Şimdi Ara

Ekran Kartı Severler Sohbet Konusu :) (2937. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67.040
Cevap
78
Favori
1.101.476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29352936293729382939
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bisikletim var geziyorum buralarda.Yerel oluyor biraz benimkisi,ilk fırsatta dünyaya açılmak lazım.

GoPro vb.. cihazları alışveriş listeme ekledim ilk boşlukta alıcam birtane.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brev -- 25 Kasım 2013; 20:17:39 >
  • Yeni oyunlardan sıkıldıysanız hep benzer şeyleri yapmaktan birbirine benzeyen oyunları oynamaktan bezdiyseniz kesinlikle Don't Starve oynamanızı tavsiye ederim. RPG tadında survive temalı bir oyun ve içeriği çok zengin. Verdiğiniz her kuruşu sonuna kadar hak ediyor. Yapımcıları da sürekli güncellemeler getirerek oyunun arkasında durduklarını kanıtladılar oyun her geçen gün daha da gelişiyor.

İnceleme linkini vereyim.
    http://www.bolumsonucanavari.com/Oyunlar-Dont_Starve-1768-4.htm#VI

Beta ve çıkış incelemesini yapmış bsc ekibi.

• Foxbat kullanıcısına yanıt
    Yaparlarsa şaşırmam hadi indirilenleri takip etmek başka yerlerde de oluyor kopyanın önüne geçmek için belki kabul edilebilir ama bunun amacının sahte yazılım olmadığı da çok belli.

Bu sistem büyük olasılıkla nas larda yada modem üzerinden indirme yapanlara işlemez o şekilde indirip internet bağlantısı hiç olmayacak bilgisayarda kullanılırsa sorun olmaz o zaman bu mantığa göre.
  • bocekgrafik kullanıcısına yanıt
    Şu islam ve müslüman düşmanı bir çizgi örneği sanki burada bahsi geçen duruma pek uymuyor gibi. Ordunun ne islamla ne de müslümanlıkla sorunu var, olması için de ortada herhangi bir sebep yok. Ordunun bundan nemalanıp saf duyguları sömüren din tacirleriyle sorunu vardır. Bazı bireylerin bunu ifade biçimi zaman içerisinde belki yanlış anlaşılmalara sebep vermiş olabilir ama deve sevicilerin yaptığı gibi 3-5 beterin beteri örneği referans alıp bütün kurumu ve bünyesinde barındırdıklarını baştan aşağı yaftalamak olmaz.
  • Yandık desenize örneğin ben bir zamanlar 4 mbit hızla ayda 300-400 gb kota dolduran bir kullanıcı olarak nasıl dikkatli olabilirimki acaba makinamda biri varmı telaşıylamı oturucam.kusura bakmasınlar gidipte bir oyuna 150 tl bir tane bluray filme 50 tl verecek kadar zengin değilim.hem 25,50,100 mbit netlerın reklamlarını yaparlar sonra aman birşey indirmeyin derler.benım 50mbit netim olsa blray filmde indiririm oyunda.fiyatlar ulkemizde boyle oldugu surece korsanı herkez indirir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerçekten ülkenin oku çıktı. Üniversitelerin otomasyon sistemlerindeki anketlerde fişlemeden sonra birde başımıza direk pc casusluğu çıktı ben kesinlikle inanmıyorum telif hakları için olduğuna tüm dünyada millet deli gibi torrent çekiyor.
  • Sinan sana bir haberim var duydum ki kart alacakmışsın ben de üzerime düşen fedakarlığı hemen yapıp 780 classified ve classified backplate'i satışa koydum. Gazeteye sarıp vereyim sana yarın uğra

http://forum.donanimhaber.com/m_84377143/f_//tm.htm#84377143

@Digitaldrop

Reyiz akrilik hortum aldın mı sen ?
  • Gazeteyemi Evga kartı elinden alır knka markayı ayaklar altına alma Şimdi sen onu güzel bi hediye paketi yap yolla dicemde G2020 ile geçinemez onlar parazit yaparlar birbirlerine bizim yeğeni 290 sevdasından vazgeçirirsem bişiler olabilir knka
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nessarien
    @Digitaldrop

Specialtech'ten Primochill'lerden almıştım ilk geldiginde. Bordo rigid tube + 12 tane siyah rakor. Bir set daha alayım dedim stoklarda hiç kalmamis.
    1.5 aydır yatıyor gerçi herşeyi söküp takmaya üşeniyorum
  • Nessarien kullanıcısına yanıt
    Konu burda Enes'ten açıldı, ben de içimi döktüm. Başkasından dğil, sağdan-soldan duyduklarımdan değil, orda bizzat yaşadıklarımdan sonra bu kanaate vardım ben. Halbuki gidene kadar peygamber ocağı diye biliyordum ve bilerek komando olarak gitmiştim. "Ne umdum, ne buldum" hesabı, düşündüklerimle uzaktan-yakından alakasız bir yapıyla karşılaştım. Daha önce orda yaşadıklarımı burada yazmıştım bi ara hatta. İstersen, özelden atarım sana da mesajı bulursam...
  • quote:

Orijinalden alıntı: zhee

Gazeteyemi Evga kartı elinden alır knka markayı ayaklar altına alma Şimdi sen onu güzel bi hediye paketi yap yolla dicemde G2020 ile geçinemez onlar parazit yaparlar birbirlerine bizim yeğeni 290 sevdasından vazgeçirirsem bişiler olabilir knka
    Sarar veririz bize bir şey olmaz dert etme ^^ 290 diye bir sevda mı olur yahu hele de sıvı soğutma yapmayacaksa, hiç yakıştıramadım kötü genler denk gelmiş

quote:

Orijinalden alıntı: Digitaldrop

Specialtech'ten Primochill'lerden almıştım ilk geldiginde. Bordo rigid tube + 12 tane siyah rakor. Bir set daha alayım dedim stoklarda hiç kalmamis.
    1.5 aydır yatıyor gerçi herşeyi söküp takmaya üşeniyorum

Hmm ben de sorayım dedim hangisinden aldın diye ama kullanıyorsun diye düşünmüştüm. Gerçi 350D'ye istediğim rezervuarı takamıyorum gibi gözüküyor. Frozencpu ile mailleştim ölçüleri kontrol edip geri dönüş yapacaklar ama olmazsa ne yapacağım hiç bilmiyorum tekrardan kasa değişip 750D falan alsam durduk yere anakart da alacağım. Tuhaf bir ikileme düştüm.

• Nessarien kullanıcısına yanıt
    Tek ekran kartıyla ilerleyeceksen istediğin res+pump kombo sığar aslında. Sli için biraz daha yorulmak lazım tabi.

http://www.ekwb.com/shop/reservoirs-and-acc/res-pump-combo/ek-d5/ek-d5-x-res-top-100-csq-black-acetal.html
    Olay bu

Bu kafadan rahat sığıyor ama pompasız aynı modeli daha ucuza satmıyorlar. Bu pompadan da var bende
    http://www.specialtech.co.uk/spshop/customer/EK-DCP-40-X-Res-and-Pump-Combination-pid-22630.html

Geçen biraz hesap kitap yaptim 350D için, şunu sığdırabilirim gibi geliyor alta. En kötü ihtimalle arkadaki egsoz fanı da iptal edip oraya takılabilir, bu sekilde sli'da olur sanki. Estetik oldugu icin buna takmistim biraz ama pump kafası olmadığı için vazgeçtim.
    http://www.specialtech.co.uk/spshop/customer/XSPC-D5-Photon-170-Reservoir-and-Pump-Combo-pid-19205.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Digitaldrop -- 26 Kasım 2013; 10:59:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Nessarien

Sinan sana bir haberim var duydum ki kart alacakmışsın ben de üzerime düşen fedakarlığı hemen yapıp 780 classified ve classified backplate'i satışa koydum. Gazeteye sarıp vereyim sana yarın uğra

http://forum.donanimhaber.com/m_84377143/f_//tm.htm#84377143

@Digitaldrop

Fiyat çok uygun. 780 Ti'mi geliyor yoksa

• Digitaldrop kullanıcısına yanıt
    Senin dediğin şekilde zemin kullanılarak elbette rahatça sığar ama daha temiz ve estetik görünüm için gizli kalmasını istiyorum hem de sürücü bölümü bomboş durduğu için o kısım değerlendirilmeli diye düşünüyorum.

Benim sistem hddsiz, sürücüsüz full ssd olduğu için boş alan çok. Gönül istiyor ki artık kasalar yavaş yavaş bu gerçek göz önüne alınarak tasarlansın. Çok özel durumlar dışında cd hayatımızdan çıkmaya başladı. Nasıl hdd yuvaları tak çıkar hale geldiyse sürücü yuvaları için de benzeri çözüme geçilmeli.

http://www.frozencpu.com/products/19743/ex-res-519/Monsoon_Series_Two_Premium_D5_MCP655_Dual_Bay_Reservoir_w_Quick_Change_LED_Control_-_Matte_Black_w_White_M2-D5P-WH.html?id=MLkySeAr&mv_pc=6312#blank

Arzu ettiğim res bu olduğu için sığmıyor tepeyi boş bırakmadıkça :)

Alternatif düşünce ise pompayı, bitspower kafalık ve zemin apartı alıp psu ile radyatörün arasındaki zemine koyarak yukarıdaki res in pompa eklentisiz versiyonunu kullanmak.

147mm x 84mm x 116mm
    vs
    147mm x 84mm x 85mm

İkisinin arasındaki boyut farkı bu.

• Faewox kullanıcısına yanıt
    Aynen 780ti Classified gelecek aksilik olmazsa
  • Aralık ortaları gibi çıkacak diyorlardı hayırlı olsun şimdiden
  • 290'a sıvı soğutmada pek mantıklı durmuyor suyu kaynatmasın sonra
  • Faewox kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

Evet Aralık ayının ikinci haftasında gelecek bir erteleme olmazsa. Geçtiğimiz Cuma günü seçilmiş gpulardan oluşan ilk üretim kartlar testlere alındı, saat hızları son şeklini alıyor bu aşamada. Yine 1150 mhz olarak konumlandırılmaları muhtemel bakalım bekleyip göreceğiz
  • 
Sayfa: önceki 29352936293729382939
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.