Şimdi Ara

Ekran kartı modifiyesi - Ekran Kartı Dik takma + Ekran Kartı Boyama [ Rehber Amaçlı ] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
32
Cevap
6
Favori
4.747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hocam değerli yorumunuz ve desteğiniz, pozitif yaklaşımınız için teşekkür ederim.. Amd soğutucuyu evet bende pek sevemiyorum fakat bu sisteme bir sıvı soğutma takmak bütçeyi fazlasıyla sarsacağı için stok soğutucu yerine en ucuz ve en iyi çözüm gibi geldi bana İnşallah bir arıza çıkartmaz uzunca bir süre de bu şekilde kullanırım hocam niyetim o şekilde ufak ufak upgradeler ile Fanların hepsi aigo dr12 model fanlar hocam. 1 set olarak almıştım ilk başta, sonrasında renk modlarını sevdim 1 set daha aldım o şekilde kullanmaktayım.
  • Chromesilver kullanıcısına yanıt
    Ne demek hocam bu tarz çalışmaları hep sevmişimdir 😀
    İnşallah ilginç projeler ile sizi yine görürüz 😀

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elinize sağlık hocam, kasanın kesilmesi gerekmese kusursuz olmuş diyecektim Plastidip ile boyama yaparken yaptığınız maskeleri boya tam kurumadan sökmeniz gerekir diye biliyorum. Siz boyayı iyice güneşte kutup ondan sonra söktüğünüz için o problemi yaşamışsınız. Bir dahaki sefere çok daha temiz sonuç alırsınız
  • Vuh kullanıcısına yanıt
    Hocam yorumunuz ve öneriniz için teşekkür ederim.. Acemilik aşaması olduğu için ve daha önceden hiç boya yapmamıştım böyle bir sonuç oldu, yapmayı düşünen arkadaşlar bu yorumunuzu dikkate alır umarım Kasanın kesilmesinin gerekmesi benim de biraz canımı sıktı ne yazık ki, bu yüzden gpu demirleri tamamiyle sökülebilen kasalarda çok daha iyi sonuç verecektir ki bende o şekilde bir tercih yapmış bulunmaktayım bu gün itibari ile
  • Evet tekrar ellerinize sağlık bu sefer konuyu düzeltme yaptınız için)
  • LINIKISIA kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler
  • Elinize sağlık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackEagle -- 18 Aralık 2020; 16:10:44 >
  • BlackEagle kullanıcısına yanıt

Hocam elinize sağlık çok güzel ve temiz bir çalışma olmuş   Bende ilk acemi çalışmanın üzerine daha profesyonel bir çalışma için çıkma çerçeve yada fan bloğu arıyorum.. Bulabilirsem konuyu güncelleyeceğim ilerleyen süreçte  

• İlk etapta fanları boyamayı bende düşünmüştüm fakat nasıl bir görüntü oluşacağı konusunda çok tereddütüm vardı hocam.. Fakat bu kadar güzel duracağını bilseydim komple boyardım   Detaylı bir işçilik yaptığınız belli oluyor boyanın duruşundan, verdiğiniz emeğin karşılığını tamamiyle almışsınız.. Elinize sağlık tekrardan  

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.