Şimdi Ara

EGEA'yı eleştirme ( Ana Konu) (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
613
Cevap
7
Favori
41.753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
135 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Otomatiklerin hepsi yılın son çeyreğinde üretime geçecek.

En iyi ihtimal Kasım gibi bayilerde görebiliriz ancak Aralık kesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beyazdiş20

Bayilerde 1.4 easy varmı arkadaşlarr

Her türlüsü var fakat sıraya yazılmak gerekiyor. Bazı bayiler easy getirmiyor bile urban getiriyor sadece araştırmak lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: alfa-x

Cross Benzinli otomatiğe talep olacağı belli ama adamı (drektör) sanki bir güç engelliyor.

Markalar aralarında anlaşıyormudur nedir?

O kadar sıkıştırdılar ama bakıyoruz-araştırıyoruz bile diyemedi herif ya. Acıyasım geldi, sesinde bir çaresizlik vardı sanki.

Egea sedan satışlarını baltalamasından mı korkuyorlar acaba 😳.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ESER14 kullanıcısına yanıt
    Türkiye Fiat başındaki adama pazara çıkar 10 kilo limon ver satamaz adamın başarısından bu kadar satmıyor ucuz olduğu için satıyor benzinli otomatiği bitirdi makyajla da dizel otomatiği
  • ESER14 kullanıcısına yanıt

Niye kessin,sedanda otomatik çok satar.

Ama şu tespitde ilginçti Avrupa'da otomatik satışları b ve c segmentte %20 dedi

İşte milli olsa kararları kendileri alacak ve Avrupa'da bile daha çok satar

Bu araç sırf ucuz diye satılsa Çin'in daha ucuz araçları var

Tofaş da iyi iş yapıyor öyle olmasa bu araç hem burada hem Avrupa'da başarılı olmazdı Volvo Saab başarısız oldu satıldı meselaEGEA'yı eleştirme  ( Ana Konu) 

• quote:

Orijinalden alıntı: MÜŞAVİR

Ben de HB Egea var, ön yolcu paspasının altında kapak var (ne için olduğunu bilmiyorum), o kapağı açıp bakmıştım bir kez, 2 cm kadar kalınlığı olan beyaz bir malzeme var. 4 cm yoktur kesinlikle ve aklımda kaldığı kadarıyla süngerden ziyade şu beyaz eşyaların etrafındaki köpüğe benziyordu, yanlış hatırlamıyorsam tabi.

Alıntıları Göster

Arkadaşlar bugün aklıma geldi, bahsettiğim yerin fotoğrafını çektim. 2,5 cm kadar kalınlığı olan, sünger desem değil, köpük desem değil, süngerimsi böyle daha çok izocam gibi bir malzeme.

Ek: Kapağın olduğu bölümde de aracın şasi numarası yazılı imiş.

EGEA'yı eleştirme  ( Ana Konu)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MÜŞAVİR -- 3 Şubat 2021; 9:26:53 >

• MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt

Akşam ben de bakayım sedanda ne var diye EGEA'yı eleştirme  ( Ana Konu) 

• quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

Akşam ben de bakayım sedanda ne var diye  

Hadi bakalım, çok merak ediliyordu HB-Sedan farkı ne diye, bakalım taban malzemesinde ne fark var ya da var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: MÜŞAVİR

Hadi bakalım, çok merak ediliyordu HB-Sedan farkı ne diye, bakalım taban malzemesinde ne fark var ya da var mı?

Alıntıları Göster

Malzemede fark var.

Bende HB ve sedan var, gerçi sedan 2018 model belki ondan da olabilir fakat HB'nin yol gürültüsü daha az kesinlikle.

En başından hiç sizinki gibi bi kapak yok, taban halısına kesik atmışlar sadece, bi elimle orayı tutmak zorunda kaldım EGEA'yı eleştirme  ( Ana Konu) 

Sünger var ama daha ince,

EGEA'yı eleştirme  ( Ana Konu)

• quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

En başından hiç sizinki gibi bi kapak yok, taban halısına kesik atmışlar sadece, bi elimle orayı tutmak zorunda kaldım  

Sünger var ama daha ince,

Taban keçesi de farklı gibi göründü fotoğraftan. Yalıtım malzemesi de aynı değil gibi görünüyor. Hem ince hem farklı bir dokusu var gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MÜŞAVİR -- 3 Şubat 2021; 20:37:20 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Evet hb/sw kasada daha iyi bi taban halısı olduğunu okumuştum.

Bu malzeme yumuşak, sünger bildiğimiz. Sizdeki daha sert birşeye benziyor.

• Araç geldi. Bir eleştiride ben yapayım. Araç urban paket şuan 15 km de. Yolda sessiz sakin gidiyor. 100 km hıza çıktım en fazla. İnanır mısın aracın içine ses gelmiyor :) Benim için inanılmaz konforlu bir araç. Led farlar çok yakışıklı olmuş. Arka stoplar da led onlarda şık. Tableti de yeterli. Boya koruma var ve camlar film kaplı. Valla muhteşem yav :) Eyyorlamam bu kadar :)

Bir de ülke şartlarında insanlar parayı nasıl kazanıyor, nasıl birikim yapıyor, alabildiği murat 131 bile olsa şöyle araç böyle araç denmemesi kanaatindeyim. Belki adamın hevesi o gücü ona yetiyor. Bu hayat şartlarında buna ulaşabiliyor. Bilemeyiz, kimse bilemez. O yüzden eleştirirken bunları göz önünde bulundurmalıyız bence. Saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: ne_demek

Araç geldi. Bir eleştiride ben yapayım. Araç urban paket şuan 15 km de. Yolda sessiz sakin gidiyor. 100 km hıza çıktım en fazla. İnanır mısın aracın içine ses gelmiyor :) Benim için inanılmaz konforlu bir araç. Led farlar çok yakışıklı olmuş. Arka stoplar da led onlarda şık. Tableti de yeterli. Boya koruma var ve camlar film kaplı. Valla muhteşem yav :) Eyyorlamam bu kadar :)

Bir de ülke şartlarında insanlar parayı nasıl kazanıyor, nasıl birikim yapıyor, alabildiği murat 131 bile olsa şöyle araç böyle araç denmemesi kanaatindeyim. Belki adamın hevesi o gücü ona yetiyor. Bu hayat şartlarında buna ulaşabiliyor. Bilemeyiz, kimse bilemez. O yüzden eleştirirken bunları göz önünde bulundurmalıyız bence. Saygılar

Hayırlı olsun, tekerine taş değmesin.

Yalnız araç sessiz, konforlu felan yazmayın şimdi başlarlar "sen daha önce hep kötü araca binmişsin, ondan öyle geliyor" demeye.EGEA'yı eleştirme  ( Ana Konu) 

Teşekkür ederim hocam.

Şöyle ki benim araç geçişim albea doblo linea :))))

Kendi biriktirdiğim paramla aldım. Sıfır aldım. Hem de tek başıma :))

Allah bu arabayı beğenmeyenlere daha iyilerini nasip etsin.

Bana göre premium bir araç. Maşallah diyelim :)

• lojistisyen kullanıcısına yanıt

Özellikle bugün bayiye gittiğimde baktım, HB Sedan ve Croos modellerini karşılaştırdım. .

Sedanda Lounge paket olmasına rağmen yalıtımı süngerimsi ve biraz daha ince gibiydi HB ve Crossa göre.

Cross ve HB'lerin ikisinde de aynı yalıtım malzemesi kullanılmış sünger gibi değilde strafor gibi bir malzemeydi. . Bu arada Cross olan Lounge HB olan ise street paketti.

• Ne Egea mış be 20 sene teneke doğan sattilar bu millete şimdide bir 20 sene Egea kaktirirlar haha

Ne diyor abi araba çok dolu ya , lan koyduğu her donanım çin malı , bugün bende arabama kör nokta uyarı , otomatik kararan ayna , 37 ekran TV kadar tablet vs koyarim bunlar iş değil artık

O arabayı almam için daha ucuz olması lazım , 180binden başlıyor 300bine kadar gidiyor 1.4 atmosferik at arabası motorluyu zaten arabadan saymıyorum

1.0 turbo getirmişler lan bari 1.2-1.3 turbo koyun malzemeden çal motordan çal iyi ki Türkiye'de montajlaniyor yerli ve milli Egea

• Sizde sıkıntı var galiba egea ile ilgili bütün konulara özellikle gommussunuz, verdiğiniz bilgiler zaten yanlış. 180 binden başlamıyor 300 bine kadar gitmiyor.

Araba tam F/P arabası, kimseyi üzmez. Bayide cross modeli inceledim. Piyasayı sallayacak

• Sanırsın herkes CLA 200 AMG lere biniyor :)

• Brother ToLGa B kullanıcısına yanıt
    Beğenmiyorsanız beğenmiyorum deyin geçin hocam. Araç 127 bin liradan başlıyor. Kaldı ki 1.0 motoru yalnızca Fiat değil birçok marka üretiyor.
    Çin malı donanım madem bu kadar ucuz neden her marka baz donanımda sunmuyor bunları?

Verdiğiniz bilgiler doğru değil.
    Edit: 1.4 motoru araçtan saymamışsınız. Yine de hakkını yiyorsunuz aracın. Bir inceleseniz siz de seveceksiniz.

Japonspor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Profes124 -- 5 Şubat 2021; 21:30:37 >
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.