Şimdi Ara

Ehliyet Sınavına Girecekler - 20 Ekim 2012 (180. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.130
Cevap
27
Favori
189.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bazıları sınava girip gelmiş bana sınva 5 ağustos dendi bi yanlışlık olmasın?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de girdim sinava. Bi kere dururken sinyal vermedim o kadar. :D

• Bende yeni geldim. Hocalar şimdiye kadarkilerin en iyisi sensin dediler. Geri manevra yerine geldik gerek yok dedi hocalar turu tamamladım. Ama lanet MEB yüzünden 8.30 daki sınava 12 de anca girebildik. 2 tane kurs arabası kuzu kuzu yattı, biz sıcakta piştik, vere vere 2 komisyon vermişler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sistemin Kurbanlarıyız

quote:

Orijinalden alıntı: SıR'

la kursa sordum direksiyon sınav harcı varmış diye, biz almıyoruz dedi, yazılı sınav harcı yatırmıştım. kursa 350 verdim, 50 de harca vermiştim etti 400,
    daha kaç para lazım, ocağıma incir ağacı dikildi

Ben de kursa 450 lira verdim ek olarak 100 lira da sınav harcı istediler. Daha devlete ödenecek bir para varmış 300 küsür mü ne biri aydınlatabilirse sevinirim.

393 Lira emniyete veriyorsun sertifikayı ehliyete çevirirken...
  • quote:

Orijinalden alıntı: YALI35

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar batılent yolunda gobegı gecince geri donelim dedi sadece kalkışta fazla gaz verdim onun dışında herşeyi tam yaptım sizce kaldım mı? Birde sağa ayrılan taşlık bi yol vardı gobege gıderken ordan gitmedim

Anlattıklarına göre geçersin zaten 2-3 saate kurs yeri arayıp açıklar haber verirsen sevinirim :D

Mobildeydim fazla yazamadım. Bana "Daha önce hiç sürdün mü?" diye sordu. Ben de "Evet, babam çalıştırdı hep.." dedim. Göbeğe girerken "Burada duruyoruz" "Arkana bakarak sağa dön" diye komut verdi sürekli ben göbeğe girmeden soluma baktığımı belli etmiştim o dedikten sonra da hep kontrol ettim. Ben sekizinciydim benden öncekiler hep 13-15 dakika sürdü bir bende kısa sürdü. Benden sonraki de iyi sürdü ama onunki de kısa sürdü. Sonuçları öğrenince haber veririm. İnşallah geçerim eğer geçemezsem yıkılırım ya acayip heyecanlandım ama hiç belli etmedim.

İnsallah hocam , bizde eylülü bekliyoruz :D

Şimdi aradım açıklanmış. 90 almışım çok çok rahatladım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar batılent yolunda gobegı gecince geri donelim dedi sadece kalkışta fazla gaz verdim onun dışında herşeyi tam yaptım sizce kaldım mı? Birde sağa ayrılan taşlık bi yol vardı gobege gıderken ordan gitmedim

Anlattıklarına göre geçersin zaten 2-3 saate kurs yeri arayıp açıklar haber verirsen sevinirim :D

Mobildeydim fazla yazamadım. Bana "Daha önce hiç sürdün mü?" diye sordu. Ben de "Evet, babam çalıştırdı hep.." dedim. Göbeğe girerken "Burada duruyoruz" "Arkana bakarak sağa dön" diye komut verdi sürekli ben göbeğe girmeden soluma baktığımı belli etmiştim o dedikten sonra da hep kontrol ettim. Ben sekizinciydim benden öncekiler hep 13-15 dakika sürdü bir bende kısa sürdü. Benden sonraki de iyi sürdü ama onunki de kısa sürdü. Sonuçları öğrenince haber veririm. İnşallah geçerim eğer geçemezsem yıkılırım ya acayip heyecanlandım ama hiç belli etmedim.

İnsallah hocam , bizde eylülü bekliyoruz :D

Şimdi aradım açıklanmış. 90 almışım çok çok rahatladım.

hayırlısı olsun hocam kazasız belesız inşallah , darısı başıma :D

• quote:

hayırlısı olsun hocam kazasız belesız inşallah , darısı başıma :D

İnşallah..
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheDantee

quote:

quote:

la kursa sordum direksiyon sınav harcı varmış diye, biz almıyoruz dedi, yazılı sınav harcı yatırmıştım. kursa 350 verdim, 50 de harca vermiştim etti 400,

Ben de kursa 450 lira verdim ek olarak 100 lira da sınav harcı istediler. Daha devlete ödenecek bir para varmış 300 küsür mü ne biri aydınlatabilirse sevinirim.

290 lira maliye, 90 lira kart ücreti diye emniyete diye biliyorum??

• quote:

Orijinalden alıntı: Absinthe.

quote:

Orijinalden alıntı: TheDantee

quote:

quote:

290 lira maliye, 90 lira kart ücreti diye emniyete diye biliyorum??

Aynen öyle

• Bende bugün öğlen girdim direksiyon sınavına Bindim merhaba muhabbeti falan neyse. Baktım araç çalışmıyor kontağı çevirdim çalıştırmak için hoca napıyorsun çalışıyor dedi. Şüphe ettim ama yok hocam çalışmıyor dedim sonra baktı çalışmıyormuş tamam dedi. Çalıştırdım vitesi 1 e taktım tam kalkıcaktım baktım ne koltuğu ayarladım ne aynaları falan sonra boşa aldım kalkmadan ayarladım hemen hepsini Kalkışta gidişte vites değiştirmede falan sorun yok zaten geri geri gidicektim kenara yanaşıp gerek yok seninlemi uğraşıcaz dediler devam ettim bitti Geçmişizdir inşallah

• Ben 4 Ağustosta gireceğim direksiyon sınavına ama dün son direksiyon dersine gittim hep palio kullanmıştım önceki derslerde.Dün citroen c3 vardı onu kullandım ve kadın dediki sınavda bu arabayı kullanacaksın şok oldum.Sorunsuz kullanıyordum palioyu stop ettirmeden bu c3 ün pedalları aşırı hassas ve yokuştan arabayı kaldırırken araba titreyene kadar debriyajı tutmak çile gibi araba titremiyor resmen 3 4 kez stop ettirdim biraz tedirgin oldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otherside55 -- 28 Temmuz 2012; 17:53:06 >
  • direksiyon sınavına kendi arabamızın aynı modeliyle giriyorum yav böyle bi bal olamaz

yarın sabah sınav var umarım heyecan yapmam
  • İzmir de yarın direksiyon sınavına giricek olan var mı acaba görüşelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: otherside55

Ben 4 Ağustosta gireceğim direksiyon sınavına ama dün son direksiyon dersine gittim hep palio kullanmıştım önceki derslerde.Dün citroen c3 vardı onu kullandım ve kadın dediki sınavda bu arabayı kullanacaksın şok oldum.Sorunsuz kullanıyordum palioyu stop ettirmeden bu c3 ün pedalları aşırı hassas ve yokuştan arabayı kaldırırken araba titreyene kadar debriyajı tutmak çile gibi araba titremiyor resmen 3 4 kez stop ettirdim biraz tedirgin oldum.

yaptıkları doğru değil. en azından 2-3 defa sınava gireceğiniz araçta kullandırabilirlerdi.

• Arkadaşlar kursu aradım, bize söylemediler ama iyiydin, geçersin dediler. Birde emniyetten parmak izi için randevu almam gerekiyormuş. Gebze Emniyet Müdürlüğü'nün sitesine girdim. Randevu bölümünden bakındım ama parmak izine benzer bir yazı göremedim. Sürücü Belgesi İşlemleri -> Sürücü Belgesi İlk Müracaat seçeneklerinden randevu alsam bizim Türk polisinden sopa yer miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B3ht1n -- 28 Temmuz 2012; 19:38:15 >
  • denizli emniyet müdürlüğü sitesinde randevu falan yok. sanırım randevu vermiyorlar.
  • Parayı bulamadım sertifika evde yatıyor çarşambadan beri. Yatacak gibi de duruyor. :(

• quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

quote:

Ben 4 Ağustosta gireceğim direksiyon sınavına ama dün son direksiyon dersine gittim hep palio kullanmıştım önceki derslerde.Dün citroen c3 vardı onu kullandım ve kadın dediki sınavda bu arabayı kullanacaksın şok oldum.Sorunsuz kullanıyordum palioyu stop ettirmeden bu c3 ün pedalları aşırı hassas ve yokuştan arabayı kaldırırken araba titreyene kadar debriyajı tutmak çile gibi araba titremiyor resmen 3 4 kez stop ettirdim biraz tedirgin oldum.

yaptıkları doğru değil. en azından 2-3 defa sınava gireceğiniz araçta kullandırabilirlerdi.

Keşke bizi düşünseler yaptıkları her harekette.Arabayıda sırf kliması iyi diye değiştirmişler bu havada palioda sınav yapılmaz diye.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

quote:

Keşke bizi düşünseler yaptıkları her harekette.Arabayıda sırf kliması iyi diye değiştirmişler bu havada palioda sınav yapılmaz diye.

Hocam sınava gircekleri düşünseler klima olsa bile acmazlar ama nerde o duyarlı insanlar

• 
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.