Şimdi Ara

einhell cc-bc 10 m Kullanımı Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
1.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Arkadaşlar forumda cok yeniyim doğu yeremi açtim konuyu onuda bilemiyorum forumda araştırdım ama bu konu ile ilgili pek bir şey bulamadim elimde einhell cc-bc 10 m model bir akü şarj aleti var dediğine gore her sey otomatik yapıyor anlamadığım şey ben ürünü aküye bağladım bir tane tuşu var ondada mode yazıyor motorsiklet resmi araba resmi ve kar resmi cıkıyor araba aküsü şarj edeceğimden araba resmini alıyorum buraya kadar her şey normal ama ben akünün full şarj olduğunu olmadığını nasıl anlayacağım ilk taktığımda yeşil yanıyor ışıkları sonra kısa bir süre sonra mavi oluyor rengi bu mavi modda iken şarja da mı kalıcak yada nasıl olacak kullanan tecrübe eden biri varsa bilgi verebilir mi Teşekkürlereinhell cc-bc 10 m Kullanımı Hakkında

• Kardeşim Ben bu cihazı yeni aldım.Cihaz her şeyi otomatik yapıyor.Sen Sadece akünü arabadan sök.Garaj gibi bir mekanın varsa sadece kutup başlarını sök.Bu cigazı maşaları yardımı ile Aküne bağla Artı ve eksiye dikkat et.Cihazı 220 ye bağla.Akü şarz olunca zaten ekran rengi değişiyor Maviye dönüyor.Bu cevap geç oldu biliyorum ama ben dedğim gibi cihazı yeni aldım.Bu cihazın kullanımını aşağıdaki videoda çok güzel anlatmış bir arkdaş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyotocu -- 10 Ekim 2020; 17:38:6 >
  • Verdiğim video linkindeki cihaz bu soruyu soran arkadaşın ve benim aldığım cihazın bir düşük modeli.Bu videdaki model Einhell CC BC 4 M.Soruyu soran arkadaşın ve benim aldığım model Einhell CC BC 10 M .Bizim cihaz 3-200 Ampere kadar aküleri şarz ediyor.videodaki model ise 3-120 Amper arası aküleri şarz ediyor.Bizim cihaz videodakinden biraz büyük.Bunun dışında benim bildiğim bir fark yok.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.