Şimdi Ara

Ehliyetsiz surucu arkadan carpti. Önerilerinizi bekliyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar ne udugu belirsiz 2 genc bugun isikta aracimla beklerken 60-70 km ile arkadan vurdu. Fiurino model arac ile. Indiler abi yapma etme icerden yeni ciktik infazimiz yanacak vesaire. Ehliyeti yokmus. Polis cagirdim polis alkolmetre falan ufletti biseyler yazdi gitti. Yarin 10 da emniyete gel al belgeni dedi bana. Adamin kimlik fotokopisini sigorta policesinin fotokopisini arac ruhsat fotokopisini aldim. Kafam allak bullak. Yapmam gereken atladigim bir nokta var mi ? Aracimi dogus oto nun otoparkina cektim. Bekliyorum. Oneriniz sunuda yap bunuda yap dediginiz bir sey var ise memnun olurum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• tutanak tuttunuzmu peki karşı taraf ehliyetsiz arac kulandığı için ceza alıcak ama neden karakola gidiceksiniiz orasını anlamadım
  • polis tutanağı ile kaskodan yaptırın...
  • Geçmiş olsun, hiç başıma gelmedi bundan sonra yapılacakları bilmiyorum fakat lütfen bu işin peşini bırakmayın ve çarpanın gereken cezayı almasını sağlayın.
  • Trafik kazalarında kimseye acımayacaksın. Bunu iyi öğrettiler. Araba kullanmasını bilmiyorsa trafiğe çıkmayacak. Çıktığı zaman da olabilecek herşeyi göze almıştır. İyi ki polis çağırmışsınız vicdanınızla daha çok oynarlardı. Olan size olurdu. Benim başıma da aynısı geldi gelip arkadan çarptı. Suçunu kabul etti istediğin yerde yaptıralım herşey güllük gülistanlık. Akşam aradı param yok kime yaptırıyorsan yaptır falan can sıkıcı konuşmalar küfürler hava da uçuşuyor. Bundan sonra kimseyle muhattap olmuyorum polis çağırıp tutanak tutturuyorum kafam rahat oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sissil S kullanıcısına yanıt
    Hocam biz tutmadik tutanak.polis mi tuttu acaba inan cok cahilim bu konuda

• M.Karakaya07 kullanıcısına yanıt
    Hocam. Biz aramizda tutanak tutmadik. Polis geldi makina ufletti yarin 10 da karakola gel. Belgeni mi tutanagini mi ne al dedi. Biz dogru bisey mi yapmisiz ? Kendi aramizda tutanak tutmadik. Polis geldi o biseyler yapti sanirim tutanak tutmak oluyor bu ?

• Süründürün.Bir daha yapamasınlar.3000 TL'ye yakın ceza zaten en basitinden yiyecekler.
    Not:Ehliyetim yok.
  • Evet polis tutanağı verecek karakolda.

• Geçmiş olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: snncbc

Hocam biz tutmadik tutanak.polis mi tuttu acaba inan cok cahilim bu konuda

Hocam polis tutmuş. Yarın gidip dediği yerden o tutanağı alacaksınız. Çocuklar ehliyetsizse cezayı yemiştir sizi bağlayan bi durum yok. Tutanakla da aracınızı yaptırabilirsiniz. Cebinizden para çıkmayacak, kazada suçlu da siz değilsiniz sıkıntı yok içiniz rahat olsun, geçmiş olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: M.Karakaya07

Trafik kazalarında kimseye acımayacaksın. Bunu iyi öğrettiler. Araba kullanmasını bilmiyorsa trafiğe çıkmayacak. Çıktığı zaman da olabilecek herşeyi göze almıştır. İyi ki polis çağırmışsınız vicdanınızla daha çok oynarlardı. Olan size olurdu. Benim başıma da aynısı geldi gelip arkadan çarptı. Suçunu kabul etti istediğin yerde yaptıralım herşey güllük gülistanlık. Akşam aradı param yok kime yaptırıyorsan yaptır falan can sıkıcı konuşmalar küfürler hava da uçuşuyor. Bundan sonra kimseyle muhattap olmuyorum polis çağırıp tutanak tutturuyorum kafam rahat oluyor.

Kesinlikle katılıyorum acırsan acınacak duruma düşüyorsun, açılışa yetişmeye çalışan doblo tarzı çiçekçi arabası makas atarken aracımıza sürttü indik bin tane yalaklık aman tutanak tutmayalım, polis çağırmayalım, patron duymasın işimden olurum al abi telefonum adresim dükkanın kartı zaten sadece tamponda sürtme var ben yaptırıcam söz vs aynı ayaklar. Arıyoruz açmıyor, telefonu kapatıyor çalıştığı çiçekçi dükkanına gittik patronu ayrı bi davar çıktı, o zaten günlük çalışandı bıraktı gitti banane polis çağırıp tutanak tutsaydınız napayım şimdi git şikayetçi ol dedi ölürmüsün öldürürmüsün

Bu zamanda babana bile güvenmeyeceksin çek resmini, tut tutanağını 2 taraf anlaşamıyorsa çağır polisi kural bu. Abi aman bilmemne ayakları başladımı anlaki iş sana kaçıyo

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.