Şimdi Ara

Ekran Kartı Severler Sohbet Konusu :) (2474. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67.041
Cevap
78
Favori
1.101.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24722473247424752476
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    göbekteki fan toz bağladıda. ne şekl temizlemem lazım. komprasör tutsam zararı olur mu.
  • Herkese günaydın dostlar,

Tecrübeli oluşun gerçekten Nessa ve senin için büyük bir avantaj, eğitim için zaten genel kavramları bilse yeter kimse ondan German shepherd olmasını beklemiyor Zamanında Rottweiler beslemiş birisi olarak eğitimle yapılamıyacak hiçbirşeyin olmadığı kanısındayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: inFiniTyDark

ekran kartınızı nasıl temizliyorsunuz.
    göbekteki fan toz bağladıda. ne şekl temizlemem lazım. komprasör tutsam zararı olur mu.

kompresör tutabilirsin ama fanın göbeğini elinle tut, dönmesin. yoksa göbek bozulabilir, tıkırtı yapabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Mukteda

quote:

kompresör tutabilirsin ama fanın göbeğini elinle tut, dönmesin. yoksa göbek bozulabilir, tıkırtı yapabilir.

peki hocam teşekkürler. kaç Wattlık bir komprasör işimi görür almayı düşünüyorumda.

böel bişi vardı staj yaparken beğenmiştim baya . kullanan varmı
    http://www.hepsiburada.com/liste/kompresor/department.aspx?categoryId=83843

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Senkei -- 25 Nisan 2013; 11:49:18 >
  • quote:

quote:

quote:

peki hocam teşekkürler. kaç Wattlık bir komprasör işimi görür almayı düşünüyorumda.

böel bişi vardı staj yaparken beğenmiştim baya . kullanan varmı
    http://www.hepsiburada.com/liste/kompresor/department.aspx?categoryId=83843

Slink'in portatif olanı var 800w işini görür.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • satılık MSI GTX 670 Power Edition düşünen olursa :

http://forum.donanimhaber.com/m_74429058/f_//tm.htm#74429058
  • Fatih maşallah ev kart deposu sanırsam Hayırlı satışlar herşey 700 serisi için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zhee -- 25 Nisan 2013; 13:33:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zhee

Fatih maşallah ev kart deposu sanırsam Hayırlı satışlar herşey 700 serisi için

• quote:

Orijinalden alıntı: rds

Geçen gün benimde aklıma geldi o mevzu. Hatta bugün birkaç girişimim oldu. Önümüzdeki günlerde bununla alakalı sorun kalmayabilir. Fekat garanti vermiyorum.

ayıdamı ziyaret etmiyagg

Ekran Kartı Severler Sohbet Konusu :)
  • SPF modülü ihtiyacı olan varsa beklerim dostlar;http://forum.donanimhaber.com/m_74445304/f_//tm.htm#74445304
  • Kasayı tekrar kurdum... Kim benden i7 3820 - P9X79 Pro testi istiyordu???
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gerginix

Kasayı tekrar kurdum... Kim benden i7 3820 - P9X79 Pro testi istiyordu???

abi bu akıllı telefon işine bulaştıktan sonra donanıma olan ilgim sıfırlandı neredeyse, elimdeki parçaları bozulana kadar kullanıcam sanırım.
  • İnşaallaaaahhh.
  • quote:

Ben istemiştim abi :) mümkünse 5.0 ghz da mark 11 fizik skoru :) Ve 5.0 ghz de sıcaklık değerleri :)
  • quote:

quote:

abi bu akıllı telefon işine bulaştıktan sonra donanıma olan ilgim sıfırlandı neredeyse, elimdeki parçaları bozulana kadar kullanıcam sanırım.

ayni olay bendede var abi teli aldiktan sonra pc ye bile gecmiyorum dogru durust mobilci olduk çıktık.
    Geçen bf3'e girdim jetle güdümlü mermi yollayan birine denk geldim çıktım sanırım kolay kolay bir daha girmem. Eger titan le'nin fiyati duzgun olursa alacagım son kart olabilir. Yaparsam 32" tv alıp logitech direksiyon seti ile birlikte F1, Test driver un., Shift gibi oyunlarda takılacam. Eger adam gibi bir oyun çıkarsa oda kırkda bir oluyor diger oyunlara bakarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamam... Birazdan maç başlayacak bu akşam iptal fakat yarın testleri tamamlamış paylaşmış olurum. Senden bir ricam bu bench programlarını edinebileceğim bir PM gönderebilirsen çok iyi olur.

Ejder, akıllı telefon hiç ama hiç ilgimi çekmiyor. Telefonum sadece konuşmaya, film izlemeye yarıyor. Gerçi kasa da ilgimi çekmiyor. Henüz oyun kurmadım - kurasım da yok. Diablo'yu arkadaşıma verdim, Starcraft hesabımın şifresini unuttum, FM 2013 oynayasım hiç yok, Farcry - Hitman - BF3 vs... gerçekten tarzım değil gibi... Sadece Rome Total War 2'yi bekliyorum. Ama telefon gerçekten hiç ilgimi çekmiyor. İlgimi çeken tek şey, Surface... O da 2. nesilden önce almam.
  • Günaydın arkadaşlar,dostlar

Şu konu artık şikayet edilmesin vallaha tadımız kaçtı ya

Bu arada Çarşamba günü Bahadır ile birlikte Cube Türkiye'nin resmi distribütörü olan Akşahin Yapı Ve Elektronik'e gittik. Kadıköy'de Sahrayıcedid Mahallesinde büyük binaların birinde giriş katta normalde ev olan çokta büyük olmayan bir ofisleri var fakat teknik servis olarak başka yerleri var. Orada kolay çözülebilecek problemler ve elden satış amaçlı bulunuyorlar.

Stok durumları gayet iyi bütün ürünlerden bolca stokta var. Bizim amacımız U30GT2 olduğu için o ürünü isteyip yaklaşık olarak 1 Saat kurcaladık saolsunlar fazlasıyla ilgilendiler ilgiden memnun kaldık diyebilirim.
    U30GT2'nin hoparlörü yetersiz diyenler vardı fakat Youtube üzerinden açıp dinlediğim müziklerde bana gayet yeterli geldi fakat yeterli bulmayanlar kulaklık veya minik avuc içi kadar hoparlörlerden alıp sorunu çözebilir.

Ürünün kamera kalitesine gelince ben açıkcası berbat bekliyordum fakat oda yeterli(Yanınızda üst düzey cihaz yoksa) zoom,autofocus ve flash ayarı gibi ayarların yanında renk tonlarının ayarlarıda mevcut fakat çok fazla flash kullanıp çekim yaparsanız görüntü bulanıklaşıyor tavsiye etmem.

Ürüne stok widgetlarından baya bi ekleyerek menüler arasında geçiş yaptım fakat aşırı derece seri yaptım bu geçişi ve Bahadır " Aha gitti cihaz " diye tepki verdi fakat cihaz takır takır hala devam ediyordu gözlerimize inanamadık iPad kalitesinde akış sunuyor

Google Play hesabı tanımlı olmadığı için malesef ki oyun testi yapamadık fakat 4K video testinide başarıyla geçtiğini söyleyebilirim her ne kadar bu testi Youtube üzerinden yaptık çok çok hafif onun takılması olsada kendi tabletim gelince detaylı inceliyeceğim.

Açma-Kapatma.Ses arttırma-kısma gibi tuşların iPad kalitesinde olmadığını belirtmek isterim fakat öylede gacır gucur değiller orta seviye diyebiliriz ürünün beğenmediğim yönü orası oldu fakat genel olarak kasa kalitesi giriş çıkış portlarının konumlandırılması gerçekten güzel yani cihazı elinize aldığınızda gacır gucur plastik bir ürün değil gerçekten taş gibi bir ürünle karşılaşıyorsunuz

Özellikle Yasinim için sorduğum soru :
    +Herhangi bir operatörden 3G modem alıp ayar yapmadan direkt olarak kullanabiliyor muyuz ?
    - Turkcell'in bazı cihazlarında ayar yapmak gerekiyor Turkcell koruma koyduğu için fakat diğer operatörlerde sıkıntısız bir şekilde kullanabilirsiniz.

U33GT hakkında konuşma şansı bulduk ve tekniker arkadaş o ürünün prototipi daha yeni bitti adam gibi oturması Mayıs sonunu bulur dedi ve çokta büyük bir fark göremezsiniz bataryası 10000 mah olsada Retina ve çözünürlük yüksek olduğu için aynı süre gidiceğini düşünüyorum dedi.

Ürünü direk gidip yerinden alanlar beklemeden tabletlerini alabilirler fakat herhangi bir indirim söz konusu değil SanalPazar üzerinden alanlar sıraya göre Mayısın 1 ve 2. haftası ürünlerine kavuşacaklar.

Fiyat 599 TL olup 1 Mayıs itibari ile 699 TL olacaktır elinizi çabuk tutunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zhee -- 26 Nisan 2013; 13:12:57 >
  • Sinan'ım çok teşekkür ederim mali yol haritama göre mayıs ayında alırım bu tableti herhangi abuk sabuk bir olay olmaz ise

Sinan'ım bu arada kullanırken ısınma felan fark ettin mi hiç
  • Oyun oynamadığımız için ısınmadı cihaz Yasinim ondan dolayı birşey diyemiyeceğim
  • 
Sayfa: önceki 24722473247424752476
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.