Şimdi Ara

Ekran Kartı Severler Sohbet Konusu :) (817. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
67.040
Cevap
78
Favori
1.101.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 815816817818819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: setek01

quote:

Orijinalden alıntı: El Mukteda

Antec, Enermax, Corsair gibi büyüklerden sonra inwin gelir abi, çoklu rail ama harika bir cihazdır kendisi, sıfır alacaksan 480 lira çok iyi, 10 yıl garantisi var.

En son Power tablosuna bir bakabilir misin? Altta ufak resim var oraya ekledim.

baktım abi, güzel maşallah, bende de quad rail var şuanda (highpower rocksolid 1200w)

• Iyi akşamlar beyler aramızda bayan olmadığı için onları katmıyorum

Bende işim bitti yarın akşam 22.30da Adanadan Ist uçak var onu bekleyeceğim.Şimdi otele girdim.Çıkıp bi yemek yer allaha şükür eder odaya gelir bi duş alır.Ordan yatağa bir dalar wireless ten internete bir girer o biçim akarım
  • quote:

baktım abi, güzel maşallah, bende de quad rail var şuanda (highpower rocksolid 1200w)

Ya birşey söyleyim mi? ben bu tekli rail paranoyasını da bir türlü yenemedim. Yani benim Cm 850 4 yıl oldu tık yok çok şükürde yeni alırsam 1000w altı artık almam. Ama SilverStone 1500w çoklu ve kanalbaşı 25a olan var piyasada o da 750 TL Bir de Raidmax yeni geldi galiba onlarda da ayrık ama bu INWIN gibi kanalbaşı 40a gibi yüksek değerler var. Sanırım yeni trend bu. Raidmax 1200v teknobiyotikte 480 civarı snırım 80+GOLD demişler

http://www.teknobiyotik.com/donanim/psu-guc-kaynagi-power-supply/raidmax-rx-1200ae-1200w-modular-aktif-pfc-80-bronze-guc-kaynagi.html

Edit: 1000v olanı Gold bu Bronze'muş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi setek01 -- 29 Aralık 2011; 18:25:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cenkyyy

quote:

Orijinalden alıntı: Taşkın Mahmut

Beyler Gene-Z/GEN3 incelemesi yapıcam. Muhteşem bir anakart yapmış Asus

kanka sen neden maximus almadın ?

Maximus zaten
  • Pardon kanka maximus extreme diyecekttim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: setek01

quote:

Ya birşey söyleyim mi? ben bu tekli rail paranoyasını da bir türlü yenemedim. Yani benim Cm 850 4 yıl oldu tık yok çok şükürde yeni alırsam 1000w altı artık almam. Ama SilverStone 1500w çoklu ve kanalbaşı 25a olan var piyasada o da 750 TL Bir de Raidmax yeni geldi galiba onlarda da ayrık ama bu INWIN gibi kanalbaşı 40a gibi yüksek değerler var. Sanırım yeni trend bu. Raidmax 1200v teknobiyotikte 480 civarı snırım 80+GOLD demişler

http://www.teknobiyotik.com/donanim/psu-guc-kaynagi-power-supply/raidmax-rx-1200ae-1200w-modular-aktif-pfc-80-bronze-guc-kaynagi.html

Edit: 1000v olanı Gold bu Bronze'muş.

abi önceden güvenlik amaçlı çoklu rail'e geçilmiş sonra herhalde o güvenlik olaylarını aştılar ki 1500w olanı bile single rail olarak çıktı, şimdi dediğin gibi tekrar çoklu rail'e dönüldü. sanırım kademeli devreye alma ve yük dağılımı mikro çiple organize ediliyor, hem malzeme maliyeti daha aşağıya çekilmiş oluyor hem de kullanılmayan kanallar kapatılarak ısı ve ses olayı azaltılıyor. tekrar çoklu rail'e geçilmesinin sebebi bu olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: cenkyyy

Pardon kanka maximus extreme diyecekttim

Yok kanka ya Gene-Z iyidir. Anakarta 1000TL veremem
  • Sayın ustalarım.
    Ben LG Cinema 3D TV sayfasından size misafir geldim..
    LG 47LW 4500 den memnun kaldık, ARKARDEŞİM monitör olarak LW32 4500 alacak ,
    PC toplama konusunda kararsız ve tecrübesiziz, sizlerden ricamız,
    3D ye uygun önereceğiniz ekran kartı ve uyumlu genel parçalar konusunda yardım,
    Şimdiden hepinize teşekkür ederim..
    PC bütçemiz ortalama 1500 TL Ankarada oturmaktayım yönlendireceğiniz markalara yada adrese gidebilirim.

Saygılar, Hürmetler........
  • Abiler bilgisayarda ne oynarsam oynayayım MSAA açıkken kasıyor fifa 12 nba2k12 bf3 acaba bunun sebebi nedir ? BF3 ü anlıyorum ama diğer oyunlarda neden böyle yapıyor?
    Sistem: 2gb HD6970 4GB ram i5 2500k acaba ram mi yetersiz kalıyor ? Yardım ederseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 55e3

Sayın ustalarım.
    PC bütçemiz ortalama 1500 TL Ankarada oturmaktayım yönlendireceğiniz markalara yada adrese gidebilirim.

ekran kartı enaz gtx560Ti olmalı, forumda var şuanda 1 aylık kutulu ve full kutu içerikli, satan arkadaşa da öz babamdan çok güvenirim

3D TV kullanan arkadaşların da görüşlerini alalım, birazdan yazarlar inşallah.

@muhtesemgitlan driver ile alakalıdır belki, catalyst'i fabraika ayarlarına döndürmeyi denedin mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi El Mukteda -- 29 Aralık 2011; 20:33:52 >

• quote:

Sayın ustalarım.

Ekran büyük bana kalırsa en azından GTX570 olması lazım. O ekran pc ekranı olarak kullanılacaksa normalden yakın mesafeden kullanacak herhalde düşük çözünürlükte kötü durur ekran kartını en azından GTX570 yaparsan rahat edersin.

• Orijinalden alıntı: El Mukteda

Sayın ustalarım.

ekran kartı enaz gtx560Ti olmalı, forumda var şuanda 1 aylık kutulu ve full kutu içerikli, satan arkadaşa da öz babamdan çok güvenirim

3D TV kullanan arkadaşların da görüşlerini alalım, birazdan yazarlar inşallah.

FORUMDAKİ ARKADAŞIMIZ
    1 Aylık kutulu ve full kutu içerikli satın almak istersek
    size nasıl ulaşabilirim. Detay rica ediyorum.

• ben satıyorum da @Poyri!!! arkadaşımız en az gtx570 demiş, kullananların tecrübelerine göre ekran kartı alırsanız daha iyi olur.
  • quote:

ben satıyorum da @Poyri!!! arkadaşımız en az gtx570 demiş, kullananların tecrübelerine göre ekran kartı alırsanız daha iyi olur.

İstersen sileyim mesajı(en uygun bu gif çıktı)

570 dememin sebebi 3d de performans çok düşüyor ekran büyük birde performans düşünce çözünürlükten kısarsa görüntü kötü olur.

• 3D 1080p icin 570+ tavsiye ederim ben de. Ama butceyi biraz zorlar 2. El dahi 650 civari piyasaya sahip.

Yarin guzel bir gun olacak bekleyin :p

Not: Benim icin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b1ck132 -- 29 Aralık 2011; 22:12:32 >
  • Yarının ne özelliği var dedin bunu merak sardı şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Poyri!!!

quote:

ben satıyorum da @Poyri!!! arkadaşımız en az gtx570 demiş, kullananların tecrübelerine göre ekran kartı alırsanız daha iyi olur.

İstersen sileyim mesajı(en uygun bu gif çıktı)

570 dememin sebebi 3d de performans çok düşüyor ekran büyük birde performans düşünce çözünürlükten kısarsa görüntü kötü olur.

yok dostum benim kartım her halükarda satılır, önemli olan arkadaşın işine yarayacak kart olması.

• yarbayım silebilirsiniz,
    dediğim gibi önerilere açığım sayenizde bu pc'yi toplayacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Poyri!!!

Yarının ne özelliği var dedin bunu merak sardı şimdi

yarini bekleyin :p uzun suredir hayal ettigim bir seyi yilbasi hediyesi olarak alcam kendime

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 815816817818819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.