Şimdi Ara

Ekim 2010 Masa Üstü Resimleri.. (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
250
Cevap
0
Favori
12.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Font güzelmiş ismi ne acaba paylaşabilirmisin denemek isterim

@hasantemel
    Güzel olmuş fakat ipod işi bozmuş gibi,dah uyumlu bir skin bulursan daha hoş durur bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahm-@ -- 7 Ekim 2010; 19:09:09 >
  • Tam fontu upload edecekken bir bakayım dedim fontlar kısmında verilmiş daha evvel Hemen paylaşıyorum
     Ekim 2010 Masa Üstü Resimleri..

http://www.dafont.com/neuropol.font

Şimdi tam Türkçe oldu Vallahi insan bunlarla uğraşırken saatlerini harcıyor nasıl geçtiğini anlamıyor.Ama baya zevkli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Formel -- 7 Ekim 2010; 21:11:21 >

• @Formel
    CPU ve RAM için image yapıp upload ettim.. Hoşuna gitmezse veya herhangi başka birşey olursa söylersin yeniden yaparım..
    http://hotfile.com/dl/74475335/f540de7/Desktop.rar.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkán

@Formel
    CPU ve RAM için image yapıp upload ettim.. Hoşuna gitmezse veya herhangi başka birşey olursa söylersin yeniden yaparım..

Bu ne hız yahu çok teşekkür ederim Furkan. En sonunda hepsini aynı fontla yapabildim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Formel

quote:

Orijinalden alıntı: Furkán

@Formel

Bu ne hız yahu çok teşekkür ederim Furkan. En sonunda hepsini aynı fontla yapabildim.

http://img835.imageshack.us/img835/3964/adszqzo.jpg

Upload etmesi yapmasından daha uzun sürdü.. Önemli değil bu arada..

• @ Formel

teşekkürler font için,bu arada her şey tam takım olmuş eline sağlık
  • Herkese selamlar , yeni masaüstüm ;

• @Furkán
    ps öğrenmem lazım

@torque89
    Önemli değil dostum.Teşekkürler

@Furkan*

Görüntüsü çok güzel çok şık olmuş

-----------------------------------------

Ben de artık son olarak yerleşim planını değiştirdim asıl şimdi bir fark oldu gözümde epeydir eski şekil kullanıyordum Nerden bulaştım bu işe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Formel -- 7 Ekim 2010; 23:30:00 >

• @Furkan*

Güzel olmuş eline sağlık beğendim,dockta reflection kullansan daha hoş durur sanki?

@Formel

Bence arkaplan aramalısın,buda güzel ama daha başka iç açıcı bir şeyler bulabilirsin,zevk meselesi tabi sana kalmış Bir şeyler yaptığını görünce dahada güzel oluyor,saatlerimi harcadığımı bilirim

Buda yeni font ve hava durumu eklenmiş haliyle süperbar'ım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahm-@ -- 7 Ekim 2010; 23:52:15 >

• @torque89

Renklerin uyumu çok güzel olmuş.Süperbar'ın enfes olmuş Font,füme rengiyle kırmızının uyumu çok güzel.

Wallpaper konusunda çok sıkıntım yok çok şükür hergün 10 tane değiştirsem bu haliyle ebediyete kadar götürür Bi de benim içim karanlık, koyu ve aydınlık olmayan duvarkağıtları seviyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Formel -- 8 Ekim 2010; 0:05:19 >
  • @Formel
    Teşekkürler güzel yorumun içinWallpaper'a gelirsek dediğim gibi zevk meselesi,nasıl hoşuna gidiyorsa senin için en güzeli o dur
  • bir sorum olacakdi arkadaslar bu cpu tarih felan mouse ile gelince altinda cikan bildirimleri altinda degilde uzerine nasil alabilirim tesekkurler saygilar
  • Furkan* Yine çok şık bir masaüstü oolmuş ellerine sağlık. Objectbar nasıl kullanışlı bişeymi dersin ?

Formel Önceki yerleri daha güzeldi bence ortada pek olmamış gibi bir de CPU RAM deki yansımayı kaldırırsan daha hoş olur bence. Son değil de bir önceki haliyle süper olmuş masaüstün tebrikler.

torque89 Demiştim zaten süperbarın 10 numara sana zahmet upload edebilirmisin? 1280x800 kullanıyorum deski ona göre editlemeye çalışayım ben. Hatta bence DA da paylaşmalısın bu barı

burcink Baya uğraşman gerekiyor skinleri tek tek editlemek yerlerini değiştirmek falan uzun iş bir ara uğraşmıştım ama yine de iyi çalışmıyor buglar oluşuyor. Kısaca bildiğim başka bir yolu yok aslında olsa bende kullanıcam o skinleri bolca.
  • @torque89

Teşekkür ederim ama xwdocka alışamadım malesef

@Formel

teşekkürler

@re-storm

Ben genelde alt-tab kullandığım için farketmiyor tabi bazı kötü yanları var ses ayarı falan yok ama onuda laptoptaki tuşlardan hallediyorum pek sorun olmuyo
  • Bakmayalı deskler çok gelişmiş bi laptop alayım yeniden katılıcam aranıza :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ralf_Jones

Bakmayalı deskler çok gelişmiş bi laptop alayım yeniden katılıcam aranıza :)

Fazla bekletme..
  • Buyrun rainmeter superbar skini İndir

Bu deviantart da hem resmi hemde indirilecek rar dosyasını nasıl ekliyoruz?,ikisinide seçiyorum upload ederken sadece foto oluyor,mecbur link vermek zorunda kalıyorum

ayrıca skindeki font neuropol,fontu eklemeyi unuttum kusura bakmayın

font indir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahm-@ -- 8 Ekim 2010; 18:09:55 >

• Ahmet ilk önce rarı upload et sonra o bitince sana önizleme dosyanı göstermeni isticek sonrada hazırladığın önizlemeyi koy
  • tamamdır,teşekkürler furkan :)
  • torque89 çok teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.