Şimdi Ara

Ekran Kartı Severler Sohbet Konusu :) (2945. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
67.040
Cevap
78
Favori
1.101.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29432944294529462947
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Günaydın arkadaşlar, forum nasıl gidiyor, sıkıntınız, şikayetiniz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: YasinCC

Günaydın millet... Haftanın son günü bugünden sonra 9 gün iş yok

Biz hala çalışmaya devam
  • Bende kamuda çalışmıyorum ki abi

Çalışmak iyidir iyi pas tutmazsınız
  • hayırlı cumalar..
  • Konu sakinleri burada yazanlar hakkında kendileri fikir sahibi olacak kadar olgun yeterince Bir iki ufaklık var, onları da yanlış yönlendirmemek lazım.
    Ben, düşündüğünü (bana göre doğru veya yanlış olması farketmez) tak diye söyleyen, yazabilen belli bir kültür seviyesindeki insanları sevdiğim için kendisinin de yeri ayrı. Taraf olmak istemiyorum ama olmam gerekirse benim tarafım bu tarz insanlardan yana olur.

Ness'in gayesinin huzur bozmak olmadığı da aşikar bu arada. Art niyetli kimse yoktur zaten burada, genelde 2.el de oluyor onlar gördüğüm kadarıyla. Uslubu, mizacı gereği sert onu da öyle sevmek lazım

Not: Benim kendisiyle ilk mesajlaşmalarım tartışma, sürtüşme şeklindeydi bu arada, ne uyuz herif be diye düşünmüştüm hatta. Hatırlar mı bilmem
    Didişmektense bir şekilde iletişim kurmaya çalışmak daha sağlıklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Digitaldrop -- 29 Kasım 2013; 12:37:57 >

• Asus 7870 DCU II hakkında biraz bilgi alabilir miyim beyler? Powercolor 7870 pcs+ez'e göre farkları nelerdir? + ve - leri yani...Teşekkürler şimdiden.
  • O zaman bir sıkıntı varsa kendi aranızda hallederseniz forumun huzuru kaçmaz, banlayarak veya pm'leri paylaşarak sorun zaten çözülmez. Çözme gibi bir gayeniz de yoksa tamamen görmezden gelirsiniz olur biter.

Not: Haberdar et şeysi kimseyi ekleyemiyor şu anda
  • Boş beleş işler bunlar Takılın keyfinize bakın
  • Valla pas tutmuyoruz ama kafa yorgunluğu bitiriyor akşam 2 oyun atacağız Sedat abi ile sabah mağazayı benim açacağım geliyor aklıma yat Rıfat. Sonra elamanlar vır vır vır ölme eşşeğim ölme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Faheka_ -- 29 Kasım 2013; 13:04:47 >
  • Yarım oyunu geçirdi adamlar, verdiğim 150 TL'ye değil de harcadığım 100 saate yazık. Gene komple sistemi satışa çıkarma zamanı geldi Rıfat'ım....
    Ben Ömer'e dedim, bu oyun erken indirime girer diye. Forumda 19 USD'ye BF4 alanlar var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: setek01

Yarım oyunu geçirdi adamlar, verdiğim 150 TL'ye değil de harcadığım 100 saate yazık. Gene komple sistemi satışa çıkarma zamanı geldi Rıfat'ım....
    Ben Ömer'e dedim, bu oyun erken indirime girer diye. Forumda 19 USD'ye BF4 alanlar var.

Oyuna duzgun giremiyorum hic ne oldu sorunlari cozeceklerine artirdilar mi? Bir ara duzgundu oysaki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.markafoni.com/aral-game-8/

Markafoni'de Aral indirimi var bu arada. Oyunlar indirime girmiş durumda ihtiyacı olanlar baksın 2 tane collectors edition kaptım neredeyse yarı fiyatına denk geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Poyri!!!

quote:

Yarım oyunu geçirdi adamlar, verdiğim 150 TL'ye değil de harcadığım 100 saate yazık. Gene komple sistemi satışa çıkarma zamanı geldi Rıfat'ım....

Oyuna duzgun giremiyorum hic ne oldu sorunlari cozeceklerine artirdilar mi? Bir ara duzgundu oysaki.

Tahminim Double Xp eventinden dolayı bu kadar sıkıntı var bir kaç gündür. Sedat abi oyunu oynarken eğleniyorum hele ihtiyar heyeti ile birlikte oyunun oynanabilirliği mükemmel oluyor. Hatalar problemler çözülürde ne zaman düzelir. Beklemekte yarar var biraz daha. Bu arada poyraz dün seni bekliyorduk gelmedin akşam gel oyun atalım

• mesaj okunma

58981 607682

• quote:

Orijinalden alıntı: ILoseYourSelf

quote:

Orijinalden alıntı: Poyri!!!

quote:

Tahminim Double Xp eventinden dolayı bu kadar sıkıntı var bir kaç gündür. Sedat abi oyunu oynarken eğleniyorum hele ihtiyar heyeti ile birlikte oyunun oynanabilirliği mükemmel oluyor. Hatalar problemler çözülürde ne zaman düzelir. Beklemekte yarar var biraz daha. Bu arada poyraz dün seni bekliyorduk gelmedin akşam gel oyun atalım

Su 2 hafta gectiye gelirim aksamlari. 2 hafta 1 ay gibi geldi. Bu aksam firsat olursa gelirim doublexp baslamis ondan bile haberim yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Nessarien

https://www.markafoni.com/aral-game-8/

Markafoni'de Aral indirimi var bu arada. Oyunlar indirime girmiş durumda ihtiyacı olanlar baksın 2 tane collectors edition kaptım neredeyse yarı fiyatına denk geliyor.

Ben duzgun indirim goremedim tek ozel versiyonlarin fiyatlar guzel. Digerleri steam de falan daha ucuza bulunuyor yada d&r bile daha ucuza satiyor. Zaten artik dvd ile isim olmaz pcden sokup haroci aldim masada toz tutu

• Yama gelmesi lazım. Her zaman olduğu gibi 4-5 GB'dan aşağısı da kurtarmaz herhalde. Zaten BF3'de de DLC ile 4 GB civarı update gelirdi. China Rising paketiyle beraber umarım birşeyler değişir...
  • Ghosts'un fiyatını görünce sayfayı kapattım

Diğer bir çok oyunda vardı oynamıştım pek işe yarar birşey yok Goliathus mouse padleri koymamış çakallar
  • http://forum.donanimhaber.com/m_84533446/f_//tm.htm#84542170
    Asus yine gereksiz bir ürüne imza atmış

Meraklısı varsa bilsin ki sıvı soğutma böyle ..tü başı oynayan ürünlerle yapılmaz.
  • Bir dokun bin ah işit olmuş resmen.

Ama gördüğüm kadarıyla ufak tefek şeylere takılmışsınız arkadaşlar, şurda bir ortam oluşturmuşsunuz, farklı farklı düşünen, inanan, yaşayan insanlar bir araya gelip ortak bir mevzuda buluşabilmişsiniz. Gerek müdavimleri ve gerekse içeriği itibariyle Forumun nadide ve güzide konularından bir tanesi olarak görüyorum bu konuyu.

Eğer bunun ötesinde anlaşamadığınız, uyuşamadığınız mevzular varsa bunları farklı platformlarda ya da özel mesaj yolu ile halledebilecek olgunluğa sahip olduğunu düşünüyorum bu konu müdavimlerinin.

Hepinize iyi forumlar diliyorum.

• 
Sayfa: önceki 29432944294529462947
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.