Şimdi Ara

Egitimden muaf olur muyum ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2
Cevap
0
Favori
422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ayak parmağımda kist şüphesiyle 2016 nisan ve ekimde iki kere biyopsi oldum patoloji sonuçlarında ne olduğu belli değil temiz deniyor. Ama ameliyatlar sonrası daha da kötü oldu ve iyileşmiyor sürekli ağrıyor kosamiyorum parmaği hareket ettiremiyorum. Hergun ağrı kesici ile duruyorum parmak şiş duruyor röntgenlerde de belli oluyor kemikte sorun oldugu. Ağustosta muayene oldum sevk istedim ama gataya değilde ameliyat olduğum hastaneye. Onlarda birşey bilmiyor bilgisayardan bakıp elverişli dedi. Ve şubeye götüreceğim kağıda iyi huylu tümör diye yazmışlar. Şimdi Kasım'da askere gideceğim nasıl olacak sürekli ağrı kesici kullanmak zorundayım koşamıyorum parmak şiş her ayakkabıyı giyemiyorum botu nasıl giyecem. Giderken mr sonuçlarımı röntgenleri biyopsi sonuçlarını götürüyüm mü. Röntgen cd lerini alırlar mı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Birliğe gittiğinde revir çıkartırlar durumunu anlat hastaneye sevk verirler koşmana engel derlerse rapor verirler sporda koşmazsın diğer spor faaliyetlerini yaparsın. Fakat bot olayı bilemiyorum bot giyemeyecek kadar kötüyse askere almamaları lazım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.