Şimdi Ara

Ekran Kartı mı alayım Geforce Now aboneliği mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Mevcut ekran kartım bozuldu durduk yere . Bilgisayarcıya verdim yapsın diye ama ısıtma filan kar etmemiş. Yeni kart almam lazım mış.
    Baktım düzgün bir kart 15-20bin aralığında.
    Onun yerine Gerforce now üyeliği alıp oyunları android tv üzerinden mi oynasam?

• Hocam detay vermemişsiniz bu şekilde yardımcı olamayız.

Bilgisayar bileşenleriniz nelerdir?

İnternet altyapınız ve kullandığınız internet hizmeti nedir?

Bütçe sınırı da belirtmemişsiniz.

Detay verirseniz diğer arkadaşlar da daha rahat yardımcı olabilirler.

• Merhaba hocam, ben geçtiğimiz iki ayda GFN kullandım. İnternet hızım zamana göre 100 ile 700 mbps arasında değişiyor. İlk başlarda görüntü çok bulanık geliyordu ancak ayarlarda düşük internet kullanımında kaldığı için öyleymiş. Ayarları düzeltince görüntü çok net hale geldi. 1 aylık periodda günde 3-4 saat oynayarak yaklaşık 800 GB internet kullandım. Ara sıra küçük takılmalar oluyor ama günlük maksimum 2 - 3 tane denk geliyor. Rekabetçi oyunda belki can sıkar ama single oyunlarda pek sıkıntı olmadı benim için. Ayrıca oyunu indirme/kurma derdini de ortadan kaldırması çok güzel. Sonuç olarak deneyimimden memnun kaldım.

Öte yandan oyunu kendi bilgisayarında oynamadığın için yama/mod olayları nasıl olur bilmiyorum. Kurulabildiğini söylüyorlardı ama hiç denemedim. Diğer bir risk ise ürünün fiyatı şu an için uygun duruyor ama ileride yüksek zam gelip bu durum değişebilir. Bir de yüksek internet kullanımı durumlarında İSS ile problem yaşanma ihtimali de mevcut. Geçtiğimiz günlerde birisi forumda bununla alakalı konu açmıştı.

Son olarak GFN üzerinden yaptığım ağ testini de ekliyorum fikir vermesi açısından:

Ekran Kartı mı alayım Geforce Now aboneliği mi?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.