Şimdi Ara

Ekran kartı fiyatları artacak! | 2si1 'Sesi güzel' Teknoloji ve Oyun Programı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yayın akışı:

01:22 Nvidia: Ekran kartı fiyatları yükselmeye devam edecek
    04:47 Amazon'dan ''teslimat güvenliğine'' 1 milyar dolarlık yatırım
    08:00 Kingdom Come: Deliverance yapımcılarından itiraf
    09:14 Past Cure yapımcısından agresif çıkış "olumsuz eleştirilerle ilgilenmiyoruz"
    12:32 MIT'nin geliştirdiği "marangoz robotlar" ile kendi mobilyalarınızı yapabileceksiniz
    15:08 THY, akıllı bagaj robotu Leo'yu tanıttı
    17:48 PS4'e özel Detroit: Become Human'ın çıkış tarihi belli oldu
    18:57 Metal Gear Survive'dan Hideo Kojima göndermesi
    21:14 İETT, otonom otobüs ihalesine çıkıyor
    24:21 Karşınızda acil müdahale robotu Walk-Man
    29:34 Battlefield 2018'in fragmanı hazırlık aşamasında
    30:08 Yakuza 6'nın demo diye yanlışlıkla tam sürümü yayınlandı
    32:16 Lego'dan tüfek yapıp Instagram'da paylaşan lise öğrencisi tutuklandı
    36:56 Ay'a 4G internet gidiyor: İşte Vodafone ve Nokia'nın ilginç projesi
    41:10 ESRB oyunlardaki uyarı ibarelerine mikro ödemeyi de ekleyecek
    43:24 PS Plus'ın Mart ayı ücretsiz oyunları belli oldu
    44:10 Huawei ince çerçeveyi abarttı: Karşınızda 3K ekranlı MateBook X Pro
    47:37 Tarayıcıdan torrent indirebileceğiniz "uTorrent Web" kullanıma sunuldu
    49:02 İlk God of War'un yapımcısı yeni stüdyosunu kapattı

• Sizler video sirasinda tartişip konuşup gülüp kahkaha atip neşelenip vakit geciririm derken videonun bitmesinden haberiniz olmadiginizi düşünerek vakit kaybi yaratmişsiniz bi videonuzda sorunsuz problemsiz olsun yükleme esnasinda ne yaptik ne konuştuk ne tartiştik, video kaç dakika sürdü, ses nasil görüntü nasil, kaç dakikalik video oldu, gibi bi gözlemlerde bulunsaydiniz keşke videonun son 10 dk heba olmuş yok olmuş yazik olmuş:)

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 38 dk sonrası ???

• gumusok kullanıcısına yanıt
    Video yine sorunlu sanırım,hiç izlemesemmi
  • reis ses iyi video eksik bu seferde :D

• Sizden ricam mobil kullanicilari dusunmeniz.Konuya girer girmez video otomatik basliyor.Haftalik videonuzu evde izledigim icin zaten ulkemizde cok az olan kotamizi dusunmenizi rica edecegim :)

İyi gunler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mesut Çevik'in metrobüs hakkında konuşurken "oturuyorsun" içerikli konuşmasına sesli güldüm.

• Ooooo videonun devamı gelmiş. İzleyelim :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Baxa

Sizden ricam mobil kullanicilari dusunmeniz.Konuya girer girmez video otomatik basliyor.Haftalik videonuzu evde izledigim icin zaten ulkemizde cok az olan kotamizi dusunmenizi rica edecegim :)

İyi gunler.

Tarayıcı ayarlarınızi kontrol edin. Ben de mobil kullanıyorum ama video başlamiyor. Oynat butonuna basınca başlıyor

• Sizler video sirasinda tartişip konuşup gülüp kahkaha atip neşelenip vakit geciririm derken videonun bitmesinden haberiniz olmadiginizi düşünerek vakit kaybi yaratmişsiniz bi videonuzda sorunsuz problemsiz olsun yükleme esnasinda ne yaptik ne konuştuk ne tartiştik, video kaç dakika sürdü, ses nasil görüntü nasil, kaç dakikalik video oldu, gibi bi gözlemlerde bulunsaydiniz keşke videonun son 10 dk heba olmuş yok olmuş yazik olmuş:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abidikgubidik63 -- 3 Mart 2018; 14:27:0 >
  • varya amazon kargo şirketi kursun dehşet yüyür Türkiyede . millet bıktı ptt den

• 43.24 de yanlış bilgilendirme yapmışsınız.

8 Mart 2019'dan itibaren PlayStation Plus Aylık Oyunlarına artık PS3 ve PS Vita oyunları dahil edilmeyecektir.

Dediğiniz olay 2019 da başlıyor.

• ben anlamadım program yağ gibi akıyor millet neden itiraz ediyor.

• malifural M kullanıcısına yanıt
    Hocam ilk yüklendiğinde görmen gerek.. Yayımlandıktan 2-3 saat sonra izlemişsin sen
  • Seviyorum sizi he.

• İkinizi okuyup üflemek gerek. Bu sefer de video 38 dk da kesiliyordu. Neyse ki düzeltilmiş.

• Abi program çok keyifli geçiyor ama program sonunda biraz daha sohbet tarzı yapsanıza :D

• ne güzel player be. kilit!

• Robot eş konusunda Mükemmel bir film önerebilirim Black Mirror Sezon 2, Bölüm 1 diyorum. Şok geçireceksiniz izlemeyen varsa robot eş konusunda :)

Hatırlatayım:(Her sezon veya bölüm ,farklı konu hatta farklı yönetmen tarafından çevrilmiş olabilir. Yani diğer sezonları ya da bölümleri izlemenize gerek yok direk bakabilirsiniz!)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tobepeople -- 3 Mart 2018; 20:40:1 >
  • madencilik verimi düşüyor. Kartların fiyatının artması için bir sebep göremiyorum.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.