Şimdi Ara

Ekim 2010 Masa Üstü Resimleri.. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
251
Cevap
0
Favori
12.425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ekim 2010 Masa Üstü Resimleri..
  • positroN Ubuntu hoş duruyor

SiyahLimm Windows Klasik

Furkan* dün bir explorer.exe vermiştin ya onun masaüstünü göster ve ok işareti gizlenmiş olanını yollayabilirmisin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AreYouReady! -- 4 Ekim 2010; 23:31:20 >
  • Çok kullanışlı ve şık durduğu için ABP ve kendi yaptığım BAR skinlerini bırakamıyorum Sadece wall ve start orb'u değiştirdim

• AreYouReady! öyle bi explorer.exe yok ama aşağıdaki programla masaüstünü gösteri gizleyebilirsin , bide ok işareti derken sistem tepsisini açan işaretmi ?

http://www.door2windows.com/windows-7-show-desktop-button-remover-remove-windows-7-show-desktop-button-with-one-click/
  • torque89 Süper senin şu altbarına bayılıyorum. Nedir o komple RM mi ? Sen mi yaptın hepsini yoksa biyerlerde varmı ?
  • Teşekkür ederim beğenmene sevindim,evet tamamen RM.Saat,cpu ram,ikisi arasındaki kırmızı çizgi,hdd c ve hdd d,yine aradaki ayraç,facebook vb onlar fln hepsi etkin ayrıca trash a sağ tıklayınca çöp kutusunu boşaltıyosun,bütün eklemeler renk ve yerleşim bana ait,kısaca kendim yaptımda diyebiliriz :D,DA da 2nd panel diye aratınca çıkması lazım.O skindeki paneli uzattım monitöre göre ayarladım,diğer şeyleri kendim ekledim kodları kendim yazdım,şu an 2 kişide var bi bende bide arkadaşın laptopta:D,isteyen olursa upload yapabilirim,ama kendi monitörüme göre uyarladığımdan başka çözünürlükte bi monitörde yerleşimi tekrar ayarlamak gerekiyor,22inch lerde sorun olmaz ama diğerlerinde dediğim gibi ayarlamak gerekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahm-@ -- 5 Ekim 2010; 17:27:45 >
  •  Ekim 2010 Masa Üstü Resimleri..
  • Gerçekten çok güzel tasarımlar var tebrik ederim sayenizde başladım ben de
    Daha yeni başladım theme olayına genellikle minimal tasarımlar seviyorum masaüstünü boş bırakıp wallpaperın tadını çıkartmayı seviyorum Sanırım şimdilik tek gözüme batan sağdaki windows gadgetleri. Tasarımın gerisinde kalıyorlar.Onlar bana lazım ama daha minimal daha modern tasarıma ihtiyaçları var.Sanırım rainmater kullanmam lazım var mı önerileriniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Formel

Gerçekten çok güzel tasarımlar var tebrik ederim sayenizde başladım ben de
    Daha yeni başladım theme olayına genellikle minimal tasarımlar seviyorum masaüstünü boş bırakıp wallpaperın tadını çıkartmayı seviyorum Sanırım şimdilik tek gözüme batan sağdaki windows gadgetleri. Tasarımın gerisinde kalıyorlar.Onlar bana lazım ama daha minimal daha modern tasarıma ihtiyaçları var.Sanırım rainmater kullanmam lazım var mı önerileriniz?

Evet onlar göze batıyor. Onun yerine rainmeter kullanabilirsin.Masaüstüne göre skinler yapabilirsin

•  Ekim 2010 Masa Üstü Resimleri.. biraz daha iyi oldu böyle daha uğraşıp daha iyi tasarımlar yapmak lazım rainmater da olanaklar baya fazla ve detaylı. Daha kurcalamak lazım
  • Formel

güzel çalışma fakat dikkatimi çeken olay cpu ve ram miktarı gösteren 2şer skin var
  • Formel güzel olmuş taskbarı nasıl gizledin sadece orb var ?
  • AreYouReady ekim final Furkan* a teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AreYouReady! -- 6 Ekim 2010; 12:43:30 >
  • AreYouReady! çok şık olmuş bence
  • AreYouReady! soldaki hava durumu avedesk ile mi yaptın aceba ? saygılar teşekkürler
  • burcink Rainmeter skini biraz sadeleştirdim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AreYouReady! -- 6 Ekim 2010; 13:48:50 >
  • Yeni kullanıcı adımla ilk Desk'im.. Fazla bir uğraş vermedim. Yorumlarınızı bekliyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: AreYouReady!

AreYouReady ekim final Furkan* a teşekkürler..

cok sık olmuş wall ı paylaşırmısın ?

• quote:

Orijinalden alıntı: veysel_lowe

cok sık olmuş wall ı paylaşırmısın ?

Arşiv yapmıyorum wall'lar ile furkanda istemişti 2 gün sonra koyabildim hemen bekleme
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkán

Yeni kullanıcı adımla ilk Desk'im.. Fazla bir uğraş vermedim. Yorumlarınızı bekliyorum..

çok iyi bayıldım

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.