Şimdi Ara

EĞER KIVANÇ TATLITUĞ LİSE ARKADAŞINIZ OLSAYDI (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
5
Favori
10
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: EdwardElric_

aynı ünide aynı bölümdeyik

bölümdeydik derken ya senin ya onun okulu bitti.benim bildiğim kültür de okuyo.

neyse konuya dönelim.beyler forumda daha önce anlatmıştım.konuya uygun. lise 1 e başladım.bi çocuk vardı hani uzun tipler arkada toplanır ya.çocuk daha ilk günden ilgiyi çekti.lise 3 ten bakın aynı koridordaki sınıfları demiyorum.lise 3 ten kızlar gelip aa bak bu diye gösteriyolardı.inanılmaz kıskanılıcak bi durum emin ol.bi kantine çıkıyoduk benim özgüven yerlerde.karşımızdan gelen kız grup salak salak yüzüne sırıtarak geçiyo.yemeğe kaçtığımızda kaç kere kızlar arkasından bağırdı.

demek istedğim bu gibi adamlar zaten hep ilgi çekiyo.ve o yola itiliyo.çevresinde genelde herkes manken fotomodel olmalısın gibi önerilerde bulunuyo.kıvança da hep demişler zaten manken olmalısın diye.çünkü bu tipler ortamda ve yolda gerçekten aşırı dikkat çekiyo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: magyar

Adamın tüm okul arkadaşları Konu Dışında toplanmış.

• Kıvanç Bildiğin Rizeli tipi var sarı saç mavi göz git Rizeye tonlan kıvanca benziyen arkadaşım var bu denle abartılması aşkı memnun dizisinden sebeb,sıradan normal bir vatandaş olsa fiziğinden prim yapar ama öyle kimsede ölüp bitmezdi Kıvanç Brad pıtt,Davıd beckham,Leonardo dıcaprıo değil hoş..
  • quote:

Orijinalden alıntı: GOGOMEZ

Kıvanç Bildiğin Rizeli tipi var sarı saç mavi göz git Rizeye tonlan kıvanca benziyen arkadaşım var bu denle abartılması aşkı memnun dizisinden sebeb,sıradan normal bir vatandaş olsa fiziğinden prim yapar ama öyle kimsede ölüp bitmezdi Kıvanç Brad pıtt,Davıd beckham,Leonardo dıcaprıo değil hoş..

+1
    Tamam yakisikli, allah var ama bi dicaprio yada pitt degil. Burak Ozcivit bana gore kivanctan yuz guzelligi olarak kat kat ustun bir erkek, tartismasiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunhar adam

quote:

Kıvanç Bildiğin Rizeli tipi var sarı saç mavi göz git Rizeye tonlan kıvanca benziyen arkadaşım var bu denle abartılması aşkı memnun dizisinden sebeb,sıradan normal bir vatandaş olsa fiziğinden prim yapar ama öyle kimsede ölüp bitmezdi Kıvanç Brad pıtt,Davıd beckham,Leonardo dıcaprıo değil hoş..

+1
    Tamam yakisikli, allah var ama bi dicaprio yada pitt degil. Burak Ozcivit bana gore kivanctan yuz guzelligi olarak kat kat ustun bir erkek, tartismasiz.

Burak özçivit yakışıklı adam harbiden öyle,Kıvaç abartıldı ama şuda bir gerçek kıvançtaki oyunculuk hiç birinde yok kıvanç kendini baya yetiştirdi ama tip konusunda burak daha üstün
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ken Block43

hayır olmazdı kanka ayrıca o kıvanç'a aşırı sinirliyim elimde olsa öldürecek durumdayım benim hatunla reklam filmi çekmiş ya la

onunla sevgiliymis bide kardeş ben de sövdüm

• Kıskananlar gelmiş la kıskanmayın adamı
  • kıvanç kim la tamam adam yakışıklıda burak özçivit 1000 kat daha yakışıklı bu adamdan millet abartıyor
  • Bir akşam ofisten çıkıyoruz. Paydos etmişiz. Bizim sekreter önde, bende arkasından merdivenlerden iniyoruz. Sekreter benden yaklaşık 15 basamak kadar önden gidiyodu. Neyse kapıyı açtı dışarı çıktı. 2 saniye sonra bir çığlık koptu!!! İçeri kaçtı, duvara yaslandı ve "Allah ımmmm ayyyyy!!!! Ay inanmıyorum aaaaa!!!!!!" diye bas bas bağırmaya başladı. Dedim noldu kızım hayırdır? "KIVAAAAAAAANÇÇÇÇÇÇ KIVAAAAANÇÇÇÇÇÇ" dedi. Ya dedim iyi misin neler oluyor? Dışarı bi çıktım, kıvanç tatlıtuğ karşı kaldırımda birisiyle konuşuyordu. Neymiş efendim, bizim sekreter onun yakışıklılığını görünce kendinden geçmiş.

İnsanlığımdan utanıp evime gittim bende.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hug

Bir akşam ofisten çıkıyoruz. Paydos etmişiz. Bizim sekreter önde, bende arkasından merdivenlerden iniyoruz. Sekreter benden yaklaşık 15 basamak kadar önden gidiyodu. Neyse kapıyı açtı dışarı çıktı. 2 saniye sonra bir çığlık koptu!!! İçeri kaçtı, duvara yaslandı ve "Allah ımmmm ayyyyy!!!! Ay inanmıyorum aaaaa!!!!!!" diye bas bas bağırmaya başladı. Dedim noldu kızım hayırdır? "KIVAAAAAAAANÇÇÇÇÇÇ KIVAAAAANÇÇÇÇÇÇ" dedi. Ya dedim iyi misin neler oluyor? Dışarı bi çıktım, kıvanç tatlıtuğ karşı kaldırımda birisiyle konuşuyordu. Neymiş efendim, bizim sekreter onun yakışıklılığını görünce kendinden geçmiş.

İnsanlığımdan utanıp evime gittim bende.

Yeni sekreter bakin bence
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hunhar adam

quote:

+1

Burak özçivit yakışıklı adam harbiden öyle,Kıvaç abartıldı ama şuda bir gerçek kıvançtaki oyunculuk hiç birinde yok kıvanç kendini baya yetiştirdi ama tip konusunda burak daha üstün

aynen ama bence adamda oyunculukta yok burak 1000 basar
  • quote:

Orijinalden alıntı: The@Thing

Kedi ciğer olmasın be abi gerek yok... Adamın tipi güzel ünlü olmasa bile her 10 kişiden 7'si bakar erkeklerde dahil...
    Gençlik yıllarında bir fotoğrafını buldum mesela o yıllarda bu adamın dışarda gezdiğini üni okuduğunu düşün.

EĞER KIVANÇ TATLITUĞ LİSE ARKADAŞINIZ OLSAYDI

Gençlik yıllarından falan buldum demiş, bırak yeme bizi basbayağı arşivden çıkarmışsın resmi...

• quote:

Orijinalden alıntı: Hidroian

Bu Kıvanç Tatlıtuğ niye bu kadar abartılıyor onu da anlamış değilim. Tamam yakışıklı olmasına yakışıklı Allah var yukarda lakin, Mehmet Günsür bile bu adamdan daha yakışıklı ve karizmadır bence.

aynı düşünüyoruz

Bir de vucut iyi şimdi laf demiyeyim ama kıvancı her gördüğümde kafasını kesse daha yakışıklı olur diyorum
  • Kıvanç gerçekten yakışıklı bi erkek onu yakışıklı yapanda davranışları vesaire burak ayriyetten öyle ama 2013 teki best of dan çıkan burak çelik ve Ekin Mert Daymaz bunlar daha toy olduğu için adı duyulmamış insanlar bunlarla bi sokağa çıkın bakın neler oluyor 2014 e katılacak tanıdığım bi çok isim var 2014 de daha iyi mankenler çıkacağıda ayrı bi olay zira boy sınırı 1.80 e indirildi ajanslar deli gibi yarışmacı arıyor eğer kendinize güveniyorsanız sizde katılın jurinin bir kere görmesi yeter zaten 1. veya 2. olmanıza gerek yok o ortamda bulunan bütün insanlar ajans çalışanı olduğu için bünyesine insan katmak için götlerini yırtıyorlar.
  • Aşırı güzel bulduğunuz mankenlerden güzel kızlar var çevremde, aynı şekilde Kıvançmış, Burakmış falan gibi yakışıklı dediklerinizden de yakışıklısı var dışarda, abartılacak bir şey yok, ünlü olduğu için kızlar gurur yapmıyor, normalde hiçbir kız bu adamı görünce KIVANÇÇ diye bağırmaz, he her kız keser orası ayrı, ama bu reaksyonu sadece Kıvanç almıyor.
  • yakışıklılık kusursuz olmak demek değildir, tüm kusurlara rağmen bütününde çekicilik varsa işte o adam yakışıklıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deis Gorte Ezhcki

Kıvanç gerçekten yakışıklı bi erkek onu yakışıklı yapanda davranışları vesaire burak ayriyetten öyle ama 2013 teki best of dan çıkan burak çelik ve Ekin Mert Daymaz bunlar daha toy olduğu için adı duyulmamış insanlar bunlarla bi sokağa çıkın bakın neler oluyor 2014 e katılacak tanıdığım bi çok isim var 2014 de daha iyi mankenler çıkacağıda ayrı bi olay zira boy sınırı 1.80 e indirildi ajanslar deli gibi yarışmacı arıyor eğer kendinize güveniyorsanız sizde katılın jurinin bir kere görmesi yeter zaten 1. veya 2. olmanıza gerek yok o ortamda bulunan bütün insanlar ajans çalışanı olduğu için bünyesine insan katmak için götlerini yırtıyorlar.

Hocam nereye başvuru yapıyoruz?

• İlgili olurlardı muhtemelen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stefansalvatore

quote:

Orijinalden alıntı: EdwardElric_

aynı ünide aynı bölümdeyik

bölümdeydik derken ya senin ya onun okulu bitti.benim bildiğim kültür de okuyo.

neyse konuya dönelim.beyler forumda daha önce anlatmıştım.konuya uygun. lise 1 e başladım.bi çocuk vardı hani uzun tipler arkada toplanır ya.çocuk daha ilk günden ilgiyi çekti.lise 3 ten bakın aynı koridordaki sınıfları demiyorum.lise 3 ten kızlar gelip aa bak bu diye gösteriyolardı.inanılmaz kıskanılıcak bi durum emin ol.bi kantine çıkıyoduk benim özgüven yerlerde.karşımızdan gelen kız grup salak salak yüzüne sırıtarak geçiyo.yemeğe kaçtığımızda kaç kere kızlar arkasından bağırdı.

demek istedğim bu gibi adamlar zaten hep ilgi çekiyo.ve o yola itiliyo.çevresinde genelde herkes manken fotomodel olmalısın gibi önerilerde bulunuyo.kıvança da hep demişler zaten manken olmalısın diye.çünkü bu tipler ortamda ve yolda gerçekten aşırı dikkat çekiyo.

bölümdeydik demedim, ben de kültürdeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Big Sight

quote:

Orijinalden alıntı: Deis Gorte Ezhcki

Kıvanç gerçekten yakışıklı bi erkek onu yakışıklı yapanda davranışları vesaire burak ayriyetten öyle ama 2013 teki best of dan çıkan burak çelik ve Ekin Mert Daymaz bunlar daha toy olduğu için adı duyulmamış insanlar bunlarla bi sokağa çıkın bakın neler oluyor 2014 e katılacak tanıdığım bi çok isim var 2014 de daha iyi mankenler çıkacağıda ayrı bi olay zira boy sınırı 1.80 e indirildi ajanslar deli gibi yarışmacı arıyor eğer kendinize güveniyorsanız sizde katılın jurinin bir kere görmesi yeter zaten 1. veya 2. olmanıza gerek yok o ortamda bulunan bütün insanlar ajans çalışanı olduğu için bünyesine insan katmak için götlerini yırtıyorlar.

Hocam nereye başvuru yapıyoruz?

http://bestmodelturkey.com/index.php?option=com_content&view=article&id=81&Itemid=200

Buyrun burdan gerekli açıklamayı öğrenebilirsiniz eğer kendinize güveniniz varsa kesinlikle başvurun arkadaşlar boyunuz 1.80 bile olsa katılın şansınızı deneyin 1.68 boyla ben armaninin çekimlerine katılan çocuk tanıyorum
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.