Şimdi Ara

Ege Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
115
Cevap
5
Favori
14.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam DEÜ muhendislikte ve sosyal bilimlerde daha iyi deniyor Ege'ye göre.Ege sağlıkta daha öndeydi.Bu sene tıpta Ege ile aynı siralamadayiz.Sirada diş hek. ve eczacılık var. 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sta07 S kullanıcısına yanıt

Mühendislikte marka önemli hocam üzgünüm. İşe girerken bunun önemini hissedeceksiniz zaten. 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DCE9E722B -- 10 Temmuz 2021; 13:7:31 >
  • +edit

• Bölüm hakkındaki sorularınızı da yanıtlayabilirim. Up

• Hocam bölümün türkçe olması iş bulmada sıkıntı oluşturuyor mu?

• tiberius44 kullanıcısına yanıt

Hocam kesinlikle engellemiyor. Bunu ben de ilk girdiğimde çok sormuştum. Hatta hiçbir işveren yüzde yüz ing veya yüzde 30 ingceden mezun olmuşsun diye bakmıyor. Senin ingilizce konuşabilmene bakıyor bunu da genelde mülakatta vs test ediyorlar zaten. Bizim bölümdeki gereksiz dersler teknik olmayan dersler türkçe ama logic, electronic materials and device physics gibi teknik dersler ingilizce görülüyor. Deü de gereksiz dersler ingilizce olduğu için gpa sı düşen birkaç arkadaşım vardı bu yüzden egeye geçmeye çalıştılar ama olmamıştı.

• Sysmmhg S kullanıcısına yanıt

İçerisinde çok fazla değerli ve köklü hocalar bulunduğu için ben kaliteli bir eğitim verildiğini düşünüyorum. Hocalar daima yardımcı olmaya çalışıyor, onlara birlikte şu projeyi yapabilir miyiz diye fikir sunulduğunda her zaman bir yol gösteriyorlar veya büyük bir projeyse birlikte yapabiliyorsunuz. İş imkanları da çok geniş buradan çıkıp yurtdışında çalışan da var manisa vestel city de çalışan da. Teknopark sayesinde de gerekli desteği aldığınız takdirde kendi markanızı oluşturma şansınız var ama bu biraz zor tabi ki ama imkansız değil. Buradan çıktığınızda tecrübesiz olarak vestelde manisada çalışmaya başlayabiliyorsunuz. Bu çok büyük bir artı bana kalırsa diğer üniversitelerde bunu garanti eden bir durum söz konusu değil. Aynı zamanda ege bölgesindeki birçok firma size öncelik tanıyabiliyor. Ama yine de gazi de iyi bir üniversite ben izmiri daha çok sevdiğim için burayı tercih ettim. Estünün de kampüs olanakları ve tanınırlığı ege ye göre çok fazla düşük o yüzden de oradan iyi olduğunu düşünüyorum. Ankara hakkında yorum yapamıycam çünkü bilmiyorum.

• up

• up

• Kardeşim deu ee'de gayet güzel hatta egeden daha yüksek sıralamayla alıyor burda insanları yanlış yönlerdime , kendi okulunu tanıt kafi

• Grkna kullanıcısına yanıt

Kardeş okuluz zaten hocam ben kötülemiyorum birçok arkadaşım orada ama egeden iyi olmadığını anlatmak istedim her şey sıralama değil üzgünüm

• Mühendislikte her türlü deu derim , okulun tek eksi yanı konumu tabii senin fikrine de saygı duyarım

• Grkna kullanıcısına yanıt

İkisi de çok iyi üniversite ve bölüm hocam umarım biraz daha değer görürler

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.