Şimdi Ara

Ekran Kartı Önerisi Sıfır veya İkinci El (USTALAR BAKIVERSİN)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Değerli arkadaşlar sistemim aşağıdaki gibidir. Bütçe 350$ civarıdır. Zahmet olmaz ise en uygun ne alınmalıdır. ?

MSI P35 Anakart
    Q9650 İşlemci
    8GB ram
    60GB SSD
    500W xigmatek bronze 80 PSU
    HD2600XT ekran kartı :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barthobel -- 18 Kasım 2015; 16:24:06 >

• barthobel kullanıcısına yanıt
    Hocam bence sen boşuna ekran kartına para verme şimdi azdaha para biriktir dolarda düşer o zamana kadar diye düşünüyorum, yeni bi kasa toplarsın daha sağlıklı olur .
  • bende merak ediyorum aynı özelliklerde kasamız var sizinle p35, ekran kartı ne alınmalı güncel alsak sıkıntı olurmu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumur

bende merak ediyorum aynı özelliklerde kasamız var sizinle p35, ekran kartı ne alınmalı güncel alsak sıkıntı olurmu ?
    @cumur valla hiç sıkıntı olacağını sanmıyorum daha bu kasa beni 5 sene götürür :) Ayrıca yeni nesil kartı alırım sistem değiştiğindede kullanmaya devam ederim diye düşünüyorum hatta sisteme sıkıntı olmaz ise orta üstü bişey alıcamki olurda yeni sistem alırsam kullanayım :) gözümde r9 290x veya gtx 970 FTW+ lar var. bakalım donanımdan benden çok daha iyi anlayan arkadaşlar ne diyor görüşlerini almak istedim.

@holyboom Hocam güncelleyip ne alacağımki sıfırdan orta üstü bir kasa 4000 TL görür. 8GB ram var SSD var işlemcim benim diyen i5'e kafa tutar PSU bronze 80 daha ynei aldım. Sistem sadece DDR2 hepsi bu bana yeter diye düşünüyorum.

Maksimum 750Ti takılır diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RocheBobois

Maksimum 750Ti takılır diye düşünüyorum.
    yokmu başka önerisi olan
  • Dx 12 sayesinde dört çekirdek kullanılabilecekti aslında ama işlemcinin toplam performansı da önemlidir.
    bende sizin gibi düşünüyorum ileriye dönük bi kart alsak bu sistemle sıkıntı olmaz diyenler de var işlemcimiz iyi 9650 dediğiniz gibi i5 ayarında bi işlemci pcı e girişimiz var ama nereye kadar sistem kullandırır müsade eder yada müsade edermi bende bilgi bekliyorum konunuzu görünce tkrar konu açmiyim dedim kusura bakmayın
    Ikinci elden bir tane 780 alin gecin hocam. Ne kadarini kullanirsa kullansin cok dusunmeye gerek yok.
    İşlemcide HT olmadığı için yüksek ekran kartlarında sıkıntı olacaktır. 4 GHZ'e OC yaparak GTX770 e kadar idare eder diye düşünüyorum. Daha üstü GPU kullanmamanı öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alito

İşlemcide HT olmadığı için yüksek ekran kartlarında sıkıntı olacaktır. 4 GHZ'e OC yaparak GTX770 e kadar idare eder diye düşünüyorum. Daha üstü GPU kullanmamanı öneririm.
    @cumur Sanırım arkadaşın dediği gibi 750ti bizim için ideal olacak gibi
  • Gtx 660 760 gibi kart bakin 2elden ustune pek cikmayin
  • Pci slotu geriye donuk oldugu icin sikintisiz kullanabilirsiniz ayricada psu nuz gayet iyi genede cok ust duzey bir kart yerine ikinci el bir gtx 660,670,760 almaniz yeterli olur diye dusunuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: SharpClaw941

Pci slotu geriye donuk oldugu icin sikintisiz kullanabilirsiniz ayricada psu nuz gayet iyi genede cok ust duzey bir kart yerine ikinci el bir gtx 660,670,760 almaniz yeterli olur diye dusunuyorum
    @SharpClaw941 @*666* @alito 660 yada 760 yerine sıfır 750 ti daha iyi olmazmı ?
  • Tercih sizin performansi daha dusuktur 760tan
  • quote:

Orijinalden alıntı: barthobel

Değerli arkadaşlar sistemim aşağıdaki gibidir. Bütçe 350$ civarıdır. Zahmet olmaz ise en uygun ne alınmalıdır. ?

MSI P35 Anakart
    Q9650 İşlemci
    8GB ram
    60GB SSD

Yazık etme kendine şuna bakıver

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AC_Hawker -- 18 Kasım 2015; 22:42:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: AC_Hawker

quote:

Değerli arkadaşlar sistemim aşağıdaki gibidir. Bütçe 350$ civarıdır. Zahmet olmaz ise en uygun ne alınmalıdır. ?

MSI P35 Anakart
    Q9650 İşlemci
    8GB ram
    60GB SSD

Yazık etme kendine şuna bakıver
    Haydi buyur burdan yak :)

• quote:

Haydi buyur burdan yak :)

Alıntıları Göster
    GTX 760 tan yukarı cıkmayın derim.
  • quote:

@cumur Sanırım arkadaşın dediği gibi 750ti bizim için ideal olacak gibi

bende gtx 760 diyorum sınırları zorlayacağımız kart budur en azından ileride de bir süre kullanılabilir bilgisayarı yenileyince
    760 ı alın
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.