Şimdi Ara

ekran karti driver uzerine bir soru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yeni aldigim hd6750 calimasina ragmen ( calisma derken kartin faninin donmesini kast ediyorum) ekrana goruntu vermiyor. karti aldig8m kisi gondermeden denedigini ifade etti. dogru soyledigini varsayarsak. onceden yuklenmis driverlar yeni kartin calismasinda sorun teskil edebilir mi?

ustundeki kart hd5570. kullandigim sistem amd.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yeni ya da eski bazı ekran kartlarında anakart uyuşmazlığı olabiliyor.aldığınız kart başka makinede çalışırken sizinkinde çalışmayabilir anakarttan dolayı ya da güç girişini takmamış olabilirsiniz güç kaynağından.
  • Başka makinada denemenizi öneririm. Bazen hiç bir sebep yokken anakartla uyumsuzluk gösterebiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tuoni

yeni ya da eski bazı ekran kartlarında anakart uyuşmazlığı olabiliyor.aldığınız kart başka makinede çalışırken sizinkinde çalışmayabilir anakarttan dolayı ya da güç girişini takmamış olabilirsiniz güç kaynağından.

ramlarde oluyor hatta basima geldi de ekran kartinda uyumsuzluk hic duymadim. guc girişini takmayi unuturmuyum hocam ya naptin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rokie T

Başka makinada denemenizi öneririm. Bazen hiç bir sebep yokken anakartla uyumsuzluk gösterebiliyor.

farkli pc de de denedim bugün malesef ayni sonuc verdi sanirim kart uçmuş.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.