Şimdi Ara

Einhell 710w matkap 174 lira TRENDYOL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
2.086
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Alınır mı aga

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasansio

Alınır mı aga
    650W mavi renk olanını amatör olarak senelerdir kullanıyorum.baya korniş için tavana delik atmışımdır.ne zaman aldığımı unuttum üzmedi beni

birde duvar deliminde kaliteli elmas uç kullanırsanız banamısın demez. oh miss

Einhell 710w matkap  174 lira TRENDYOL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endülüs_faruki -- 8 Temmuz 2020; 13:27:33 >

• bende eski bir modelini uzun zaman önce almıştım çok memnunum, kaliteli bir alman markası

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • endülüs_faruki kullanıcısına yanıt
    👍🏿

• Alman aga polisajı vardı ben de
  • O bildiğiniz almanlardan deel, yerli malı ayarında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buradan bu link ve satıcıdan alıp da memnun kalan var mı? Nasıldı deneyiminiz?

Matkap iş görüyor mu? Orijinal mi?

Seri no filan sorgulama yeri var mı?
  • HighDynamicRange kullanıcısına yanıt
    Ben almadım reis kararsız kalmıştım şarjlı bakicam 👍🙂

• Bunu alacağınıza azimle işeyin.
  • AVSEQ01.DAT kullanıcısına yanıt
    neden öyle dediniz? çok mu kötü cidden?
  • Fiyat artmış mi,?

• HighDynamicRange kullanıcısına yanıt
    Ürün orjinal olduğu var sayılmıştır. Evde amatör işler işler için kaliteli uçlar ile problem yaşamazsınız biraz uğraştırır. Pro bir aletle 10 dakikalık işi 1 saatte yaparsınız ama kimseye muhtaç olmadan yapılır. Dikkat etmeniz gereken sürekli sıcak havada çalıştırmayın dinlene dinlene yapın. Çok ısınmasına izin vermeyin ve ucuz uç kullanmayın yeter. Uç için set yerine ihtiyaca göre nalburdan tekli uç alın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hemen Alman malı yazmışlar. Sanki bosch,AEG.

Alman malı denecek bir ürün degil. Çinliler paranıza göre ürün yapıyorlar.Çokda dandik bir ürün degildir.

Spital taşlama makinesini aldık mesela açma kapama dügmesi biraz zor çalışıyordu takılıyordu servise götürdük zamanla bu düzelir dedi 5-10 kullanımdan sonra daha iyi oldu. Ama biraz ısınıyordu mesela.

Yani Alman malı yazanlara bakıp alıp ona göre bir beklentiye girmeyin.Ortalama çin malı bir ürün. Catpower felan da bakabilirsiniz.
  • Üst seviye Alman malı. Kaçmaz.
  • çok kaliteli ürün yıllardır ev işlerinde kullanıyorum. bosch marka yeşil renk (maviler profesyonel) matkabımdan var. ondan daha üstün bence.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.