Şimdi Ara

Ehliyet Sınavına Girecekler - 20 Ekim 2012 (181. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.129
Cevap
27
Favori
189.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mask0fdeath

Arkadaşlar kursu aradım, bize söylemediler ama iyiydin, geçersin dediler. Birde emniyetten parmak izi için randevu almam gerekiyormuş. Gebze Emniyet Müdürlüğü'nün sitesine girdim. Randevu bölümünden bakındım ama parmak izine benzer bir yazı göremedim. Sürücü Belgesi İşlemleri -> Sürücü Belgesi İlk Müracaat seçeneklerinden randevu alsam bizim Türk polisinden sopa yer miyim?

Yok yemezsin diyeceğim ama bu devirde artık Allaha emanet

• Arkadaşlar sertifikayı ne zaman alabilirim tahminen? Aradığım kişi 2 hafta içinde dedi tam tarih vermedi. 2 hafta çok geç geldi bana..
  • quote:

Orijinalden alıntı: otherside55

quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

quote:

Ben 4 Ağustosta gireceğim direksiyon sınavına ama dün son direksiyon dersine gittim hep palio kullanmıştım önceki derslerde.Dün citroen c3 vardı onu kullandım ve kadın dediki sınavda bu arabayı kullanacaksın şok oldum.Sorunsuz kullanıyordum palioyu stop ettirmeden bu c3 ün pedalları aşırı hassas ve yokuştan arabayı kaldırırken araba titreyene kadar debriyajı tutmak çile gibi araba titremiyor resmen 3 4 kez stop ettirdim biraz tedirgin oldum.

yaptıkları doğru değil. en azından 2-3 defa sınava gireceğiniz araçta kullandırabilirlerdi.

Keşke bizi düşünseler yaptıkları her harekette.Arabayıda sırf kliması iyi diye değiştirmişler bu havada palioda sınav yapılmaz diye.

Klima araci zorlar. gucten duser. Kalkis zorlasir.
    Sinav esnasinda acilmamasi gerekir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ben 4 Ağustosta gireceğim direksiyon sınavına ama dün son direksiyon dersine gittim hep palio kullanmıştım önceki derslerde.Dün citroen c3 vardı onu kullandım ve kadın dediki sınavda bu arabayı kullanacaksın şok oldum.Sorunsuz kullanıyordum palioyu stop ettirmeden bu c3 ün pedalları aşırı hassas ve yokuştan arabayı kaldırırken araba titreyene kadar debriyajı tutmak çile gibi araba titremiyor resmen 3 4 kez stop ettirdim biraz tedirgin oldum.

yaptıkları doğru değil. en azından 2-3 defa sınava gireceğiniz araçta kullandırabilirlerdi.

Keşke bizi düşünseler yaptıkları her harekette.Arabayıda sırf kliması iyi diye değiştirmişler bu havada palioda sınav yapılmaz diye.

Bunu bilmiyordum ben kullanırken açıktı ama bakalım sınavda nasıl birşey ile karşı karşıya geleceğim.Giren herkese başarılar diliyorum umarım geçeriz.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bunu bilmiyordum ben kullanırken açıktı ama bakalım sınavda nasıl birşey ile karşı karşıya geleceğim.Giren herkese başarılar diliyorum umarım geçeriz.

Yüksek ihtimalle açık olacak klima.

• 300 + 105 lira verdim şu ana kadar.Emniyete ne kadar vermeliyim?
  • Yaklaşık 5 saat sonra direksiyon sınavı var kaçtım ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: j3srn

quote:

Orijinalden alıntı: yiqiter

Yaklaşık 5 saat sonra direksiyon sınavı var kaçtım ben.

İnşallah gerçersin ben araba kullanmayı bile bilmiyorum ders felan almadım sadece 15 dk bi gösterdi hoca 2 tur attım okadar sınava giricem bakalım neler olacak

Eyvallah sağolasın :)
  • şimdi sınavdan geliyorum.

benim açımdan iyi geçti. bir problem göremedim. ilk sıradaydım.

quote:

Orijinalden alıntı: j3srn

Acil bir sorum olacak arkadaşlar direksiyon sınavı için telefonunuza bilgilendırme mesajı geliyormu saati yeri vs. yoksa kursa gidip kendımızmı öğrenicez ? + olarak sınav yerındemı buluşucaz hocalarla yoksa kursa gidip kurstan sınav yerınemı geçicez bilgilendırırsenız sevınırım sınava giren arkadaşlar.

mesajın gelip gelmemesi, sınav yerine kendiniz gitmeniz tamamen kursun inisiyatifine kalmış.

isterse gönderir, isterse göndermez.
    isterse sınav yerine götürür, isterse götürmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hardcrss -- 29 Temmuz 2012; 9:55:34 >

• Arkadaşlar merhaba bende direksiyon sınavına dün girdim.Akşamleyin mutlu haberi aldım sınavı geçmişim.Neyse sürücü kursu sertifikayı:10 gün için elinde olur dedi,acaba ramazan bayramına ehliyeti yetiştirebilir miyiz?
    Hepimize kazasız belasız sürüşler
    Direks,iyopn sınavı:Arkadaşlar araca bindim,kemerimi taktım,aynaları formalite icabı elimle ayarladım,sonra vitese taktım tam kalkış hazırlığı yapıcam anam bi baktım araba çalışmıyor dedim naptım ben neyse çaktırmadan çalıştırdım sonra sorunsuz bir şekilde aracı kaldırdım.Yolda hocayla konuşuyoruz şansıma çok iyi hocalar geldi,sonra dedi sen zaten biliyormuşsun bizi yorma şurdan dön dedi bende tamam diyip dönüp başladığımız yere geldim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1.1.1.1 -- 29 Temmuz 2012; 10:32:08 >
  • Bana tum guzergahi dolastirdilar. Saatte 50 km hizla guzergah 17 dakikada tamamlaniyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: 06_EMRE

Arkadaşlar merhaba bende direksiyon sınavına dün girdim.Akşamleyin mutlu haberi aldım sınavı geçmişim.Neyse sürücü kursu sertifikayı:10 gün için elinde olur dedi,acaba ramazan bayramına ehliyeti yetiştirebilir miyiz?
    Direks,iyopn sınavı:Arkadaşlar araca bindim,kemerimi taktım,aynaları formalite icabı elimle ayarladım,sonra vitese taktım tam kalkış hazırlığı yapıcam anam bi baktım araba çalışmıyor dedim naptım ben neyse çaktırmadan çalıştırdım sonra sorunsuz bir şekilde aracı kaldırdım.Yolda hocayla konuşuyoruz şansıma çok iyi hocalar geldi,sonra dedi sen zaten biliyormuşsun bizi yorma şurdan dön dedi bende tamam diyip dönüp başladığımız yere geldim.

kaç gibi aradın kursu .bende bugün girdim de hiç sormadım ordakilere kaçta açıklanıyo filan diye

• quote:

Orijinalden alıntı: canbaba19

quote:

Orijinalden alıntı: 06_EMRE

Arkadaşlar merhaba bende direksiyon sınavına dün girdim.Akşamleyin mutlu haberi aldım sınavı geçmişim.Neyse sürücü kursu sertifikayı:10 gün için elinde olur dedi,acaba ramazan bayramına ehliyeti yetiştirebilir miyiz?

kaç gibi aradın kursu .bende bugün girdim de hiç sormadım ordakilere kaçta açıklanıyo filan diye

Akşam 5-7 gibi iftardan önceydi.

• direksinyon sınavından geldim şimdi ilk sırada ben vardım bindim oturdum arabaya formaliteden aynaları ayarlıyormuş gibi yaptımkoltuğu ayarladım .emniyet kemerini taktım fulledim sonra
    bana göre hiçbir hatam olamadı ama bakalım akşam açıklanacak sonuçları bekliyorum..araba oturdum merhaba dedim görevli merhaba demeden kimliği alıyım dedi verdim..parkur sırasında hiç konuşmadılar tabi bende önceden sürdüğüm için sıkıntı olmadı önümdeki araba kırmızı ışıkta yokuşta arabayı kaldıramadı ben 30 metre ileriden arabanın arkasında takipteydim araba stop edince .Arkaya baktım aynadan serbest sol sinyali yakıp geçtim hoca bile şaşırdı .. hoca arabanın arkasında beleyeceğimi sanmıştıbekliyoruz artık ..

edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pvp_headshot -- 29 Temmuz 2012; 12:13:33 >

• Bugün girdim bende kalkarken elfrenini kaldırmayı unuttum. başkada bi sıkıntı yok gibiydi. 50 den yukarı bastırmadılar.
  • Direksiyon sınavına giren arkadaşların sınavları iyi geçmiş bende hayırlısı ile 4-5 ağustosda gireceğim girecek olan arkadaşlarada başarılar
  • İzmirde sıcakda bEkledik en sonunda 90 almısım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pipooo

İzmirde sıcakda bEkledik en sonunda 90 almısım

kardeşim bende bugün evka 3 te girdim hangi kurs ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlIzVel

Bugün girdim bende kalkarken elfrenini kaldırmayı unuttum. başkada bi sıkıntı yok gibiydi. 50 den yukarı bastırmadılar.

Kalkarkn el freni indirilir

• Ben sadece arabayla bi gittim bana tamam sen geçtin dediler
  • 
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.