Şimdi Ara

eGPU - notebookta harici masaüstü gpu kullanımı (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.391
Cevap
212
Favori
270.952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Laptop ekranından görüntü almak istiyorsanız nvidia kart almak zorundasınız. Nvidia ve intel optimus özelliği sayesinde laptop ekranından görüntü almanızı sağlıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tns1

Laptop ekranından görüntü almak istiyorsanız nvidia kart almak zorundasınız. Nvidia ve intel optimus özelliği sayesinde laptop ekranından görüntü almanızı sağlıyor

çok sağol hocam
  • tns1 kullanıcısına yanıt
    Saolun hocam kıyıcaz artık paraya :)

• Arkadaşlar bu dell adaptörü en ucuza nereden temin edebilirim 10 dolarlık falan buldumda 45 dolar kargo ücreti çıkıyor alan varsa bi link atabilir mi acaba

• Alqula kullanıcısına yanıt
    Kargo dahil 50 dolardan ucuza bulamazsınız büyük ihtimal. Bildiğimiz kadarıyla sadece fotoroman aldı

• Hmm anladım ozaman şöyle birşey daha sorayım ben 750ti takıcam daha üst bir ekran kartı takmıcam bunun için 100w lık normal uçlu bir adaptör kullanabilirniyim acaba bu konularda biraz cahilimde ondan herşeyi soruyorum

• 90w adaptör yetmesi lazım. Ama 120 alın işiniz garanti olsun.

• Hmm anladım hocam normal uçlu adaptör oluyorsa gerisi kolay teşekkür ederim

• ram işlemci ve hdd den tasarruf güzel ama macbook dışında yapmak işi boşa zora sokmak oluyor. hani 8gb ramli i5 veya i7 li bir laptop olmalı hatta harici de 21.5 inc birde monitör bulunmalı ki yapasın. Bunun dışında git masaüstü diz olayı başlıyor.

• elkarun E kullanıcısına yanıt
    elimizdeki 3-4 senelik i7-i5 dizüstüleri oyun oynanabilir hale getirmenin tek yolu
  • quote:

Orijinalden alıntı: elkarun

ram işlemci ve hdd den tasarruf güzel ama macbook dışında yapmak işi boşa zora sokmak oluyor. hani 8gb ramli i5 veya i7 li bir laptop olmalı hatta harici de 21.5 inc birde monitör bulunmalı ki yapasın. Bunun dışında git masaüstü diz olayı başlıyor.

aynen mönitör al ekran kartı al güç kaynagı al e gpu+yazılım al masaüstü toplamaya birşey kalmadı bende laptop kullanıyorum bu sistemi görünce çok heveslenmiştim ama hevesim kaçtı açıkcası kullananlarda deneme amaçlı kullanıp sonra satıyorlar genelde ama belli olmaz uyugun bir ekran kartı bulursam denerimde :)
  • birşey soracağım şu alet kaç aydır bir kitaplıkda duruyordu hiç ellenmedi sadece 2 ay önce yere 1.5 metre yükseklilten düştü dışında bir zarar yok içerdeki aletler zarar görmüşmüdür ? şu 5v girişten bağladım bir adaptör hiç ışık falan yanmadı yanmasımı gerekiyordu
  • erayss26 tr E kullanıcısına yanıt
    Support DC 12 volt power supply input interface type outer diameter 5.5MM, inner diameter 2.1MM, maximum power 150W

5.5mm-2.1mm lik soket. 12volt girişi. max 150w güç beslemesi yapabiliyorsunuz.

hangi akla hizmet 5v luk rastgele bir adaptör taktınız ki cihazı bozmamışsınızdır inş.
  • valla laptop adaptörü taktım bir tane bozulmuşmudur bozulduysa nerden anlarım
  • ona uygun adaptör taktığımızda nasıl bşr tepki veriyor ışık falan yanıyormu
  • elimde zaten ekran kartı yok ve pcye bağlamadım acaba ne epki vercek dedim hiçbir ışık falan vermedi tepki verdmedi bozulmuşmudur
  • denemeden bilemezsiniz. atx güç kaynağı takarak deneyin bi isterseniz. manuel olarak açılmasını sağlayın güç kaynağının.
  • quote:

denemeden bilemezsiniz. atx güç kaynağı takarak deneyin bi isterseniz. manuel olarak açılmasını sağlayın güç kaynağının.

Nvidia kart ile kullanılırsa ekstra monitöre gerek yok. Laptop ekrani ndan görüntü alabiliyoruz doğru mu anladım?

• 6.cadde kullanıcısına yanıt
    Laptobunuzda intel hd graphics varsa dediğiniz gibi laptop ekranını kullanabilirsiniz. %10 civari performans kaybınız olur

• quote:

Laptobunuzda intel hd graphics varsa dediğiniz gibi laptop ekranını kullanabilirsiniz. %10 civari performans kaybınız olur

Aynen dostum teşekkür ederim bilgi için. Evet Intel hd grafik var acerin i5li Intel hdli bi modelini aldiydim abime o da memnun kalmadı
    Ben buna gtx750ti takicam da anlamadığım şey laptopun monitör görüntü nasıl gidecek. Kartın dvi veya vgasina bağlamadan.??
    Bilgi verirsen çok sevinirim.

• 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.