Şimdi Ara

Ekran Kartı Severler Sohbet Konusu :) (2471. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
67.040
Cevap
78
Favori
1.101.476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24692470247124722473
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Günaydin Ejder abi erkencisin bugunde tatil halbu ki!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YasinCC

Günaydin Ejder abi erkencisin bugunde tatil halbu ki!

vardiyalı çalışan adamın resmi tatili mi olur yasinim?
  • gunaydin sistemin kurbani

• Günaydın ohhh herkez tatil biz sürünmeye devam dün patrona dedim yarın 23 nisan tatil dimi cevap 23 nisanda neymiş ..... Biz cocukmuyuz :)))

@böcekgrafik
    Abi dün mouse u kırdım sinirlenip senin dedin şu olaya bakamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: BuĞrA

Günaydın ohhh herkez tatil biz sürünmeye devam dün patrona dedim yarın 23 nisan tatil dimi cevap 23 nisanda neymiş ..... Biz cocukmuyuz :)))

@böcekgrafik
    Abi dün mouse u kırdım sinirlenip senin dedin şu olaya bakamadım.

kankam biz işe girerken sözleşme imzalattılar; "Türkiyenin her yerinde 24 saat görev yapmayı taahhüt ederim." diye.
  • @El Mukteda:
    Öyle durumlarda derdini yazmadan önce "Konu bu üyeyi şikayet değildir" yazdığında silmiyorlar.
    Güç kaynağı deyince ben de UPS sanırdım eskiden. İşin içinde olmayan herkeste böyle biliyor hatta.

@Robert Knepper:
    O haberi ben de okumuştum. Hatta haber içeriği'nde Şemdinli mi ne geçiyordu. Eğer o haber doğruysa, ordunun oraya çökmesi lazım ama belli ki fiilî bölünme başlamış bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bocekgrafik -- 23 Nisan 2013; 10:50:09 >

• Bu güüüüüüüüüüüüün 23 nisan.. çocukların eğlencesi ve bayramı, bizim resmi tatilimiz.
    Ama ben BİZ den ayrıldığım için çalışıyorum. böyle işin.!!

Gübaydın Dostlar. hepinize sevgiler..
  • @BuĞrA:
    Sorun değil. Acelesi yok zaten ama bu sinir nedendi?

@Gerginix:
    Abi hayırlı olsun. Donanım işi derken, dükkan mı açıyon?
  •  Ekran Kartı Severler Sohbet Konusu :)

Her ne kadar bugünlerde belli olmasa da egemenlik bayramı kutlu olsun....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YasinCC -- 23 Nisan 2013; 11:02:47 >
  • ejder canını yediğim khaleesisi

o ne biçim bölüm sonuydu öyle
  • otistik doğan çocuklar ateist oluyorsa 23 nisanı kutlayan çocuklar ne olucak ? ne olucağının ne önemi var önemli olan Mustafa Kemal Paşa'nın hem bu milletin hemde bütün dünya çocuklarına armağan ettiği günü laiki ile kutlamak 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLU OLSUN

kaan herkezin 23 nisanını kutluyor :)

Ekran Kartı Severler Sohbet Konusu :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bırgungeridonecegim -- 23 Nisan 2013; 11:29:54 >
  • 23 nisanımız kutlu olsun. Son 1 haftadir Izmir fuar da kutlamalari var son yillarda gordugumun en iyisi. Küçükken 1 defa bile atlamadan gitmistim su anda gel katıl deseler yine giderim

• Mürsel, 1 - 2 sene içinde büyük kapsamlı bir teknoloji işi gelişebilir. Bu arada benim bugün yaş 38 oldu. Yuh diyorum başka birşey demiyorum. İsmail sana ha bre sample göndereceğim:)

Edit: Cenk, oğlun gerçekten çok canlar yakacak. Onu yerime tebrik etmek için yanaklarını incitmeden bir şekilde öpmeyi başar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gerginix -- 23 Nisan 2013; 11:41:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gerginix

Mürsel, 1 - 2 sene içinde büyük kapsamlı bir teknoloji işi gelişebilir. Bu arada benim bugün yaş 38 oldu. Yuh diyorum başka birşey demiyorum. İsmail sana ha bre sample göndereceğim:)

Edit: Cenk, oğlun gerçekten çok canlar yakacak. Onu yerime tebrik etmek için yanaklarını incitmeden bir şekilde öpmeyi başar.

tamam Umut abi teşşekür ederim :) Allah uzun ömürlerini göstersin bize
  •  Ekran Kartı Severler Sohbet Konusu :)

Öngörüsü ve sezgileri bu kadar kuvvetli bir insan umarım yanılmamıştır gençlikle ilgili düşüncelerinde. Ulu Önderin tüm umudunu bağladığı Gençlik umarım onun umutlarını boşa çıkarmaz. Hepimizin Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramı kutlu olsun.
  • Aynen İsmail çok fena
  • 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun. Çocuklarımıza böyle bir bayramı hediye ettiği için Mustafa Kemal ATATÜRK'e minnettarız..

Ata'mız böylesine güzel ve anlamlı bir bayramı oluşturarak; geleceğin sadece ve sadece çocuklarımızın, yeni nesillerin elinde şekilleneceğini ve onların geleceğin ta kendileri olduğunu tüm dünyaya göstermiştir. :)
  • Günaydın mı tünaydın mı ne desem bilemedim dostlar yarın tatil olduğunu öğrenerek dün gece fazla mesai yaptım

Cenk, bugün Kaan'ın günü günü onunla geçirmeni tavsiye ederim knka
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Mukteda

quote:

Orijinalden alıntı: Gerginix

Ejder ve benim video hakkında yazdığımız basit 2 mesaj silinmiş.

abi senin mesaj benim yüzümden silindi powerstorm ve rds'ye yazmak için senin mesajdaki şikayet butonunu kullandım, "diğer"i seçtim uyarı filan yok değil mi? en sonda senin mesaj vardı yüzden senin mesaj abi.

Var mı sıkıntı dostlar... Geçerken uğradım. Hani çayınız çorbanız nerede?

• 
Sayfa: önceki 24692470247124722473
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.