Şimdi Ara

Ekran Kartı Severler Sohbet Konusu :) (2944. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67.040
Cevap
78
Favori
1.101.476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29422943294429452946
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yeni aldığım gtx 780 tim le direksiyon sürdüm :)

http://www.youtube.com/watch?v=cTnSYQrhQKc&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ResulMert -- 28 Kasım 2013; 18:50:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ResulMert

yeni aldığım gtx 780 tim le direksiyon sürdüm :)

Hayırlı olsun, yaş kaç?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başlamadık hala... Köy hayatına devam. İşsizlik maaşı ile geçiniyorum. Hatta şaka yapmıyorum ayda 200 TL de para artıyor o maaştan... Seçimleri bekletiyor hökümetin belediyeleri... Belediye seçimlerinden sonra en erken başlayabileceğiz.

@Iloveyourself

Herhangi bir bahane kuzu kesmek için yetiyor:) Yani yolu düşen yaşadı... Bu arada kuzuları kesmiyoruz bizzat yayladan geliyor kesilmiş bir şekilde... Namıssızlar... Kemikli eti, kemiğinden tuttuğunda etler üzerinden kayıp tabağa düşüyor. Ağzına aldığın anda da eriyip gidiyor. Sanırım tüm yüzeyi tandır etinden olan bir gezegen benim cennetim olurdu. Kilom hala 100 ama kolesterol sıfır... Sıfır derken normal eşiğin içinde... Hatta kötü huylu olanı eşiğin de altında... Sanıyorum vücut bir şekilde öğütüyor işte... Mide asidim ile de alakalı olabilir. hani şu 20 gün güneş altında beklemiş inek leşi yesem de birşey olmuyor meselesinden sebep.

Bu arada dün gece arkadaş ile telefonda görüşürken, dana büyüklüğünde bir yaban domuzu geçti sokak lambasının altından... Yemin ediyorum Kar98 elimin altında olaydı, 200 metreden headshot yapacaktım. 150 kilo civarında geldiğini düşünüyorum. Bekçi köpeğimiz 1 yıl ihya olacaktı onun etiyle - kemiğiyle...

• Gerginix kullanıcısına yanıt
    Abi ağzım sulandı okurken Köye gidince banada aynısı oluyor her 30 dk. bir yemek yiyorum abartısız ancak 1 gr. bile kg almıyorum. Oksijeni çekiyorum şöyle içeri oh diyorum alıyorum konya üzümlü 8'limi yiğende alıyorum M-16 kırması kırıkkale yapımı pompalıyı haydi domuz avına Köyünde resmi bu abi.
     Ekran Kartı Severler Sohbet Konusu :)

• quote:

Orijinalden alıntı: El Mukteda

quote:

Hayırlı olsun, yaş kaç?

saolasın yaş 19 ama çocuk ruhluyum

• Yaş 35 ama çocuk ruhluyum!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Digitaldrop

Ben yine de dalgınlık veya umursamazlıktan yapılması ihtimalini elemek istemiyorum. Kasten yapan da yapmasın. En azından yapıldığında ifşa edileceğini bilmeleri gerekiyor.
    He edilince ne oluyor derseniz ona birşey diyemem Benim yöneticisi olduğum forumda o başlık içeriğinin faydasına bakmaksızın kaldırılır, kaynak verilince geri getirilirdi. Çok takık olduğum konudur

"intihal" yani kaynak göstermeden alıntı yapmak, 90'lı yılların sonuna kadar akademik çevrede yapılabilecek en büyük ayıptı..

faillerine; hapishanelerde çocuk tecavüzcüsüne nasıl bakılırsa öyle bakılırdı..

ne zaman ki intihalden sabıkalı adamı bu memlekete iki kabinede bakan yaptılar ve bu işlere önem veren bilim adamları da birer birer dünya değiştirdi, intihal artık o kadar ayıp birşey olmamaya başladı.. yalnız ülkemizde tabi.. yurtdışında hala büyük ayıp, yapanın akademik hayatını bitirirler..

bu bir yerde kul hakkına girmektir.. ama bütün evde kaçak su kullanıp lavabodakini saate bağlayan, yakalanıp da niye böyle diye sorulunca "oradan abdest alıyoruz, günah!" cevabını veren halkımız bunun da bir çaresini bulacak evvelallah..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ILoseYourSelf

Abi ağzım sulandı okurken Köye gidince banada aynısı oluyor her 30 dk. bir yemek yiyorum abartısız ancak 1 gr. bile kg almıyorum. Oksijeni çekiyorum şöyle içeri oh diyorum alıyorum konya üzümlü 8'limi yiğende alıyorum M-16 kırması kırıkkale yapımı pompalıyı haydi domuz avına Köyünde resmi bu abi.
     Ekran Kartı Severler Sohbet Konusu :)

Muhteşem bir yer. Saklı cennet. El Dorado...

• setek01 kullanıcısına yanıt
    Sana yüklenelim diyorum ama az yazıyorsun, sataşacak bir malzeme çıkmıyor
  • Fatih sağ olsun. Umarım konu tutar..

Bisiklet severler sohbet konusu - sık sık vites attıran konu:
    http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=126508&p=1572384#post1572384

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-19232E7C9 -- 29 Kasım 2013; 0:52:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Mukteda

quote:

Hayırlı olsun, yaş kaç?

:)))))))))))))))))))

• Digitaldrop kullanıcısına yanıt
    Ne kadar ekmek o kadar köfte misali. Naçizane AMD işlemci ve GTX760 ile akıyoruz. Benden artık malzeme çıkmaz.
    Hele bu akşam hepimizin BF4'de toplu isyanından sonra PC'den tiksindim...
  • Günaydın millet... Haftanın son günü bugünden sonra 9 gün iş yok
  • YasinCC kullanıcısına yanıt
    O Yeah !!!! Günaydın keşke bizde öyle yatsak 9 gün
  • quote:

Orijinalden alıntı: setek01

Ne kadar ekmek o kadar köfte misali. Naçizane AMD işlemci ve GTX760 ile akıyoruz. Benden artık malzeme çıkmaz.
    Hele bu akşam hepimizin BF4'de toplu isyanından sonra PC'den tiksindim...

China Rising çıkana kadar düzeltme yapmazlar abi BF4'de Birde double xp zımpırtısı var millet dalıyor servera.
  • vatanad hd 7850 fiyatları düşüyor.yılbaşına doğru bitane çakıcam
  • Abi yıllık iznimi 5 gün 5 gün alıyorum.
    15 iş günü hakkım kalmıştı
    Ekim Kasım Aralık aylarında böyle kafadan 9 er gün izin güzel oluyor yaz çıkışında Tabi bu aylarda birde kurban bayramı felan oluyor bazı aylarda toplam 18 gün yatış yapıyorum tembelliğin gözünü seveyim. İçimdeki sevinci anlatamam şuan
  • YasinCC kullanıcısına yanıt
    Lanet olsun özel sektör Hafta sonu diye bir şey olmadığı için 5 gün ise 5 gün kullanıyoruz
  • 
Sayfa: önceki 29422943294429452946
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.