Şimdi Ara

EGEA'yı eleştirme ( Ana Konu) (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
613
Cevap
7
Favori
41.763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
135 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lojistisyen

38 bin satılınca satılmış olmuyor mu ?

Polonya almanya italya belçika. Polonya ve italyada epey var.

Diğer ülkelerde isterse 2 tane satsın sedan, sonuçta avrupaya ihraç edilen bi arac hb ve sw gibi. Makyajlı kasada cross gelmesiyle beraber sedanı çekerler belki bazı ülkelerden. Avrupa insanı sedan sevmez zaten.

almanya'da çok az sattığını biliyorum, rakamları görmüştüm bir yerde. polonya'da satması normal, fakir bir ülke. belçika'yı bilemiycem. sonuç olarak az satıyor. fiat 500 satıyor bütün avrupa'da. başka satan bir modeli yok zaten.

• beyinsis B kullanıcısına yanıt

Yani polonya görece fakir tabi avrupaya göre.

Eğlence ve gece hayatı için avantajlı, isteyene tavsiye ederim, 9 lira olan euro yerine 2 lira olan zloty hoş oluyor. EGEA'yı eleştirme  ( Ana Konu) 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

38 bin satılınca satılmış olmuyor mu ?

Polonya almanya italya belçika. Polonya ve italyada epey var.

Diğer ülkelerde isterse 2 tane satsın sedan, sonuçta avrupaya ihraç edilen bi arac hb ve sw gibi. Makyajlı kasada cross gelmesiyle beraber sedanı çekerler belki bazı ülkelerden. Avrupa insanı sedan sevmez zaten.

Avrupada station wagon araçlar çok tutuluyor. Avrupada ki İkinci el sitelerine giriyorum 1-sw 2-hb versiyonlar çok var ama sedanlar pek yok

• Aracın urban modelinde jant ve metalik boya opsiyonelmiş ! yani urabana o kadar para verince jantla metalik renge ayrıca para vermekte garip geldi.

• Psa grubu kullanıcıları niye Egeayı yerden yere vuruyosunuz la. Daha dün PSA ile FCA birleşmedi mi? Hepimiz gardaşık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ne_demek

Aracın urban modelinde jant ve metalik boya opsiyonelmiş ! yani urabana o kadar para verince jantla metalik renge ayrıca para vermekte garip geldi.

Maalesef, katalogtaki stil jantlar, yeni nesil jant kapağı..

• ne_demek kullanıcısına yanıt

Bütün markalar buna döndü maalesef yıllar önce vw alanlarla metalik boya farkı verdikleri için dalga geçerdik renault da katıldı ,sonra toyota honda da katıldı galiba emin değilim

Metalik boya full donanımlarda bile opsiyonel neredeyse tüm markalarda

Egea da urbanda alaşım jant sadece sedanda standart değil HB/Cross ve SW de standart

• Hepsi VAG lobisi yüzünden. Öyle olmasa Egea'ya MC20 motoru da takıp muhteşem bir otomobil yapacaklardı...

• Otomatiğini bekleyen bayağı var uygun motor ve fiyat seçenekleri ile gelirse kaçırmam herhalde
  • Urbanın led farları çok hoşuma gitti. Easy için düşünüyorduk ama urbana döndük bakalım hayırlısı EGEA'yı eleştirme  ( Ana Konu) 

• EGEA'yı eleştirme  ( Ana Konu)

Uzun zamandır kafamı kurcalayan yeni 2021 Egea alma fikrim net bir şekilde hayır oldu .
    Bayide eski yeni araçlar arka,yan ve iç olarak aynı ön taraf ufacık değişiklik .2020 de 105 bin TL ile başlayan Egea makyajlanan psikolojisi ile Şuan 131.000 TL

Alınacaksa urban alınır diyenler için 153.000 TL

Hiç bir cazip tarafı yok gibi üstüne 1.4 motor

Şuan tek tutulur cross modeli var oda street paket 156.400 TL onuda almak İçin 2 zam yersiniz sırada beklerken .

Urganı zaten 170.000 TL denk geliyor o zaman otomatik clio turbo motorla daha makul kalıyor .Zaten bu fiyatlara daha tok 2017-2018 arabalar mevcut .

Kısaca bana göre artık hesaplı olmaktan çıkmıştır Egea

• JrFuKi J kullanıcısına yanıt

Ben sıradayım aslında senin dediğini düşünmüyor değilim. 2021 urban için yazıldım ama 20 25 bin düşüğe 2020 urban almak aklımı kurcalamıyor değil. Az para değil sonuçta.

Tercih sizin çok büyük farklar göremedim

Ben gündüz led farlarına tav oldum hocam EGEA'yı eleştirme  ( Ana Konu) 

Urban için led far sizin için önemliyse geçilir fakat Easy de değişen ön tampın altı ve içeride klima tuşları o kadar tabi 131.000 TL yerine 115 civarına bulunursa 0 1.4 2020 alınır yoksa mantıksız 131.000 yerine gidip galeriden 125.000 bine falan almak

1,4 easy 2020 ler 1 adet 125 6 adet 130 ve üstü var şuan galerilerde. urban 2020 ler 145-155 arası hocam. Bir fark kalmamış. Şuan baktım sarı sitedeki galericilere. Ekstra hava yastıklarıda var urbanda easy e göre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ne_demek -- 27 Ocak 2021; 10:48:42 >
  • Bayilerde 1.4 easy varmı arkadaşlarr
  • iyiki 2021 modelini beklemeyip almışım hiç bir fark yok. 1.0 motor çok pahalı geldi.

• 2018 f30lar ilanlarda 600 bin tlyi buldu EGEA'yı eleştirme  ( Ana Konu)  yakında herşey trilyonla satılacak.

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.