Şimdi Ara

Ehliyet Sınavına Girecekler - 20 Ekim 2012 (182. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.130
Cevap
27
Favori
189.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün girenler en erken ne zaman alabilirmiş sordunuz mu acaba?
  • ya beyler ben geçen gün kayıt oldum. 20 ekimde yazılı sınav, 17 kasımda direksiyon sınavına girecekmişim. Var mı benim tarihte girecek olanlar? Başka bi kursa gitseydim, daha erken tarihli sınava yazılamaz mıydım? geç gibi tarih. 6 Ağustostada teorik dersler başlıcakmış. Derslerin başlama tarihide erken gibi geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akçalı. -- 29 Temmuz 2012; 13:52:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akçalı.

ya beyler ben geçen gün kayıt oldum. 20 ekimde yazılı sınav, 17 kasımda direksiyon sınavına girecekmişim. Var mı benim tarihte girecek olanlar? Başka bi kursa gitseydim, daha erken tarihli sınava yazılamaz mıydım? geç gibi tarih. 6 Ağustostada teorik dersler başlıcakmış. Derslerin başlama tarihide erken gibi geldi.

1 eylülde sınav var ona girmen lazım senin bi kursla konus derim ben
  • arkadaşlar dün direksiyon sınavına girdim ve muhtelen geçtim.

şimdi; bundan sonra yapmama gereken işlemler sırasıyla neler?
  • Eskişehirdeyim 4 Ağustosda sınava gireceksin dediler sınav hiç önemli değil zaten 5 senedir kullanıyorum araç düzenli bir şekilde fakat benim aklımı çelen şu oldu dün arabamla öle gezıneyım dıye cıktım kursun olduğu yerlerde dolaşırken kurs araçlarının içinde 3 Hoca artı Sürücü adayı gidiyordu önümden bu direksiyon sınavı tarihi şehirlere göre değil kursun kalitesine göre falanmı belirleniyor ? Anlamadım bu işi ve birde Direksiyonu geçtikten sonra kaç gün içinde sertifikam verilir 1 haftada onun ıcın bekleyeceğimi sölemeyın lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkan414

Eskişehirdeyim 4 Ağustosda sınava gireceksin dediler sınav hiç önemli değil zaten 5 senedir kullanıyorum araç düzenli bir şekilde fakat benim aklımı çelen şu oldu dün arabamla öle gezıneyım dıye cıktım kursun olduğu yerlerde dolaşırken kurs araçlarının içinde 3 Hoca artı Sürücü adayı gidiyordu önümden bu direksiyon sınavı tarihi şehirlere göre değil kursun kalitesine göre falanmı belirleniyor ? Anlamadım bu işi ve birde Direksiyonu geçtikten sonra kaç gün içinde sertifikam verilir 1 haftada onun ıcın bekleyeceğimi sölemeyın lütfen

sınav zamanı her ile göre değişebildiği gibi, her kursa görede değişebiliyor. sınav tarihlerini milli eğitim belirliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

quote:

Eskişehirdeyim 4 Ağustosda sınava gireceksin dediler sınav hiç önemli değil zaten 5 senedir kullanıyorum araç düzenli bir şekilde fakat benim aklımı çelen şu oldu dün arabamla öle gezıneyım dıye cıktım kursun olduğu yerlerde dolaşırken kurs araçlarının içinde 3 Hoca artı Sürücü adayı gidiyordu önümden bu direksiyon sınavı tarihi şehirlere göre değil kursun kalitesine göre falanmı belirleniyor ? Anlamadım bu işi ve birde Direksiyonu geçtikten sonra kaç gün içinde sertifikam verilir 1 haftada onun ıcın bekleyeceğimi sölemeyın lütfen

sınav zamanı her ile göre değişebildiği gibi, her kursa görede değişebiliyor. sınav tarihlerini milli eğitim belirliyor.

Türkiyee kadar dandik bir işletme ve sistem bitane yok dünyada... Sınav açıklanma tarıhını bıle 1 gun heycana boşu boşuna bkledık buna sükür diyip geçelim o zaman

• quote:

quote:

quote:

Türkiyee kadar dandik bir işletme ve sistem bitane yok dünyada... Sınav açıklanma tarıhını bıle 1 gun heycana boşu boşuna bkledık buna sükür diyip geçelim o zaman

ben sınava bugün girdim. ama geçen hafta iki tane sürücü kursu b sınıfı sınavı yaptı.

• quote:

quote:

quote:

quote:

ben sınava bugün girdim. ama geçen hafta iki tane sürücü kursu b sınıfı sınavı yaptı.

gencolar ben sınava ankarada girdim sertifika ne zamana çıkar yav? bide sertifikayı sabahtan emniyete versem öğleden sonra alır mıyım?

• Arkadaşlar bende ehliyete yazıldım 1 ağustosta dersler başlayacak ve hayatımda sadece 1 kez araba kullandım tek bildiğim arabayı çalıştırmak ilerletmek bir şeyi anlama konusunda sıkıntım yok alabilceğime inanıyorum ehliyeti ama derslerde sıkılırım diye korkuyorum acaba kitapçık alıp evde mi çalışsam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: j3srn

quote:

Orijinalden alıntı: mertua35_35

Arkadaşlar bende ehliyete yazıldım 1 ağustosta dersler başlayacak ve hayatımda sadece 1 kez araba kullandım tek bildiğim arabayı çalıştırmak ilerletmek bir şeyi anlama konusunda sıkıntım yok alabilceğime inanıyorum ehliyeti ama derslerde sıkılırım diye korkuyorum acaba kitapçık alıp evde mi çalışsam ?

Derslerini kaçırma konular çok oluyor evde çalışmak işkence olur evde ancak çıkmış soruları çözebilirsin.

tamam hocam teşekkürler en iyi orda derslere girmek.
  • quote:

Arkadaşlar bende ehliyete yazıldım 1 ağustosta dersler başlayacak ve hayatımda sadece 1 kez araba kullandım tek bildiğim arabayı çalıştırmak ilerletmek bir şeyi anlama konusunda sıkıntım yok alabilceğime inanıyorum ehliyeti ama derslerde sıkılırım diye korkuyorum acaba kitapçık alıp evde mi çalışsam ?

Hocam, derslere gitmek ile evde çalışmak arasında inanılmaz fark var. Derste hoca hayattan örnekler de veriyor. Kitapta olmayan konulara da değiniyor. Kitap direkt olarak sınava odaklı. Kendimi örnek vereyim; kursa yazılırken şöyle düşünüyordum: '' Alırım ehliyeti, basarım gaza, yılan gibi giderim.'' Ama şimdi ise kurallar benim için önemli...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mask0fdeath

quote:

Hocam, derslere gitmek ile evde çalışmak arasında inanılmaz fark var. Derste hoca hayattan örnekler de veriyor. Kitapta olmayan konulara da değiniyor. Kitap direkt olarak sınava odaklı. Kendimi örnek vereyim; kursa yazılırken şöyle düşünüyordum: '' Alırım ehliyeti, basarım gaza, yılan gibi giderim.'' Ama şimdi ise kurallar benim için önemli...

Hocam zaten bende kuralları uyarak kullanıcam aracı çılgınlığa gerek yok

• a2 direksiyon 100

anlaşıldı tamam

• Kafama takıldı, şimdi sağlık raporunu daha halletmedim. 1 Eylül sınavı için harcı yatırdım ama kursa vermedim, yarın vereceğim. Sorun olur mu? Geç oldu, kursta kapalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuTLu.

Kafama takıldı, şimdi sağlık raporunu daha halletmedim. 1 Eylül sınavı için harcı yatırdım ama kursa vermedim, yarın vereceğim. Sorun olur mu? Geç oldu, kursta kapalı.
    Olmaz.Zaten onlar sisteme işlerken bir sorunla karşılaşsalar seni ararlardı.Sen yinede yarın bi görüş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pvp_headshot

quote:

Orijinalden alıntı: Pipooo

İzmirde sıcakda bEkledik en sonunda 90 almısım

kardeşim bende bugün evka 3 te girdim hangi kurs ?

güneş sürücü kursu evka 3 baya uzak kalıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Absinthe.

quote:

Orijinalden alıntı: MuTLu.

Kafama takıldı, şimdi sağlık raporunu daha halletmedim. 1 Eylül sınavı için harcı yatırdım ama kursa vermedim, yarın vereceğim. Sorun olur mu? Geç oldu, kursta kapalı.
    Olmaz.Zaten onlar sisteme işlerken bir sorunla karşılaşsalar seni ararlardı.Sen yinede yarın bi görüş.

Eyvallah. Bugün uğrayacağım.
  • 90 almışım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de 90 aldım. Herkese 90 veriyolar galiba
  • 
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.