Şimdi Ara

EGEA UÇUYOR RESMEN (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
1
Favori
12.173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki geçince ödül filan veriyorlar mı ? Uçunca ne oluyor mesela ? Başkalarının hayatını riske atınca hani plaketi veriyorlar ? Hız sınırlarını aşınca, trafik cezası gelince ağlayınca plakete mi sarılıyorsun? Bu milletteki uçtum, kaçtım, bmwyi solladım, ferrariye selektör yaptım diyenleri anlamıyorum. Kanunsuz, yasak olan şeyleri yapıp gurur duyan bir millet ne zaman olduk?
    5.20 deki adamın işi gücü yok, senle mi uğraşacak? NCap'ten 3 yıldızı zor almış, garaj kapısına sürtünce perte çıkan egea ile :) Ne komik adamlarsınız ya:) 170 beygir olsa ne olur , 50 beygir olsa ne olur. Hayatta çok daha güvenli heyecanlar var , git rafting yap , paraşütle atla, bisikletle doğaya çık , trekking yap. Araba sadece araç olsun , otur istediğin yere götürsün. Amacı dışında kullanılan her şeye karşıyım.
  • Dikkat et harbi uçma sonra tekerler yerden havalanmasın
    Bu arada madalya verdilermi mutlu oldunmu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimbehicayy -- 8 Nisan 2019; 10:51:51 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • dogru olabilir stage 1 180 hp

• Bizim milletin hayalleri de küçülmeye başladı. Egea diyor adam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi usmanoguz -- 8 Nisan 2019; 11:7:47 >
  • kkvan kullanıcısına yanıt
    Sadece beygir gucu/agırlık yetiyor olsa belki dogru olurdu da bir de o gucu yere ne kadar aktardıgınız, aerodinamik dizayn...
  • Anlattıkları yalan değil olabilir de arkadaş biraz fazla heyecanlanmış.
  • bu konu bmw ye fabrika kapattırır
  • Bmw simdi arge kasmaya basladi peugeot fabrika kapatmis bu konudan sonra

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DECF0C154

Dikkat et uçabilirsin ama onlar gibi duramazsın
    İtalyanlar durması için değil, gitmesi için otomobil üretir

• Yetişemedik ya, patlamış mısırı alıp yorumları okumaya koyulacaktim oysaki..

• quote:

Orijinalden alıntı: DrMobile

Peki geçince ödül filan veriyorlar mı ? Uçunca ne oluyor mesela ? Başkalarının hayatını riske atınca hani plaketi veriyorlar ? Hız sınırlarını aşınca, trafik cezası gelince ağlayınca plakete mi sarılıyorsun? Bu milletteki uçtum, kaçtım, bmwyi solladım, ferrariye selektör yaptım diyenleri anlamıyorum. Kanunsuz, yasak olan şeyleri yapıp gurur duyan bir millet ne zaman olduk?
    5.20 deki adamın işi gücü yok, senle mi uğraşacak? NCap'ten 3 yıldızı zor almış, garaj kapısına sürtünce perte çıkan egea ile :) Ne komik adamlarsınız ya:) 170 beygir olsa ne olur , 50 beygir olsa ne olur. Hayatta çok daha güvenli heyecanlar var , git rafting yap , paraşütle atla, bisikletle doğaya çık , trekking yap. Araba sadece araç olsun , otur istediğin yere götürsün. Amacı dışında kullanılan her şeye karşıyım.
    EGEA UÇUYOR RESMEN

Mercedes F1 otomobilini prese gönderip fabrikayı kapatma kararı almış.

• 320d dekiler yoldan çıkıp kendini öldürme diye yol vermişler. bir nevi hayatını kurtarmışlar.
  • Multijet italyan beygiridir italyan beygirleri gibi hızlıdır ama çok yakar.

Fransız dizeline binip dizel gitmiyor hissi yaşarsın ama yakıt masrafında az olur.

• şaka mı bu? 190 bg 2.0 aracı tokatladın ha? adamlar basmamıştır başka bir açıklaması yok.yahu egea'nın dizeli zaten verebileceği gücün sınırlarında. daha ne verebilir yazılımla?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

Multijet italyan beygiridir italyan beygirleri gibi hızlıdır ama çok yakar.

Fransız dizeline binip dizel gitmiyor hissi yaşarsın ama yakıt masrafında az olur.
    Müthiş yorum, multijet ve dci araçları bir arada kullanan biri olarak imzamı atarım.
  • Çok ilginç 🤔

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Uçan araçların kaçınılmaz sonu, 200 km de mermi etkisi metal kutular,

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DECF0C154

Dikkat et uçabilirsin ama onlar gibi duramazsın
    Hahahhahhahahhaa super

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.