Şimdi Ara

Ekran Kartı Severler Sohbet Konusu :) (2475. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
67.040
Cevap
78
Favori
1.101.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24732474247524762477
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sinan bütün püf noktalarına değinmiş ve son olarak söyleyebileceğimiz tek şey; piyasada f/p olarak bundan daha iyi bir tablet yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baholi -- 26 Nisan 2013; 13:16:19 >
  • Sinan'ım sen cube 9.7 almamış mıydın? Geçen gün İsmail GTV modelini aldığını yazmıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: setek01

Sinan'ım sen cube 9.7 almamış mıydın? Geçen gün İsmail GTV modelini aldığını yazmıştı.

Hayır abi o İsmail kendi alacağı modeli belirtmiş sana benim en başından beri tercihim buydu O GTV ürünü yüksek çözünürlüklü ve retina fakat ben bunların şuan + olup daha sonra - olacağından korkuyorum malum cpu yu aşırı yoracak ve önümüzdeki oyunlarda problem yaratacağını düşünüyorum 1920x1200 ve kamerasının 5 MP ledli oluşundan ayrıca 32 GB modeli 599 TL olduğu için bu ürünü seçtim Sedat abim
  • isterse 750 olsun y.disi fiyati sabit $ da 2.0 uzerine 2-3 yilda cikmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim Zotac Gtx 560 Amp! Edition ekran kartım var.Nvidia Kernel Model Driver arızası veriyordu bende servise gönderdim.Zotac'ın bu ekran kartı modeli sorunluymuş.Forumdan başka birisi de göndermiş iade etmişler kartı.Benim ki de iade olur mu sizce ?
  • Şikayet değil de hata var sanırım. Taa kasım ayında bununla ilgili şikayet mesajım var "Niye böyle oluyor?" diye. Ha bire güncellenip-duruyor kendi kendine konu onaya düştüğünde. Yöneticiye sorduğumda ise "Hata var, yazmayın." diyordu.
  • guru3d de verilen bu veriler doğru mu acep bilgiisi olan ??

http://www.guru3d.com/news_story/nvidia_geforce_gtx_780gtx_770_and_gtx_760_ti.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NecroCyber-777 -- 26 Nisan 2013; 16:53:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noobkiller

guru3d de verilen bu veriler doğru mu acep bilgiisi olan ??

http://www.guru3d.com/news_story/nvidia_geforce_gtx_780gtx_770_and_gtx_760_ti.html

Tabiside Uğurum.. 780 ne kadar iştah kabartıcı değilmi

• GK104 yenilenmis sanirim yaninda bir kod daha yaziyo

Bu arada midye denemis biri varmi tadı felan nasil balik yemem normalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YasinCC -- 26 Nisan 2013; 20:11:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • slm arkadaşlar belki aranızda bilenler vardır arkadaşımda 560 ti sli kullanıyor ama tam ekranda oyunlarda bozulmalar oluyor ama sli ı devre dışı bıraktığı zaman herşey normal ama sli ı aktif edip oyunlara girdiği zaman tam ekranda herşey birbirine giriyor ama tam ekran olmaz ise gayet düzgün varmı daha önce bu sorunla karşılaşan
  • quote:

Orijinalden alıntı: SUPERMAN

slm arkadaşlar belki aranızda bilenler vardır arkadaşımda 560 ti sli kullanıyor ama tam ekranda oyunlarda bozulmalar oluyor ama sli ı devre dışı bıraktığı zaman herşey normal ama sli ı aktif edip oyunlara girdiği zaman tam ekranda herşey birbirine giriyor ama tam ekran olmaz ise gayet düzgün varmı daha önce bu sorunla karşılaşan

kartların yerini değiştirsin, olmazsa farklı sli köprüsü denesin, benim de başıma gelmişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Mukteda

quote:

slm arkadaşlar belki aranızda bilenler vardır arkadaşımda 560 ti sli kullanıyor ama tam ekranda oyunlarda bozulmalar oluyor ama sli ı devre dışı bıraktığı zaman herşey normal ama sli ı aktif edip oyunlara girdiği zaman tam ekranda herşey birbirine giriyor ama tam ekran olmaz ise gayet düzgün varmı daha önce bu sorunla karşılaşan

kartların yerini değiştirsin, olmazsa farklı sli köprüsü denesin, benim de başıma gelmişti.

anladım sagol ejder bunu bi deniyeyim bu problemi neden yapar acaba anlamışta değilim sli köprüsü bile sıfırdı kartlarda tertemiz sorunsuz çok saçma bir problem açıkçası sen bu şekildemi çözdün ejder sorunu :) kesin çözümmüdür yani bu

• quote:

quote:

quote:

anladım sagol ejder bunu bi deniyeyim bu problemi neden yapar acaba anlamışta değilim sli köprüsü bile sıfırdı kartlarda tertemiz sorunsuz çok saçma bir problem açıkçası sen bu şekildemi çözdün ejder sorunu :) kesin çözümmüdür yani bu

rica ederim, evet ben bu şekilde çözdüm.

• quote:

quote:

quote:

quote:

rica ederim, evet ben bu şekilde çözdüm.

sagol ben şimdi arkadaşa gidiyorum alt katta oturuyor kendisi :) dediklerini deniyeyim 15 dk. ya dönerim görüşürüz.

• rica ederim, görüşürüz inşallah.
  • quote:

rica ederim, görüşürüz inşallah.

ejder olmadı kardeşim 2 tane sli köprüsü değiştirdim kartların yerlerini değişirdim sürücüleri değiştirdim eski yeni bir çok sürücü denedim ama sonuç aynı oyunlarda bozulmalar yaşanıyor tam ekranda kartları tek tek denedim ikiside sorunsuz düzgün çalışıyor anlamadım bu sorunu açıkçası çözemedik sli köprüleri bozuk olabilirmi ama toplamda 3 sli köprüsüdemi bozuk :))
  • quote:

quote:

ejder olmadı kardeşim 2 tane sli köprüsü değiştirdim kartların yerlerini değişirdim sürücüleri değiştirdim eski yeni bir çok sürücü denedim ama sonuç aynı oyunlarda bozulmalar yaşanıyor tam ekranda kartları tek tek denedim ikiside sorunsuz düzgün çalışıyor anlamadım bu sorunu açıkçası çözemedik sli köprüleri bozuk olabilirmi ama toplamda 3 sli köprüsüdemi bozuk :))

Driver'ı kaldırıp, 2 kart ta takılıyken kurmayı deneyin. Anakarta bios update denediniz mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Driver'ı kaldırıp, 2 kart ta takılıyken kurmayı deneyin. Anakarta bios update denediniz mi?

Driver'ı kaldırıp, 2 kart ta takılıyken kurmayı denedim yani o şekilde kurdum zaten ve anakartın son bios update yapılmış durumda zaten :) çıkamadık işin içinden bi türlü

• PCI-E slotlarından birinde problem olabilir mi ? Mesela; '' üstteki slot sağlamdır, fakat alttaki slot sorunludur. SLI'da alttaki slota da diğer kart takıldığı için belki sorun yaratıyor olabilir '' gibi gibi.. Kullanılan 2 slotta da kartı tek tek deneyin derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Callisto

PCI-E slotlarından birinde problem olabilir mi ? Mesela; '' üstteki slot sağlamdır, fakat alttaki slot sorunludur. SLI'da alttaki slota da diğer kart takıldığı için belki sorun yaratıyor olabilir '' gibi gibi.. Kullanılan 2 slotta da kartı tek tek deneyin derim.

Ben de bunu diyecektim, bu da olmazsa chipset arızalı olabilir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 24732474247524762477
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.