Şimdi Ara

EĞER KIVANÇ TATLITUĞ LİSE ARKADAŞINIZ OLSAYDI (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
5
Favori
10
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ares

quote:

Orijinalden alıntı: The@Thing

Kedi ciğer olmasın be abi gerek yok... Adamın tipi güzel ünlü olmasa bile her 10 kişiden 7'si bakar erkeklerde dahil...
    Gençlik yıllarında bir fotoğrafını buldum mesela o yıllarda bu adamın dışarda gezdiğini üni okuduğunu düşün.

Gençlik yıllarından falan buldum demiş, bırak yeme bizi basbayağı arşivden çıkarmışsın resmi...

• quote:

Orijinalden alıntı: Alper

Kıvanç Tatlıtuğ ile okul arkadaşyım. bknz. Kültür Üniversitesi Uzaktan gördüm 1-2 kez.

Barb in numarayi istesene usta.Kac senelik faniyiz anlasin halimizi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deis Gorte Ezhcki

quote:

Orijinalden alıntı: Big Sight

quote:

Kıvanç gerçekten yakışıklı bi erkek onu yakışıklı yapanda davranışları vesaire burak ayriyetten öyle ama 2013 teki best of dan çıkan burak çelik ve Ekin Mert Daymaz bunlar daha toy olduğu için adı duyulmamış insanlar bunlarla bi sokağa çıkın bakın neler oluyor 2014 e katılacak tanıdığım bi çok isim var 2014 de daha iyi mankenler çıkacağıda ayrı bi olay zira boy sınırı 1.80 e indirildi ajanslar deli gibi yarışmacı arıyor eğer kendinize güveniyorsanız sizde katılın jurinin bir kere görmesi yeter zaten 1. veya 2. olmanıza gerek yok o ortamda bulunan bütün insanlar ajans çalışanı olduğu için bünyesine insan katmak için götlerini yırtıyorlar.

Hocam nereye başvuru yapıyoruz?

http://bestmodelturkey.com/index.php?option=com_content&view=article&id=81&Itemid=200

Buyrun burdan gerekli açıklamayı öğrenebilirsiniz eğer kendinize güveniniz varsa kesinlikle başvurun arkadaşlar boyunuz 1.80 bile olsa katılın şansınızı deneyin 1.68 boyla ben armaninin çekimlerine katılan çocuk tanıyorum

Hocam boy sıkıntı değil asıl sıkıntım kilo 60 kiloyum ve vücut yok.

• Bence ünlülerin arasında en adam akıllı olan kıvanç tatlıtuğ.Neden diye sorarsanız diğer ünlüler hergün magazin programlarında şov yaparken yada hergün uyuşturucu kullanmaktan gözaltına alınırken bu adam evde pijamasıyla bu ş*refsizleri izliyor.ADAMSIN KIVANÇ
  • Zamanında Kıvanç ve Burak Özçivit ile aynı ortamda bulunmuştum. İkisi de bu alemde ki en delikanlı adamların başında gelir. Yakışıklılık olarak yiğidi öldürün hakkını yemeğin. İkiside Türkiye şartlarına göre üst seviye erkekler.
  • quote:

quote:

quote:

Kıvanç gerçekten yakışıklı bi erkek onu yakışıklı yapanda davranışları vesaire burak ayriyetten öyle ama 2013 teki best of dan çıkan burak çelik ve Ekin Mert Daymaz bunlar daha toy olduğu için adı duyulmamış insanlar bunlarla bi sokağa çıkın bakın neler oluyor 2014 e katılacak tanıdığım bi çok isim var 2014 de daha iyi mankenler çıkacağıda ayrı bi olay zira boy sınırı 1.80 e indirildi ajanslar deli gibi yarışmacı arıyor eğer kendinize güveniyorsanız sizde katılın jurinin bir kere görmesi yeter zaten 1. veya 2. olmanıza gerek yok o ortamda bulunan bütün insanlar ajans çalışanı olduğu için bünyesine insan katmak için götlerini yırtıyorlar.

http://bestmodelturkey.com/index.php?option=com_content&view=article&id=81&Itemid=200

Buyrun burdan gerekli açıklamayı öğrenebilirsiniz eğer kendinize güveniniz varsa kesinlikle başvurun arkadaşlar boyunuz 1.80 bile olsa katılın şansınızı deneyin 1.68 boyla ben armaninin çekimlerine katılan çocuk tanıyorum

1.68 ile Armani çekimlerine nasıl katıldı? Çekimden kasıt nedir bu arada? Markafoni için falan mı? Biraz açarsan sevinirim.

Bu arada Mark Wahlberg'de 170-173 civarı bir adam , Calvin Klein iç çamaşırı reklamlarında oynuyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GOGOMEZ

Kıvanç Bildiğin Rizeli tipi var sarı saç mavi göz git Rizeye tonlan kıvanca benziyen arkadaşım var bu denle abartılması aşkı memnun dizisinden sebeb,sıradan normal bir vatandaş olsa fiziğinden prim yapar ama öyle kimsede ölüp bitmezdi Kıvanç Brad pıtt,Davıd beckham,Leonardo dıcaprıo değil hoş..

hay ağzına sağlık;

EĞER KIVANÇ TATLITUĞ LİSE ARKADAŞINIZ OLSAYDI

şu adamın şimdi eşi benzeri yok mu yani, o kadar mı yakışıklı, geçiniz, kıvança süper yakışıklı diyorsanız sizin mantığa göre Justin Bieber da gelmiş geçmiş en yakışıklı insan olmalıydı.
  • yapmayın ya türkiyede şu adamdan yaşıkışlı adam varsa söyleyin

• Karizma >>>>>>>>tip

• quote:

Orijinalden alıntı: Ares

quote:

Kedi ciğer olmasın be abi gerek yok... Adamın tipi güzel ünlü olmasa bile her 10 kişiden 7'si bakar erkeklerde dahil...
    Gençlik yıllarında bir fotoğrafını buldum mesela o yıllarda bu adamın dışarda gezdiğini üni okuduğunu düşün.

Gençlik yıllarından falan buldum demiş, bırak yeme bizi basbayağı arşivden çıkarmışsın resmi...

Hocam google'a yaz çıkıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feel Me

quote:

quote:

quote:

1.68 ile Armani çekimlerine nasıl katıldı? Çekimden kasıt nedir bu arada? Markafoni için falan mı? Biraz açarsan sevinirim.

Bu arada Mark Wahlberg'de 170-173 civarı bir adam , Calvin Klein iç çamaşırı reklamlarında oynuyordu.

Bildiğin 3 tane fotosunu çektiler koydular nete sadece tipi değişik diye harbidende değişik bi tipi var zaten armani csa nın kollarının hepsinin mankenlerine bakarsan tipleri çok değişik 6 bin tl de ödeme yaptılar.
  • Kıvanç'la Tuncel Kurtiz'in cenazesinde yan yanaydık. Kenan İmirzalıoğlu, Halit Ergenç de yanımızdaydı zaten. Herkes elinde kamera çekmekten bir hal olmuştu. Kenan ve Halit gerçekten karizmatik, ışığı olan kişiler. Aynı şekilde Cansu Dere'de hoş bir kadın.

Aynı şeyi Kıvanç için söylemeyeceğim. Sarı bir insan zaten. Kaşlar vs. Televizyondakiyle alakası yok. Yakından gören 1-2 kişinin de kendi aralarında konuşmalarına da şahit oldum. Televizyondaki ile alakası yok diye. Adam oldukça fotojenik.

2 gün önce de bozcaadadaydım orada da çekim varmış. Engin Akyürek, Farah Zeynep Abdullah ile karşılaştım. Filmleri varmış sanırım sonradan netten baktım. Farah Zeynep Abdullah'ı görünce şok oldum zaten. Televizyondaki görünen haliyle alakası yok. Zaten ilk gördüğümde adalı bir kız zannettim sonra dikkatli bakınca anladım. Sap sarı bir kız, ufak suratlı, uzun boylu ve fiziği düzgün oldukça. Ama öyle ahım şahım güzel bir kız değil, hatta normal bi kız.

Kısacası aranızda oyunculuk yeteneği olan ve algısı, bilinci açık kişiler varsa (onlar bu dediğimi anlayacaktır) gidip oyunculuk eğitimi alın bir ünlüden daha sonra da bu sektöre atılın. Gerçekten şu an cesareti olup, eline yüzüne bakılan herkes bu sektöre atıyor kendisini. Boşuna Kıvaç vs. diye yüceltmeyin.

Kimse olmayınca haliyle ellerinde olanı Kıvanç olarak piyasaya sunuyorlar.
  • Beyler kivanc yakisiklimi degilmi meselesi degil, yanlis yorumlar yapmayin, sadece kivanc normal bi adam olsa siz bile lan ne yakisikli bi arkadasim var dermiydiniz yada ne biliyim okulunuzdaki kizlarin cogu ona cikma teklifi edermiydi, kisaca bu ilgiyi neye borclu

• Beyler Çagatay Ulusoy ile arkadaş olan falan yok mu birazda o anlatsın çok özeniyorum herife

• quote:

Orijinalden alıntı: DannyWaLker

Peki ya Murat Dalkılıç ?

ama yine de ccc murat dalkılıç reyiz ccc

Ilık.avi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Feel Me

quote:

quote:

quote:

Bildiğin 3 tane fotosunu çektiler koydular nete sadece tipi değişik diye harbidende değişik bi tipi var zaten armani csa nın kollarının hepsinin mankenlerine bakarsan tipleri çok değişik 6 bin tl de ödeme yaptılar.

kim
  • quote:

Orijinalden alıntı: pixelboy

Beyler Çagatay Ulusoy ile arkadaş olan falan yok mu birazda o anlatsın çok özeniyorum herife

Çağatay ile aynı spor salonundaydık zamanında yaptı 6 aylık kür bastırdı gitti best of modele ışığı gördüler çocukta tamam bu sonrası çatır çatır geliyor zaten ilk geldiği zamanı hatırlıyorum medcezirdeki çirkin hali varya ondan daha beterdi sivilceler falan filan zayıf incecik dal gibi çocuktu şimdi zebellah olmuş bilakis hepsi aynı arda hacıoğlu olsun burak çevik olsun hepsi maalesef hormon takviyesi cilt uzmanları estetik falanlar filanlar doğal olan bir adam var oda kenan imirzalıoğlu ondan daha klas bi adamla karşılaşmadım ben allah bozmasın..
  • Ne yazık ki ortaokul ve lisede de en yakın arkadaşlarım Kıvanç gibiydiler. Allahtan çok ortamlara akmadık. Aktığımız zamanlarda bunlar götürüyordu kızları. Neyse ki dershanede yok böyle biri.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hunhar adam

Hocam dediginiz illa dogru, allah vergisi var ama sonucta yapilan bakimlar, makyajlar, kendi yaptigi sporu, surekli fit kalmasi, muhtesem giyinmesi de bu sohrette etken. Ama ne biliyim meshur olmasa, oyle sokakt goren kizlari bayiltmaz.yani millet bi bakar en fazla.

Hocam inanmazsınız ama günde 10 yada 15 kızla otobüste v.s gülüşüyorum hani tanışsam işi bitiricem neredeyse tipimde ortalamadır avatardaki benim işte... Tip önemli hemde çok ve el kol hareketleri de...

Ama kıvança her türlü bakarlar hatta ona kızlar teklif eder

• Bence de karizmatik birisi.Acaba kendisiyle evlenmek isteyen kaç milyon kız vardır Türkiye'de
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.