Şimdi Ara

Ekran kartı olmayan Mac Mini işimi görür mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Mac mini almayı düşünüyorum. Fakat bulduğum cihazın 188Mb video belleği var.
    Grafiksel anlamda photoshopta arayuz tasarımından başka birşey yapmıcam. Ağırlıklı olarak Office programları ve kod yazmak için kullanacağım. Sizce makine işimi görür mü?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben sanmam dostum. Pek verim alamazsın.
  • Tavsiye etmem,ram falan kaç gb peki?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • doctor_bey D kullanıcısına yanıt
    8gb ram i5 islemci

• Ya aslında düşündümde,bende ekran kartı yanmış bi laptop kullanıyorum ve 4 gb ram'im var,photoshoptan falan oldukça verim alabiliyorum yani,sıkıntısız kullanabiliyorum

Madem mac istiyosun,al bence,ama After Effects falan kullanacaksan alma;sürünürsün (kendimden biliyorum)

• Up

• macbook air kullanıyoru ofiste.kod yazmak için idealdır.zaten çoğu programıcı bunu kullanıyor.netbeans ve eclipse gibi ürünlerde ağır bir proje açtığından iyi multithread yönetimi olduğundan pek donmaz.photoshop için birşey diyemiyeceğim kullanmadım ama mac işletim sisteminde yine photoshopda da iyi olduğunu biliyorum.12 saat şarzı gidiyor vs.yani mac ayrı bir dünya windowsla karşılaştırmak saçmalık bile.kod yazmak için alacaksan ya ubuntu veya linux dist. kullanacağın bir ultrabook al.yada mac al.
  • Mac zaten oyun için alınmaz , onboard ile işini görürsün Ağır after effect veya sony vegas gibi uygulamalar kullanmadığın sürece seni üzmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vinewood -- 27 Ağustos 2014; 10:12:06 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.