Şimdi Ara

Ekran kartı alıyorum Yardım.Zotac 9800 GT

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
1.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkeze merhaba forumda yeniyim.Sizlere bir sorum var.Yardımcı olursanız çok sevinirim.
    Şimdi Sistemimi Göstereyim bi.

Buda şimdiki ekran kartım;

Buda alacağım ekran kartım.
    Yaptığım hatalardan dolayı özür dilerim buda anakartım;

Şimdi Sorularıma başlayayım.
    1.Bu fiyata bu ekran kartı nasıl? Crysis 2, Call of Duty Black ops, Battlefield 3,Shift 2 Unleashed gibi oyunları hangi grafik seviyelerinde oynayabilirim?
    2.GPU-Z'de Bus interface PCI-E x16 @ x16 yazıyor, alacağım ekran kartı PCI Express 2.0 yazıyor.Bunların farklıklarında bir problem ortaya çıkarmı?
    3.Birde ekran kartını takarken biosdan ayar yapacakmıyım?
    4.Anakartta DDR 3 Desteği yok ama ekran kartı ddr3 şimdi bu ekran kartını kullanamayacakmıyım? :(
    Iyi forumlar teşekkürler Saygilar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AC328C9C2 -- 1 Ağustos 2011; 17:46:20 >

• Önereceğim ekran kartı ile dediğiniz oyunları 1366*768 de high da ve aa açık Full hd de ise aa kapatmanız gerekecektir. Bazı oyunlar Highda bçok ağır oyunlarda mediumda (High olanlar daha ağır basacaktır)

2. ve 3. soruya cevap hayır

Bu arada PSu nuzu yazmanızı rica edeceğim. PSu ve anakartı belirtirseniz çok daha iyi olur. Psu ve anakart iyiyse(500 watt ve üstü iyi bir psu ve p35 veya p 45 anakart anakart ile işlemciyi 3,5 Ghz e çıkarırsın ekran kartıylaa babalar gibi takılırsın
  • Anakartım Foxconn H55MXV-LE DDR3 Destekli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: allibo

Anakartım Foxconn H55MXV-LE DDR3 Destekli.

yuh be kardeşim bak sallamıyorsan bile anakart modelini düzgünce öğrenip buraya yaz...
  • Nasıl anakartın Foxconn H55MXV-LE oluyor pentium soket 775 bu anakart soket 1156 dalgamı geçmeye geldin foruma
  • NEREDEN BAKTIN SEN ANAKARTI ÖYLE CPU Z DEN BAK MAİNBOAR BÖLÜMUNDEN (ÜSTEKİ YERLERDE)
  • BURADA

• arkadaşalr mubarek ramazan ayındayız birbirimizi kırmayalım arkadaş zaten yeni üye olmuş bilmeye bilir hemen kızıp tepki vermeye gerek yok herkes zamanında hiç bir şey bilmiyordu
  • hakkaten daha bugün 1. gün; ay sonunda kan gövdeyi götürecek
  • ama nerden baktı acaba anakartı
  • Arkadaşlar hepinizden çok özür dilerim yaptığım hatalardan dolayı.İlk önce şunu söyleyim anakartı 2 ay kadar önce değiştirmiştim.Paketi buydu.
    burdan bakın artık siz.Birde GPU-Z'de mainboard sekmesi yok.Sendeki GPU-Z'yi upload edermisin ÖMER zahmet olmazsa.Çok özür dilerim arkdaşlar affınıza sığınıyorum :( :(
  • ve birkez daha affınıza sığınaraktan bir şeyi düzelteyim. buyrun buda doğru anakartım.O pakette öylesine bi paketmiş benim eski anakartı koymak için almış abim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AC328C9C2 -- 1 Ağustos 2011; 17:45:22 >
  • quote:

Arkadaşlar hepinizden çok özür dilerim yaptığım hatalardan dolayı.İlk önce şunu söyleyim anakartı 2 ay kadar önce değiştirmiştim.Paketi buydu.
    burdan bakın artık siz.Birde GPU-Z'de mainboard sekmesi yok.Sendeki GPU-Z'yi upload edermisin ÖMER zahmet olmazsa.Çok özür dilerim arkdaşlar affınıza sığınıyorum :( :(

BENİMKİ ZATEN GPU Z DEĞİLDİ BENİMKİ CPU Z İDİ YANİ SENİN YUKARIDA GÖSTERDİĞİN PROGRAM

BİRŞEY OLMAZ SANKİ ANAMIZIN KARNINDAMI ÖĞRENDİK BUNLARI

• quote:

Orijinalden alıntı: ÇILGINÖMER

quote:

Arkadaşlar hepinizden çok özür dilerim yaptığım hatalardan dolayı.İlk önce şunu söyleyim anakartı 2 ay kadar önce değiştirmiştim.Paketi buydu.

BENİMKİ ZATEN GPU Z DEĞİLDİ BENİMKİ CPU Z İDİ YANİ SENİN YUKARIDA GÖSTERDİĞİN PROGRAM

Anlayışın için teşekkür ederim kardeşim.Peki anakart DDR2 ekran kartı ise DDR 3 Ben bu ekran kartını unutayımmı şimdi?

• quote:

quote:

quote:

Anlayışın için teşekkür ederim kardeşim.Peki anakart DDR2 ekran kartı ise DDR 3 Ben bu ekran kartını unutayımmı şimdi?

YOK İKİSİDE AYRI ŞEYLER İKİSİNİDE AYNI SİSTEMDE KULLANA BİLİRSİN BENİM ESKİ SİSTEM RAM DDR2 -EKRANKARTI DDR5 İDİ ANLAYACAĞIN BİRŞEY OLAZ YANİ UNUTMA

• Yani bu ekran kartını kullanabilirmiyim??Birde ekran kartı hakkında görüşlerini alabilrmiyim konunun basında yazmıstım o oyunları nasıl performans alırım?
  • quote:

Yani bu ekran kartını kullanabilirmiyim??Birde ekran kartı hakkında görüşlerini alabilrmiyim konunun basında yazmıstım o oyunları nasıl performans alırım?

kullanabilirsin

9800gt güzel bir kart oyunlarda takılma falan yaşamassın (tabi üst seviye oyunlar hariç) benim karttan iyi bu kart gözün kapalı almalısın

9800gt 256bit mi?
  • quote:

quote:

Yani bu ekran kartını kullanabilirmiyim??Birde ekran kartı hakkında görüşlerini alabilrmiyim konunun basında yazmıstım o oyunları nasıl performans alırım?

kullanabilirsin

9800gt güzel bir kart oyunlarda takılma falan yaşamassın (tabi üst seviye oyunlar hariç) benim karttan iyi bu kart gözün kapalı almalısın

9800gt 256bit mi?

Evet 256 bit.Burdan inceleyebilirsin.

• quote:

quote:

quote:

kullanabilirsin

9800gt 256bit mi?

hmm o zaman harika bir kart nvidia nın bütün özellikleri var tavsiye ederim önceki yorumumda söylediklerimi tekrar söylüyorum oyunlarda bir sıkıntı olmaz

• quote:

quote:

quote:

quote:

kullanabilirsin

9800gt 256bit mi?

hmm o zaman harika bir kart nvidia nın bütün özellikleri var tavsiye ederim önceki yorumumda söylediklerimi tekrar söylüyorum oyunlarda bir sıkıntı olmaz

Içimi ferahlattın çok teşekkürler.Bu arada konu kapanmamıştır ekran kartını kullananlar varsa görüşlerini almak isterim lütfen..

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.