Şimdi Ara

Ege Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
115
Cevap
5
Favori
14.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam o konuda artış sağlanacak diye duydum bende ama bilemeyiz. Hazırlıkta erasmusa başlanmıyor ama 1.sınıftan sonra başvurabilirsin. İngilizce konusunda tavsiyem hayatının her yerinde ingilizce olmasını sağlaman olabildiğince. Ne kadar maruz kalırsan o kadar artıyor

• up

• Hocam unigo'da 48.335 ile kapattığını gördüm

tam 48.572 ile girebilir miyim acaba ?

• çelovek Ç kullanıcısına yanıt

Hiç belli olmaz hocam tam 50k veya 48klarda kapatabilir diye düşünüyorum yine de girme ihtimalin yüksek

• giremezsem çok üzülücem. hazır ingilizcem de vardı. nolcak bakalım

• Hocam okulun yurt dışında da bi tanınırlığı olduğundan bahsetmişsiniz. Bunun erasmus'a wat'a kolaylığı faydası oluyor mu ? 3.sınıfta ya da 4.sınıfta erasmus yapar giderim avrupaya, oradan da bi şirketle anlaşıp bitince avrupada işe başlarım diye kurgulamıştım kafamda

Watın okulla bir bağlantısı yok zaten hocam. Firmalar aracılığı ile gidiyorsun ve orada hem çalışıp hem geziyorsun. Şimdiki birçok insan yurtdışına wat yoluyla gitti diye biliyorum. Ama erasmusla gidip orada kalmak zor, yine de imkansız değil. Okulda da bitmiyor iş tabi ki iyi bir network çok önemli.

• Hocam hazırlık haftada kaç saat oluyordu ve yoğun muydu çünkü ara sıra yks kasmak gibi fikrim var hazırlıkta

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 3 gün 6 ders 45dk 2 gün de 4 ders 45 dkydı hocam

• Diğer bölümlere göre biraz fazlaymış hocam

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • hocam bunun saatlerini günlerini gösteren bi çizelgesi var mı çok iyi olur bulup atabilirsen

• Malesef bu durum beni de üzüyordu :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Hocam şöyle ki delta ve gama diye ayrılıyor hazırlık. Delta muafiyet sınavında 0-49 alanlardan oluşurken gama 50-69 alanlardan oluşuyor. Deltada yaklaşık 40 sınıf oluyordu sanırsam. Gamada ise 20 civarı. Hepsinin saatleri farklıydı ve şuan bulamam sanırım. Ama sabahcı ve öğlencileri oluyor. Sabahçı olmak daha iyi diyebilirim. Ama seçme şansın olmayabilir.

• up

• up

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.