinde w10 bir adet driver vardı onu kurdum.

Ayrıca ets2 oyununu indirdim onda sorun olmadı.
  • Yunuzeus kullanıcısına yanıt
    oyunu kaldır, kayıt defterinden ve belgeler deki uzantılarını da tek tek sil. tekrardan kur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: start_system

oyunu kaldır, kayıt defterinden ve belgeler deki uzantılarını da tek tek sil. tekrardan kur.
    Birde öyle deneyeyim bakalım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.