Şimdi Ara

Egreat R6S (3D Bluray ISO Player) (255. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.090
Cevap
39
Favori
376.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Eskiden pcye bağlanıp dlna ile izliyordum. Uzun zamandır kullanmıyorum gerçi. Menüsünü bile unuttum ama kurcalarsaniz bulursunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Artık bu cihaz ve bu başlık resmen ölmüş.Bari YouTube uygulamasına bir çare bulunsaydı.Yok mu bu işi yapabilecek biri.Yoksa 300-400 yeni cihazlara vereceğiz.Ben sadece dizi-film izlemek için kullanıyorum.Torrentten download Edip 1080 izliyorum.

Önceden YouTube ta ne güzel çalışıyordu yazılım desteği kesilince kaldık ortada.

• Hey gidi efsane R6S

Atıl duran sorunsuz cihazımı isteyen olursa kumanda fiyatına devredebilirim. 75TL
  • R6S cihazım film oynarken film durdu,şu anda usb yi görmüyor,ne yapmam lazım?
  • egreat r6s cihazımı kullanmadığım için satıyorum.

75 tl, iletişim pm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beetleguese

egreat r6s cihazımı kullanmadığım için satıyorum.

75 tl, iletişim pm
    Biraz geç oldu ama sorayım neden satıyorsunuz acaba? Bunun yerine daha iyi cihazlar çıktımı. Ben 5 senedir kullanıyorum ve hala çok memnunum 100gb bluray bile sorunsuz oynatıyor. İnternet bağlantısı ile bir işim olmuyor sadece.
  • SULZER S kullanıcısına yanıt
    netflix e geçtiğimden beri artık torrent indirmek ile uğraşmıyorum. indirdiğim zaman da xbox ile izliyorum, media playerın yaptığı her işi yapıyor, eskiden altyazılı izlenmiyordu, onu da çözdüm. artık r6s nin yaptığından çok daha iyi iş çıkarıyor. kullanmadığım için satıyorum yoksa cihaz gerçekten iyi bir cihaz, alternatif olmasa satmazdım.
  • Zamanının güzel cihazdır r6s. Bende epey kullanmıştım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beetleguese

netflix e geçtiğimden beri artık torrent indirmek ile uğraşmıyorum. indirdiğim zaman da xbox ile izliyorum, media playerın yaptığı her işi yapıyor, eskiden altyazılı izlenmiyordu, onu da çözdüm. artık r6s nin yaptığından çok daha iyi iş çıkarıyor. kullanmadığım için satıyorum yoksa cihaz gerçekten iyi bir cihaz, alternatif olmasa satmazdım.
    Netflix çıktı mertlik bozuldu zaten :) Benim çok fazla film zamanim olmuyor arada indiriyorum çocuklarla izliyoruz baya iş görüyor. Çözünürlük kalitesi düşük kalsa bende değişirdim ama 3D film bile çok net izleniyor. Şimdilik devam bakalım :)

• Arkadaş lar bu cihaza ip TV yükleniyor mu.

• 
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.