Şimdi Ara

Ekran Kartı Severler Sohbet Konusu :) (3343. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
67.041
Cevap
78
Favori
1.101.472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33413342334333443345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şuanki piyasa hakkında bilgim yok hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar ekran kartlariyla ilgili bilgi edinebilecegimiz bir rehber var mi sicaklik vs bilgisinin normali nedir anormali nedir tarzinda video veya rehber seklinde bir dokuman var midir?
  • 1M görüntülenme
  • Abi ekran kartı severler nedir ya fetişist gibi
  • evde yalnız kalınca ekran kartı yalıyoruz biz. tükrüklü falan.
  • Ati x1150 en son hangi oyunları oynatabilir beyler?
  • Valla şu ekran kartını bir istediğim seviyeye çıkaramadım. Tam hevesleniyorum dolar 2.5 den hop 4 oldu. Yine bekleki yeni seri gelecekte eskisi düşecek

Sözle GTX 1050 ti ucuz olacaktı oda kurdan 700 tl yi geçti Bu senede hayaller GTX 1080, RX480 gerçekler hd6370
  • Arkadaşlar benim bir laptop var açılınca ekrana değişik şekiller çıkıyor.Mahalleden bir bilgisayarcıya götürdüm adam başka bir monitöre bağladı yine aynı şekiller çıktı.Zaten bir müddet sonra kendini kapatıyor ve yeniden açmaya çalışıyor.Bilgisayarcı ilk önce işlemcide sorun var dedi 120 TL'ye yaparım dedi bende tamam yap dedim.2 gün sonra gittim bunun ekran kartı bozulmuş dedi.Bende bu laptopu hiç edecek dedim eve getirdim.Şimdi açmayı denedim hiç açılmiyor yani ekran simsiyah laptopun açılma îşığı 5 saniye çalışıyor sonra kapanıyor sizce sorun nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: PolisBey

Arkadaşlar benim bir laptop var açılınca ekrana değişik şekiller çıkıyor.Mahalleden bir bilgisayarcıya götürdüm adam başka bir monitöre bağladı yine aynı şekiller çıktı.Zaten bir müddet sonra kendini kapatıyor ve yeniden açmaya çalışıyor.Bilgisayarcı ilk önce işlemcide sorun var dedi 120 TL'ye yaparım dedi bende tamam yap dedim.2 gün sonra gittim bunun ekran kartı bozulmuş dedi.Bende bu laptopu hiç edecek dedim eve getirdim.Şimdi açmayı denedim hiç açılmiyor yani ekran simsiyah laptopun açılma îşığı 5 saniye çalışıyor sonra kapanıyor sizce sorun nedir?

Laptopun modeli ne hocam?
  • V2 kullanıcısına yanıt
    Piyasadan uyguna GTX 570-80 / HD 6950-70 gibi kartlardan alıp şayet cpu ve psu tarafı yeterliyse fiyatına göre iyi performans elde edebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hgwxx/7

Ati x1150 en son hangi oyunları oynatabilir beyler?

Hocam kart baya dandik açıkcası. Max Payne 1 half life 1 age of 2 cs 1.5 felan o tarz oyunlar anca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: V2

quote:

Arkadaşlar benim bir laptop var açılınca ekrana değişik şekiller çıkıyor.Mahalleden bir bilgisayarcıya götürdüm adam başka bir monitöre bağladı yine aynı şekiller çıktı.Zaten bir müddet sonra kendini kapatıyor ve yeniden açmaya çalışıyor.Bilgisayarcı ilk önce işlemcide sorun var dedi 120 TL'ye yaparım dedi bende tamam yap dedim.2 gün sonra gittim bunun ekran kartı bozulmuş dedi.Bende bu laptopu hiç edecek dedim eve getirdim.Şimdi açmayı denedim hiç açılmiyor yani ekran simsiyah laptopun açılma îşığı 5 saniye çalışıyor sonra kapanıyor sizce sorun nedir?

Toshiba

• quote:

Orijinalden alıntı: OyuNKoliX

Piyasadan uyguna GTX 570-80 / HD 6950-70 gibi kartlardan alıp şayet cpu ve psu tarafı yeterliyse fiyatına göre iyi performans elde edebilirsin.

Hocam komple sistem toplayacaktım aslında ama işte ekran kartlarını baya vurdu dolar. En pahalı parça alacağım sistemde.
  • quote:

quote:

quote:

Toshiba

Neyse ekran kartı modeli felan hiç girmeyin o konuya o zaman. Kaç yıl oldu alalı?

• Konu yanlis yerdedir, konuyu kilitliyorum.

İyi forumlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Toshiba

Neyse ekran kartı modeli felan hiç girmeyin o konuya o zaman. Kaç yıl oldu alalı?

Hocam bilgisayarlardan hiç anlamam 6 yıl oldu alalı hatırladığım şeyler 4 gb ram 2.20ghz 64 bitmi ne yaziyordu bunlar

• Hocam ben şöyle bi yorum yapabilirim. O bilgisayarı satsan maksimum 400 tl verirler. 120 tl masraf yapmak ne kadar doğru olur sizin kararınız. İmkan varsa güncellemenizi tavsiye ederim. Çok aşırı kötü değilse mevcut durumu öyle idare edin yenileyene kadar ya da başka bi servise daha götürün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V2 -- 19 Ocak 2017; 13:34:58 >
  • Rx480 nasıldır beyler konuyu görmüşken sorayım dedim 8gb olanı baya ucuz ve performanslı gibi geldi bana

• quote:

Orijinalden alıntı: Yenibirmesajvar

Rx480 nasıldır beyler konuyu görmüşken sorayım dedim 8gb olanı baya ucuz ve performanslı gibi geldi bana

Bence en mantıklı kart o seviyede. GTX970 le aşağı yukarı aynı performans. nerdeyse 500-600 TL daha ucuz.
  • Almayın düşündüğüm laptoplarda Gtx960 965-970 bu ekran kartları var.beni ne kadar süre idare eder sizce?

• 
Sayfa: önceki 33413342334333443345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.