Şimdi Ara

Einhell BT-PO 1100 E Polisaj ve Zımpara Makinesi 92 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
2
Favori
8.896
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tam zamanında almışsınız taşlamanın fiyatını şişirmişler. hocam bkm expres maximum kartını ilk kez tanımlayıp alışveriş yapanamı veriyor. yoksa eylül ayında herkese mi puan veriyor
  • bence fiyat süper ben alıcam bir tane,

taşlama vardı ama onunla zımpara yapmak zor olur devir ayarı yok, zımpara için adaptör ve zımp. almıştım halbuki ama kullanmamıştım
    alçı yapmıştım duvarları elle zımparalaya zımparalaya bir hal olmuştum, diğer 2 odayı bununla yapayım eğlenceli ve pratik olacak.
  • Siparişi kargoya verilen var mı? Bende dünden beri hazırlanıyor görünüyor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • az once bakdim hala benimkide hazirlaniyor

• sitede şu an satışı yok.......
    "geçici olarak temin edilememektedir yazıyor" yazıyor
    ...................................sorun çıkabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VLCplayer -- 23 Eylül 2014; 13:27:35 >
  • Makinayı siteden komple kaldırdılar
  • Bizimkileri de iptal edicekler büyük ihtimalle. Saçmalığa bak arkadaş, madem ürün yok ne diye indirime sokuyorsun! Boşuna yukarda demedik hızlıala güven olma diye..
    Böyle bişey yaparlarsa bir daha üstüne para verseler hızlıaldan bişey almam.

• ben birde yanında şu an sitede 124 lira olan taşlama almıştım 57 liraya o yalan olmasa bari gerçi ne bekliyosun hızlıaldan mobil uygulama yazmayı bile beceremediler daha
  • quote:

Orijinalden alıntı: bhazer

ben birde yanında şu an sitede 124 lira olan taşlama almıştım 57 liraya o yalan olmasa bari gerçi ne bekliyosun hızlıaldan mobil uygulama yazmayı bile beceremediler daha

http://www.hizlial.com/einhell-rt-ag-1251-avuc-taslama/10015891

bunu mu 57 liraya almıştınız?
  • Ctrlshft kullanıcısına yanıt
    evet gönderirlerse inşallah öyle.
  • quote:

evet gönderirlerse inşallah öyle.

ne amaçlı kullanıcaksınız?
    anlamadım?
  • quote:

anlamadım?

Taşlama , kesme vs işleri için mi yoksa otomobile pasta cila atmak için mi? Pasta cila için ise bunun deviri ayarlanmıyor o yüzden pek kullanışlı olmayabilir demek istedim.
    taşlama ve metal kesme işleri için aldım onu polisaj için çok zararlı olacaktır dediğiniz gibi. teşekkürler
  • Az önce Hızlıal'dan aradılar. Tedarik edemiyorlarmış.
  • benide aramışlar iş yerini odada yoktum söylememişler bişe daha sonra ben aradım ürünleriniz hazırlanıyor dediler ama muhtemelen tedarik edemedik ondan aradık diycekler
  • benide aramışlar telefon yanımda yoktu. gene hevesimiz kursağımızda kaldı

ekleme: şimdi mhyi geri aradım sorunmu var diye "bi sorun görünmüyor siparişinizin yarın çıkışı yapılacak" dedi. o zaman hazır ürünler? dedim "yarın gelicektir sonrasında kargolanır hemen" diyo. işkembeden sallıyorlar bişeyden haberleri yok bunlarında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bhazer -- 24 Eylül 2014; 17:28:27 >
  • bugün tekrar aradılar ve temin edemedikleri için biraz daha üst model gibi görünen max extra polisajı önerdiler onada hediye kuponu tanımlayacaklarmış, ilk defa hızlıalda görüştüğüm biri söylenenleri anladığı ve ne söylediğini bildiği için kabul ettim zaten yapıcak bişide yoktu. para iadesinide ekleyince üste biraz ekleyince max ekstra alınabiliyor.
  • quote:

bugün tekrar aradılar ve temin edemedikleri için biraz daha üst model gibi görünen max extra polisajı önerdiler onada hediye kuponu tanımlayacaklarmış, ilk defa hızlıalda görüştüğüm biri söylenenleri anladığı ve ne söylediğini bildiği için kabul ettim zaten yapıcak bişide yoktu. para iadesinide ekleyince üste biraz ekleyince max ekstra alınabiliyor.

benide aradilar ayni urunu teklif ettiler 50 lira indirim verdiler size kac lira indirim verdiler acaba?

• Beni de dün aradılar aynı şekilde 50tl teklif ettiler kabul ettim. Hatta bugün tekrar arayıp "bizzat özür dilemek istedim" dediler şaşırdım valla. Max-Extradan siparişi verdim ama bu da hala hazırlanıyor görünüyor :)

Bu arada biraz bakındım bu max-extraya, einhellden daha iyi diyorlar. Einhell bayılma yapıyormuş bunda bayılma yokmuş. Yalnız iki parti üretilmiş, ilk parti 1000-3800 devir aralığında ve tetik kilidi var, iknci parti 1500-3800 aralığında ve tetik kilidi kaldırılmış. 1500 devir minimum polisaj devri için yüksek bir devir bu yüzden iİkinci partiden gelirse iade edeceğim. Umarım sorunsuzca alırız artık şu aleti...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kicker -- 25 Eylül 2014; 18:26:07 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.