Şimdi Ara

Ekim 2010 Masa Üstü Resimleri.. (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
251
Cevap
0
Favori
12.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ferhat güzel olmuş eline sağlık,bir ara litestep yüklemiştim ama pek sarmadı geri kaldırdım
    re-storm tarzını koruyorsun,yine güzel bir desk eline sağlık
    DLI yine çok sade bir desk,sade her zaman iyidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkan*

AreYouReady! hiç bi fikrim yok malesef

Ekim ayı ilk deskim :)

Ekim 2010 Masa Üstü Resimleri..

DA'nda görmüştüm koymadan sen güzel çalışma her zamanki gibi

Buda benden VOL II

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AreYouReady! -- 2 Ekim 2010; 23:59:14 >
  • Arkadaşlar merhaba, bilgisayarıma yeni kavuştum. Sıfır, bebek gibi oldu kendileri. Bu tema olaylarına biraz dalmak istiyorum; az çok tecrübem var. Bana bakmam gereken linkleri ve tavsiyelerinizi paylaşırmısınız? Özel mesaj da yollayabilirsiniz. Yardımlarınız için teşekkürler.
  •  Ekim 2010 Masa Üstü Resimleri..

Çalışmalar devam ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2smoke

Çalışmalar devam ediyor.

Woaww çok güzele benziyor eline sağlık şimdiden. Taskbar süper duruyor ve pencerelerin üstündeki dizin olayı da harika bişey. Aslında bir önceki temana bu taskbarı yerleştirsen yeme de yanında yat

aydogan Kullandığın sistem nedir ? Win 7 ise şuana kadar hazırlanmış temalarahttp://browse.deviantart.com/customization/skins/windows7/visualstyle/ buradan bakabilirsin (aynı zamanda forumumuzda da bir başlık bulunmakta) Tema uygulamak için :http://forum.donanimhaber.com/m_40071148/tm.htm buradaki videolardan yardım alabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi re-storm -- 3 Ekim 2010; 4:40:32 >
  • Tema çok güzel murat abi ona bide apple orbu koydunmu tadından yenmez
  • Takip için atılmıştır..
    EDİT: Murat Abi tema çok güzel oluyo..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furkán -- 3 Ekim 2010; 11:52:14 >

Adres bardaki ilk ikonu kaldırdım, alttaki barıda mavimsi yaptım, daha şekil oldu sanki.
  • murat abi dizin kısmındaki oyuntu diyeyim artık çok şekil duruyor şimdiye kadar hiç kimse yapmamıştı yada ben görmedim bu şekile eline sağlık mavimsi tonu biraz daha açsan nasıl olur sence
  • Yapılabilir kardeşim tabi neden olmasın, orjinali uçuk mavi biliyosun, onunla bunun arasında biraz da mac havasında bir renk olmasını istiyorum aslında.

Aceleye gerek yok, yaptıkça parçaları paylaşıyorum sizlerle, bakalım ne çıkacak sonunda :)
  • orjinali dediğin ilk yaptığın şekilmi yoksa mac mi benim göz zevkime göre bu mavilik koyu durmuş ondan demiştim yinede sen bilirsin çünkü ben mac kullanmıyorum sen kullandığın için gözün daha alışıktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: soulcubee

orjinali dediğin ilk yaptığın şekilmi yoksa mac mi benim göz zevkime göre bu mavilik koyu durmuş ondan demiştim yinede sen bilirsin çünkü ben mac kullanmıyorum sen kullandığın için gözün daha alışıktır.

Hayır win 7 nin orjinal teması uçuk mavi, onu demek istedim. Bununlan onun arası bir renk bulunabilir.
  • Furkan wallpaperi buldum sonunda buyur

• Teşekkür ederim
  • Güzel bir desk bekliyoruz bu hafta içinde bu wallpaperli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AreYouReady! -- 4 Ekim 2010; 16:44:26 >
  • Güzelmiş kullanmak gerek.
  • Merhaba Temalar bölümü ahalisi. Birkaç haftalık bir aradan sonra tekrar aranızdayım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: AreYouReady!

Güzel bir desk bekliyoruz bu hafta içinde bu wallpaperli

Bu hafta deski koydum daha 1-2 hafta sonra belki

ubuntu
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.