Şimdi Ara

Ekran Kartı Severler Sohbet Konusu :) (3341. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67.040
Cevap
78
Favori
1.101.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33393340334133423343
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Maça Ası

Altı üstü bir ekran kartı için 1114 sayfa ne konuştunuz çok merak ediyorum.

Sohbet muhabbet tavsiye verme alma tartışmalar ve kaç senelik konu normaldir.

Peki sen niye böyle boş konuştun ben merak ediyorum?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TearsForFears

quote:

Boş konuşmak ne demek bana söyler misin? Sadece bir soru sordum ve eğer bu senin nezlinde boş konuşmak oluyorsa sana acil şifalar, ailene -tabi eğer varsa- sabır diliyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TearsForFears

quote:

Boş konuşmak ne demek bana söyler misin? Sadece bir soru sordum ve eğer bu senin nezlinde boş konuşmak oluyorsa sana acil şifalar, ailene -tabi eğer varsa- sabır diliyorum.

nezdinde

• cümleten hayırlı bayramlar
  • Ben de senin alakasız yere yırtık dondan fırlarcasına bu soruyu sormanın sebebini merak ettim, insan bu kadar mı işsiz olur böyle bir yorum yapmak için, içi boş, salakça bir soru.

Allah bilir sadece başlığa bakıp yorum yapmışsındır, yoksa böyle saçma sapan soru sormak imkan dahilinde olması için .. biti tabir edilen bir yapıda olmak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Suppordle

Ben de senin alakasız yere yırtık dondan fırlarcasına bu soruyu sormanın sebebini merak ettim, insan bu kadar mı işsiz olur böyle bir yorum yapmak için, içi boş, salakça bir soru.

Allah bilir sadece başlığa bakıp yorum yapmışsındır, yoksa böyle saçma sapan soru sormak imkan dahilinde olması için .. biti tabir edilen bir yapıda olmak lazım.

İşe yaramaz yaşamsız bir nerd gibi hakaret edeceğine 1114 sayfa ne konuştuğunuzu söyleseydin bu senin erdemini gösterirdi ama soru soran birine böyle saldırman nasıl bir loser olduğunu kanıtlar nitelikte. Evet sadece başlığa bakıp yorum yaptım çünkü 1114 sayfa insanların gereksiz ekran kartı muhabbetini okumakla kaybedecek vaktim yoktu. Bir insanın ekran kartını sevmesi ampulleri sevmesinden farklı bir şey değil. Tamamen gereksiz ve işe yaramaz bir sevgi.

• Azıcık kafanı çalıştırsan böyle eblehçe konusmak yerine bir sayfayı açıp okusan böyle saçmalamazdın ya neyse. Kime ne anlatıyorsam kafası yerinde olan adamın kuracağı cümleler zaten belli.
  • İyi bayramlar dostlar

• Herkese iyi bayramlar.

• Merhabalar ,
    Nvidia GeForce gtx 950m GTA 5'de üzer mi? Oynanırsa hangi ayarlar ideal olabilir?
    Cevaplayanlara şimdiden teşekkürler..

edit:imla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kripoli -- 20 Temmuz 2016; 5:20:05 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu dalgalanmış da durulmuş..
    Bende bir aydır MSI GX 1070 var, şansa CW sizi de çıktı.
    Kart mutlu, ben mesut
  • Ustanak U kullanıcısına yanıt
    1070'lerde zaten 970'lerde olduğu kadar Cw sorunu yaygın değil biliyorum, ama yanılıyor muyum ?
  • Legolas246 kullanıcısına yanıt
    Şimdilik öyle görünüyor.. Aynı model marka var arkadaşımda CW'li..
    Cw Sorunu yaşamayan şimdilik azınlık.
  • Bir zamanlar ihtiyarlar ve ben

• quote:

Orijinalden alıntı: Faheka_

Bir zamanlar ihtiyarlar ve ben

• sesini bile özlemişim sedat abi.. ne güzel ekipti.. allah belasını versin o clash o clans'ın :D

rıfat alçaksın! :D
  • Ahh ahh ne günlerdi..

• CemUsUs C kullanıcısına yanıt
    Rıfat da clashçı oldu Cem'im.

• Valla pc olayı hariç her şey oluyorum yavaş yavaş. Bu ara kamp işi iyi sardı acayip eğlenceli oluyor üstüne birde Tabi ki mangalsız olmaz aga
    perseid meteor yağmuru izlemeye gidip yağmura tutulmakta var ama olsun ne yapalım

Ekran Kartı Severler Sohbet Konusu :)
     Ekran Kartı Severler Sohbet Konusu :)

• Yardım edebilicek varmı ?

Ekran kartım 650 gt m . Performansı arttırmak için 3D ayarlarına önerebiliceginiz bi kombinasyon varmı ? Veya yapabilicegim herhangi bişey?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 33393340334133423343
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.