Şimdi Ara

<>< EHLİYET SAHİBİ OLMAK İSTİYORUM <>>

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar şöförlük iyi derecede fakat ehliyetim yok.

Pazartesi başvursam olur mu bunların dönemleri mi var?

İlkokul mezunu olmak yeterli mi? Başka belgeler de mi istiyorlar?

Ehliyeti alinca seat leon alacagim

• dönemleri var 2-3 ay sonra alırsın

sanırım okuma yazma bilsen yetiyo sınva giriyosun bi teorik bide deneysel (direksiyon)
  • sanırım şimdi en az lise mevzunu olman gerekiyor. ilk okul mevzunlarına ancak traktör ehliyeti veriliyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: EcheLoN_

sanırım şimdi en az lise mevzunu olman gerekiyor. ilk okul mevzunlarına ancak traktör ehliyeti veriliyor

ilk okul mezunu olmak yeterli

önemli olan 18 yaşını doldurmuş olmak.
  • ahhh ahh şu 1 yıl geçse de ben de alsam ehliyetimi.6 ay sonra yaşım doluyo ama öss var maalesef
  • İlk okul mezunu olmak yeterli, arkadaşım da yeni yazıldı sürücü kursuna ve sınavın yakın bir tarihte oldugunu söyledi, o yüzden sen de bir an önce bir sürücü kursuna başvur.
  • Bu arada anaokulu terk im millet yanlis anlasilma olmasin
  • sınav nezaman var mı bilen en yakın?
  • Alıntıdır.

quote:

B ehliyet için yaş şartı 18 dır. 18 yaşında olan kişiler 19 yaşından bir gün alınca B ehliyet için kayıt olabilir. B ehliyet için direksiyon sınavına otomobil ile giriliyor. Eğitim durumu en az ilkokul olmalıdır. İlkokul diplomanız yoksa Halk eğitimlerden 2.Kademe eğitim belgesi alabilirsiniz.

• başlık çocuğu olmayan birinin feryadına benzemiş === ÇOCUK SAHİBİ OLMAK İSTİYORUM
  • En ucuz sürücü kursu hangisiyse ona kayıt ol. Yok bizim araçlarımız güzel, yok hocalarımız, hizmetlerimiz şöyle diyenleri salla kafadan. Sürücü kursu zaten ne zaman ne yapman gerektiğini arayıp söylüyor sana zamanı gelince.
  • quote:

Orjinalden alıntı: todorov_44

başlık çocuğu olmayan birinin feryadına benzemiş === ÇOCUK SAHİBİ OLMAK İSTİYORUM

Yok yani şu zamana kadar arabayla uzak bir yere gitmemiştim.. Hep ilçe sınırları dahilinde takıldım.. Kısa mesafelere araçla gidip geldim, ha bende şöförlük çok iyi bunu bir çok kişi söylüyor.

Şimdi askerden geldim büyük bir şirketteyim.. Haftanın en az dört günü iş sebebiyle iki yaka arasında mekik dokuyorum.. Çoğu zaman şirketin araçları bahçede yatıyor ama şöför olmadığı için kullanılmıyor..Şöför verildiği vakitte kimi altında kıytırık fiat linea ile otobanda 200 vurmaya çalışıyor araç şirket aracı diye balta gibi kullanıyor...Yanında otururken içiniz dışınıza çıkıyor o derece Personel müdürümüze anlatıyorum durumu "olm sende git al ehliyetini uğraşma böyle" diyor.

Adam haklı pazartesi kursa yazılayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ata Kan -- 9 Ağustos 2008; 12:22:29 >

• quote:

Orjinalden alıntı: _Divine_

sınav nezaman var mı bilen en yakın?

Kasım ayında var diye duymuştum. Tabi sadece duyum gidip sormak lazım.
  • 23 ağustosta sınav var ama o sınav için kayıt tarihi geçti şu andan itibaren en yakın girceğiniz sınav ekim ayının 20 sindeki sınav
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.