Şimdi Ara

Egreat R6S (3D Bluray ISO Player)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.091
Cevap
39
Favori
376.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • slm arkadaşlar yeni bir media player almak istiyorum biraz araştırma sonucu bu Egreat R6S 3D cihaza karar verdim fakat sanırım piyasada şu anda yok bunu nasıl temin edebiliriz bir kaç yurt dışı sitede mevcut fakat yabancı siteler olduğu için nasıl almam gerektiği konusunda hiç bir fikrim yok yardımcı olabilecek arkadaşlardan yardım bekliyorum teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadks -- 1 Mart 2012; 19:06:26 >

• gelcek diyorlar 1 ay içinde..
  • Yurt dışından getirtme şansı olurmu aceba fiyatta çok fark ettiriyor.
  • dışarıdan medya oynatıcı alanlar oluyor ama gümrüğe takılma riskini de alıyorlar.
  • @popcornhour, ''Egreat R6S 3D'' media player'ların bu ay sonu satışta olacağını söylemişti..
    Bence kullanıcı yorumlarını beklemekte fayda var..
  • Artık bir tane ağ destekli media oynatıcı alacağım. Harici HDD'yi tak çıkar yapmaktan usb portu bozuldu. :) Hem bu 3D iso'larıda oynatıyormuş... Muhtemelen bunu alacağım. Bir de usb girişlerinden biri arkada olsaymış bu ürünün, fena olmazmış hani. En azından usb wireless adaptör taktığımızda çirkin bir görüntü oluşmazdı.
  • Yeni Android Egreat R6S media player'ın CustomFirmware 2.0.1.8 by CS v1.6a DMD XLCZ v3.6 yazılımlı inceleme ve tanıtım video'su

• bu cihazlar blu ray isoların menulerini oynatabiliyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: caglar_sss

bu cihazlar blu ray isoların menulerini oynatabiliyor mu?

Profil1 ise Menulu gosterir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: popcornhour

quote:

bu cihazlar blu ray isoların menulerini oynatabiliyor mu?

Profil1 ise Menulu gosterir.

peki sizce değer mi yani soyle sorayım
    elimde wd tv gen 2 var. mkvleri oynatabiliyor.

1080p mkv lerin video bitrateleri 10000 civarı

blu ray iso yani saf goruntu 16000-17000 arası değisiyor.

ben 42 inch bir hdtv de bu farkı anlayabilir miyim?

ona göre cihaz değistirmeyi dusunuyorum da..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caglar_sss -- 26 Şubat 2012; 22:26:35 >
  • quote:

bd iso ların bitrate değerleri en az 25 ten başlar.. ve farkını hissedersiniz.. çok iyi riplenmiş 1080p filmler ki bunlar genelde 1920*1040 oluyor, bunların bile fps leri 16 yı bulabiliyor. ojinal bluray lerin fps leri ise 40 lara kadar çıkabiliyor. bu fark ta elbette görüntü de gözle görünür fark oluşturacaktır.

elbette burdaki en öenmli unsur bu bd.iso denilen filmleri indirmek ve hdd fiyatlarının fırladığı şu günlerde bu yüksek boyutlu dosyaları arşivlemek için yüksek kapasitede hdd sahibi olmak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: saintroyo

quote:

bd iso ların bitrate değerleri en az 25 ten başlar.. ve farkını hissedersiniz.. çok iyi riplenmiş 1080p filmler ki bunlar genelde 1920*1040 oluyor, bunların bile fps leri 16 yı bulabiliyor. ojinal bluray lerin fps leri ise 40 lara kadar çıkabiliyor. bu fark ta elbette görüntü de gözle görünür fark oluşturacaktır.

elbette burdaki en öenmli unsur bu bd.iso denilen filmleri indirmek ve hdd fiyatlarının fırladığı şu günlerde bu yüksek boyutlu dosyaları arşivlemek için yüksek kapasitede hdd sahibi olmak.

evet o da sorun. bunları nasıl depolayacağız 40 film ile 2 tb doluyor.

yalnız 3d tv si olmayanlar icin bu cihazları almak su an icin mantıksız. cihazı alan 3d blu ray iso icin alıyor.

benim gibi en iyi goruntu arayanın yapması gereken heralde iso yu indirip, menu ekstra ıvır zıvırı cıkarıp kaliteyi dusurmeden mkv ye cevirmek yani kendim riplemek.
    tabii bunun icin de hicbir bilgim yok ama muhakkak yapılıyordur bir programla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caglar_sss -- 27 Şubat 2012; 16:09:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadays

bir de şunu gördüm daha 3d tv gelmedi eve 2d olarak kullanıyorum 3d bluray.isolar normal 2d olanlardan çok daha derin bir görüntü sunuyor yani tvsi 3d olmayanlar da bu cihazdan verim alabilir tabii diğer chipsetler sigma 8635-8643 ve realtek 1185 ve altı 3d bluray.iso oynatmadığı için bu kaliteyi kıyaslayamıyoruz ancak ilk defa cihaz alacaklar eğer menü konusuna takılmazlarsa arkadaşlarından aldıkları 3d bluray.isoları 2d tvlerinde gayet derinikli bir şekilde izleyebilirler normal hallerinden

Yukarıdakileri bir okuyun , faydalı olacaktır.
  • popcornhour üstadım Egreat R6S ne zaman stoğunuza girecek bellimi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gökhan44

popcornhour üstadım Egreat R6S ne zaman stoğunuza girecek bellimi?

bu hafta bekliyoruz.
  • Selam

Bluray profil 1 ve profil 2 de menülerde sorun varmıdır? Bilgisi olan

Dikkat etmemiştim ama özelliklerinde 8. madde sanırım profil 1 için

Other Features:
    1. Smart and small design, can play over 99% video file formats, resonable price
    2. LED Display
    3. Support 802.11N WIFI Network (Optional: Require Specified USB dongle.)
    4. DLNA Digital Media Streamer (PC/iPhone/Android cellphone/Tablet)
    Just take beautiful photos or shoot mini-movies with your iPhone/Andriod and share them on your HDTV in time through this player. Even you can stop or pause movies with your phone to control the movies on your HDTV.
    5. Support external eSATA/USB HDD / DVD ROM / BD ROM, USB disk, SD card etc.
    6. BD** / DVD Playback by connecting SATA BD/DVD-ROM
    7. DVD Playback & Navigation (Menu)
    8. BDMV(BD1.0) full navigation
    9. BT / Samba / UPnP Protocol / DLNA
    10. Internet Media Services: Youtube ,Youku, Picasa, Flickr ,RSS News, Weather, iRadio etc
    11. Integrated Web Browser***
    12. Powerful firmware update by Egreat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi labraxx -- 28 Şubat 2012; 10:53:21 >
  • Bu profil meselesi çok soruluyor.

Realtek 1185 Realtek 1186 işlemciler : Bluray Profil1 Full Menülü Gösterebilir.
    Sigma 864X işlemciler : Bluray Profil1 ve Profil2 yi Full Menülü gösterebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: popcornhour

Bu profil meselesi çok soruluyor.

Realtek 1185 Realtek 1186 işlemciler : Bluray Profil1 Full Menülü Gösterebilir.
    Sigma 864X işlemciler : Bluray Profil1 ve Profil2 yi Full Menülü gösterebilir.

Bilgilendirme için sağol son birşey sormak istiyorum

Fullmenu göstermez denilen sistemde altyazı ve dublaj dillerini değiştirebiliyormuyuz
  • Ürünler gelmiş. Az önce gittigidiyor sayfasında gördüm ve hemen siparişi verdim.
    İlk alan ben miyim acaba?
  • valla yuksel hocam daha ilanı yeni açıyordum , siparişi vermişsin :)
    evet ürünler geldi ancak , kargoya yarın verilecek.

http://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/egreat-r6s-gercek-3d-medya-oynatici-54067085

http://www.sanalpazar.com/Egreat-R6s-Gercek-3d-Medya-Oynatici__isp2876816

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sancak Bilgisayar -- 7 Mart 2012; 16:24:51 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.