Şimdi Ara

Efsane oyun serisi Fallout hakkında her şey (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
19
Favori
3.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Zaris

donanımhaberin bence gelmiş geçmiş en içeriği dolu, izlemeye değer videosu olmuş. talhayı tebrik ediyorum gerçekten de.

Aynen katılıyorum .Emeklerine sağlık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • video ve sunum çok güzel olmuş . Keyifle izledim tşkler

• IcyTea Lemon kullanıcısına yanıt
    Oldu o zaman biz kalkalım.jpg.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu fallout 4 ün olayını hala çözemedim

• fallout 1 e 2014 te basladim.Asik oldum delirdim o diologlara gorevlere.Fallout 2 ye baslicam yeni FALLOUT 1 i bitirtikten sonra fallout 4 cikmis bir bakim dedim.O diologlar oyun falan sarmadi cok cusual yapmislar.Secim pek yok gibi gorevlerde catismalarda oyle.O sisteme o grafikte kusarim.Skyrimi severim cunku diologlari coktur daha bir rpgdir.Morrowind ise en guzel testir zaten.Neyse skyrimde en cok sikayet edilen nokta yukleme ekraniydi her yere girince.Fallout 4 te daha kucuk harita ayni grafikler nerdeyse (skyrim HD) gene mekanlarda ayni yukleme ustune sistem gereksinimleri abarti
  • Fallout'a çöp diyen gitsin beyzbol izlesin.
  • gidip lol oynar mısın ...
  • Efsane oyun serisi Fallout hakkında her şey
  • oyun bana hitap etmiyor ama emeğinize sağlık:)
  • There goes your life kullanıcısına yanıt
  • Talha bu belgesel ile kendini aşmıştır.

• Bi wolfteam değil

• Video çok güzeldi seri hakkında güzel ayrıntıları belirtmesi güzel olmuş

• Oyun güzel ve kaliteli ama bütün sitelerde sanki biraz fazla abartılıyor gibi geldi. 9gag'de geziyorum siteyi baştan aşağı fallout postlarıyla doldurmuşlar.
    Ben de severim bu seriyi ama bu kadar abartıp hayat memat meselesi yapılacak birşey de değil. Belki de bethesda viral olarak reklam yapıyordur kim bilir?
    Abartılan diğer oyunlara(gta5, witcher3) da bakınca bu oyunların hiçbirinin bu derece ağır bir ilgiyi ve heyecanı ("hype") haketmediğini düşünüyorum.

Gta5'te de aynısını yaptılar binlerce sayfa tartışıldı ben bile gaza gelip bir dünya para verip orjinal aldım, sonra elimde patladı. Bir kere %100 bitirdim daha da oynayasım gelmedi.
    Online'ını da pc platformunda umursamadılar, hile hurdayla para bastı millet. Hileyle para yapılan oyunda niye amaçsızca heist'a kasayım ki ?

Yani işin özeti tamam seriyi seversin, çıkıyor diye heyecanlanırsın ama heyecanın dozunu ayarlamak önemli. Gta5 hype muhabbetlerinden sonra gaza gelip bir dünya para bayılmayı düşünmüyorum.
    Hele ki doların 3tl olduğu ülkemde yazık. Fanboyların abartmasıyla bu tarz oyunlar dünya meselesi haline geliyor. Oyun güzel, oynayın bitirin eğlenin, bu kadar.

• bu tarz kendini kanıtlamış kült serileri için belgeseller devam etsin bence başarılı bir yapım olmuş tebrik ederim
  • Talha reis efsane olmuş video fallout hiç oynamamış biri olarak söylüyorum bunu

• Belgeselci talha :D

• Talha reyiz seviyoruz seni. Bi daha 2si1'i Talha'sız bırakma. :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fallout hakkında bilgim yok tarzımda değil bu tür oyunlar ama hep bir yeri vardır oyun dünyasında biliyoruz.incelemeyi ilgiyle izledim.ama bu oyun neden efsane olmuş anlamadım.incelemeye göre 1. oyun kendini zar zor amorti etmiş. 2. oyun 1. oyun kadar beğenilmemiş.zaten herkesin efsane yaptığı bu 2 oyun değil mi ? ya incelemede bir sıkıntı var ya da ben bir şeyleri anlamadım ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.