Şimdi Ara

eGPU - notebookta harici masaüstü gpu kullanımı (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.391
Cevap
212
Favori
271.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ayarları kaydedeceksiniz. her açılışta egpu setup açılacak. kayıtlı ayarları uygulayacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tns1

ayarları kaydedeceksiniz. her açılışta egpu setup açılacak. kayıtlı ayarları uygulayacak.

yani ayarları bir sefer kaydedeceğim sonra hep kendisi açılırken uygulayacak değil mi hocam

Birde şunu sorayım hocam.Alacağım laptopta hem dahili hd ekran kartı hemde mxm slotlu harici ekran kartı varsa, ben harici ekran kartını söktüğümde cihaz kendi üzerideki intel hd ekran karı ile çalışır değil mi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sedat2934 -- 28 Eylül 2015; 22:58:10 >
  • abimin laptobunda tam olarak dediğiniz şey oluyor. mxm i söktüm. açtım. intel hd ile açıldı cihaz.

asus k55vm modeli olması lazım. gt630 ve 635m li modelleri vardı piyasada.

almayı düşünürseniz dikkat edin. k55 serisinin sadece 2 modelinde mxm var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tns1 -- 28 Eylül 2015; 23:57:39 >
  • uefi olmayan sistemler için rehber

uefi sistemler için rehber

yardımcı programlar için: TIKLA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tns1 -- 28 Eylül 2015; 23:57:00 >

• hocam bi konuşalım :D pm
  • Mac e kuran oldumu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • _Gamemaster_ kullanıcısına yanıt
    Aramızda yapan yok ama yabancı forumlar da çok fazla mac kurulumu yapan var.

http://forum.techinferno.com/
  • beyler acerin v3-772g versiyonunda desteklermi bu bilen varmı 4 nesil i7 li
  • techinfernoya baktım. yapan olmuş ama uğraştırmış.
  • quote:

techinfernoya baktım. yapan olmuş ama uğraştırmış.

ne gibi bi ugras hocam fotoromanın pcden varda bende kayacan dan aldım latop u yükselteyim diyorum tırstım hafif bahsedermisin biraz 780 ti baglayacagım :D
  • windows siyah ekranla açılıyormuş. falan filan. bi bakın techinferno'ya...
  • quote:

windows siyah ekranla açılıyormuş. falan filan. bi bakın techinferno'ya...

hocam 20 dakikadır arıyorum da bulamadım link alabilirmiyim zahmet olmazsa
  • quote:

http://forum.techinferno.com/diy-e-gpu-projects/2109-diy-egpu-experiences-%5Bversion-2-0%5D-518.html

hocam vazgeçtim almaktan sağolasın :D
  • tns1 kullanıcısına yanıt
    Hocam üye misiniz acaba ? Orda ikinci kez insan olduğunuzu kontrol edelim tarzında bir soru var ne yazıcaz oraya çözemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expo-9009 -- 13 Ekim 2015; 23:04:03 >
  • ilk başta bende yaparım diyordum ancak vazgeçtim bu sevdadan uğraşmak sıkıyor bir yerden sonra güzel bir sistem ancak geliştirilirse ve basitleşirse o zaman yapılır diye düşünüyorum
  • beyler 4 nesil i7 lerde veyatta 5 nesil i7lerde kullanıcak olan haber etsin olursa aynı modelden aalacagım :D
  • Beyler bu sistem retina macbook pro 13 için olur mu mağlum thunderbolt girişi de var ama thunderbolt chasis ler çok pahalı onerebileceginiz bi sistem var mıdır? Macbookda bootcamp ile windows 10 vardır

• furknguler kullanıcısına yanıt
    Thunderbolt girişi varken başka çözüm aramayın. Paraya kıyıp akitio alın

• beyler sizce gtx 780 mi alsam yoksa r9 290x mi acer v3 571 e baglamak için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OznBzt -- 20 Ekim 2015; 18:25:47 >
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.