Şimdi Ara

Egreat R6S (3D Bluray ISO Player) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.091
Cevap
39
Favori
376.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türkiye de mevcut olan cihazlar içinde bence F/p olarak iyi bir ürün. Ben de siparişimi verdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi labraxx -- 29 Şubat 2012; 11:39:15 >
  • Her ne kadar tutulmasada - sevilmesede dark olmasa egreat gibi markaların Türkiyeye androidli media player getirmek gibi bir niyetleri yoktu, halk nasılsa ne verirsek alıyor zihniyeti, şimdi satıcı arkadaş normal olarak karşı çıkacak ama istediği kadar karşı çıksın paranın dini imanı olmaz, satıcı - gazcılara Allah bir dese inanmama geleneğim devam ediyor.

Not : Mesajlardakikiler şahsi düşüncemdir kimsenin katılması gerekmez, tecrübe ile sabittir.
  • sevgili Mat35 , Egreat gibi markaların Dark diye bir markadan haberi bile yok
    haberdar olmadıkları bir marka , onları nasıl yönlendirecek ?
    Egreat gibi markaların başarıları sayesinde , Dark tarzı fason markalar ortaya çıktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sancak Bilgisayar -- 29 Şubat 2012; 13:14:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: popcornhour

sevgili Mat35 , Egreat gibi markaların Dark diye bir markadan haberi bile yok
    haberdar olmadıkları bir marka , onları nasıl yönlendirecek ?
    Egreat gibi markaların başarıları sayesinde , Dark tarzı fason markalar ortaya çıktı.

Ben dünya konusunu bilemem ama gördügüm ilk android media player Türkiyeye dark markası ile girdi sizde ondan sonra piyasa kaybetmemek için getirdiniz, yoksa asla getirmezdiniz yani burada sizi dark markası yönlendirdi, ister kabul ediniz ister etmeyiniz görünen köy kılavuz istemez, dark yada mark, marka önemli değil öncülük ettimi etti, yigidi öldür hakkını teslim et olay budur.
    Ben Türk piyasasını yılardır bilirim ne kadar eski tapon mal varsa halka yüksek fiyattan satma politikası iş adamlarımız tarafından benimsenmiştir buda bin yılda geçse değişmez.

Not : Mesajlardaki şahsi düşüncelerimdir katılmak yada bir şey ispatlamak zorunda değilsiniz.

• Ben de şahsi düşüncelerimi paylaşayım.

Bir çok şeyi bildiğinizi zannediyorsunuz ancak yanlış biliyorsunuz ve karıştırıyorsunuz.

Android medya player dediğiniz cihaz Geniatech tarafından üretilen androidbox' lardır.
    Ayrıca biz o cihazlardan önce Himedia 900A ve 900B android destekli cihazları getirdik.
    Ayrıca , ayrıca , Dark markalı medya playerler yokken biz 2008 yılında ülkemize ilk mkv oynatıcısını getirdik.
    Hem de dünyaca meşhur , Popcorn Hour markasını.

Pahalı fiyattan bahsediyorsan , evet fason ürünler ülkemizde gereğinden pahalı satılıyor.
    Ama bakın bizim sattığımız ürünlere , genelde avrupa ortalama fiyatları ve daha aşağısı.

Örnek , Egreat R6S , Almanya 129€ ( 300 TL )
    http://www.dealcat.de/Media-Player/Recorder/Media-Player/Egreat-R6s-3D-Mediaplayer::1154.html

Bizde 250 TL , hem de 12 taksitli . ( Nakit 225TL )

o övdüğünüz fason mallarının avrupa fiyatları ise , buradakilerin yarısı.

Son olarak DH forumlarında , Dark Hakkında veya Teknobiyotik hakkında yazılan yorumları okuyun.
    Birde , Sancak Bilgisayar hakkında yazılan yorumları okuyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sancak Bilgisayar -- 29 Şubat 2012; 16:00:21 >

• ben de cihazdan sipariş verdim fakat bu cihazlarda torrent kullanımı nasıl oluyor acaba? daha önce pc dahil hiç torrent kullanmadım yardımcı olabilecek olan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: system failure

ben de cihazdan sipariş verdim fakat bu cihazlarda torrent kullanımı nasıl oluyor acaba? daha önce pc dahil hiç torrent kullanmadım yardımcı olabilecek olan var mı ?

Bende sipariş verdim. Torrent işini bende merak ediyorum. Kullanımı kolay. Cihazı modeme bağlıyorsun. Daha sonra aynı modeme bağlı bir bilgisayardan bir adres çubuğuna media playerin ip adresi ve bir uzantısı oluyor onu açıyorsun. Bir arayüz geliyor. Oradan işlemleri hallediyorsun.
  • Dark adlı fason malların övülmesi bile bir hata! Marka fanboyluğu yapmıyorum ama bu sitede Dark Media Oynatıcı alanların yorumlarını okursanız ne demek istediğimi anlarsınız.
  • Kullanıcı deneyimlerini merakla bekliyoruz...
  • 3d fılmlerı dıger medıa oynatıcılar calıstırmıyor mu kı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgur106

3d fılmlerı dıger medıa oynatıcılar calıstırmıyor mu kı

Gerçek 3D Bluray ve 3D.ISO ları sadece bu cihaz ve Himedia 900 çalıştırabiliyor.

Onların bahettiği 3D Filmler , HAlfSBS olanlar. ( Yanyana ve Üstüste 2 görüntülü olanlar)

Ayrıca PS3 ler güncellenen yazılımla 3D-Bluray çalıştırabilir hale geldiler ancak verdikleri Derinlik ancak HalfSBS ler kadar. (Belki biraz daha iyi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sancak Bilgisayar -- 29 Şubat 2012; 16:04:33 >
  • quote:

quote:

Gerçek 3D Bluray ve 3D.ISO ları sadece bu cihaz ve Himedia 900 çalıştırabiliyor.

Onların bahettiği 3D Filmler , HAlfSBS olanlar. ( Yanyana ve Üstüste 2 görüntülü olanlar)

Ayrıca PS3 ler güncellenen yazılımla 3D-Bluray çalıştırabilir hale geldiler ancak verdikleri Derinlik ancak HalfSBS ler kadar. ( Belki biraz daha iyi )

o zaman dostum hafıf golgelenme olmasının sebebı half sbs olması mı cunku tv de ızledıgımde golgelenme yok
  • Olabilir ama farklı birşey de olabilir.
  • quote:

Ben de şahsi düşüncelerimi paylaşayım.

Bir çok şeyi bildiğinizi zannediyorsunuz ancak yanlış biliyorsunuz ve karıştırıyorsunuz.

Android medya player dediğiniz cihaz Geniatech tarafından üretilen androidbox' lardır.
    Ayrıca biz o cihazlardan önce Himedia 900A ve 900B android destekli cihazları getirdik.
    Ayrıca , ayrıca , Dark markalı medya playerler yokken biz 2008 yılında ülkemize ilk mkv oynatıcısını getirdik.
    Hem de dünyaca meşhur , Popcorn Hour markasını.

Pahalı fiyattan bahsediyorsan , evet fason ürünler ülkemizde gereğinden pahalı satılıyor.
    Ama bakın bizim sattığımız ürünlere , genelde avrupa ortalama fiyatları ve daha aşağısı.

Örnek , Egreat R6S , Almanya 129€ ( 300 TL )
    http://www.dealcat.de/Media-Player/Recorder/Media-Player/Egreat-R6s-3D-Mediaplayer::1154.html

Bizde 250 TL , hem de 12 taksitli . ( Nakit 225TL )

o övdüğünüz fason mallarının avrupa fiyatları ise , buradakilerin yarısı.

Son olarak DH forumlarında , Dark Hakkında veya Teknobiyotik hakkında yazılan yorumları okuyun.
    Birde , Sancak Bilgisayar hakkında yazılan yorumları okuyun.

Nakit fiyatı gittigidiyor için mi 225 tl ?

• Arkadaşlar bu cihazı aldık ödeme onaylanmış fakat hala kargo yapılmamış 3 iş günü beklemek zorundamıyız.Birde bizler bu cihazları alırken her türlü araştırmayı yerli yabancı forumlardan araştırıp öyle alıyoruz kimsenin gazına gelmiyoruz.O araştırmayı yapacak kadar bilgimiz ve dilimiz var.Saygılarımla
  • Ürünler mng kargoya verildi , kargo takip numaraları çıkınca sisteme girilecektir.
  • Elden ödeme veya havale ile 225TL.
    http://www.hdtech.com.tr/site/banka_bilgileri

Gittigidiyor üzerinden 249TL.
  • quote:

quote:

Ayrıca PS3 ler güncellenen yazılımla 3D-Bluray çalıştırabilir hale geldiler ancak verdikleri Derinlik ancak HalfSBS ler kadar. (Belki biraz daha iyi)

bu cihaz için 3d.iso oynatır garantisi veriyorsunuz değil mi?
    bir de 225 tl demişsiniz tek çekim kredi kartı çekimleri oluyor mu?sanalpazar üzerinden bir ilan açabilirmisiniz en azından hem ordaki komisyon daha hemde tüm kartlara 12 ay taksit imkanı sunuyor.bir de sizde 1.4 hdmı kablo varmı?

• Evet,Sanalpazar da olsaydı en azından peşin fiyatına 12 taksitle alabilirdik.

Hem ürünü hem satıcıyı araştırdım 1 tanede ben almaya karar verdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MurNesPc -- 29 Şubat 2012; 18:14:34 >
  • Keşke 225TL olan fiyattan daha önce haberimiz olsaydı, gittigidiyor üzerinden tek çekim aldım, havale de yapabilirdim. Neyse artık.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.